בריכות בטון

בניית בריכות בטון דורשת מומחיות, ידע וניסיון רב. בחירה בצוות המקצועי של ספיר בריכות תבטיח לכם שקט נפשי ואחריות על כל הבריכה ומערכותיה.

בריכת בטון נחשבת כיום לבריכה הטובה ביותר, לאור העובדה שמדובר על בריכות חזקות מאוד, עמידות מאוד ובד בבד הן מעניקות תחושה של ערך ויוקרה וההשקעה משתלמת שכן מדובר על בריכה איכותית מאוד שיכולה להחזיק מעמד שנים רבות בצורה הטובה ביותר – זו הסיבה שהמון לקוחות פונים אלינו בבקשה לבניית בריכת בטון.

קיימת אפשרות לבחירה בין 2 סוגי בריכות בטון – בריכת גלישה / בריכת סקימריםוהן יכולות להיות מעוצבות במגוון סגנונות עיצוב שונים, בכל גודל וצורה התואמים לצרכים שלכם מה שמאפשר התאמה לתקציב העומד על הפרק לגבי בניית בריכה ביתית.

ספיר בריכות שחייה בעלת רישיון קבלן בריכות לבניית בריכות שחיה מבטון, מספקת ומתקינה את המערכות לאבזור הבריכה ברמה הגבוהה ביותר תוצרת חברת Hayward האמריקאית הנחשבת לחברה המובילה בתחום וכן את כל הציוד הנדרש להפעלת הבריכה. בנוסף אנו מבצעים את כל עבודות הגמר הכוללות איטום, הדבקת פסיפס / קרמיקה וכו'.

יתרונות בבניית בריכות בטון

  • בריכת בטון יכולה להחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך שנים רבות מבלי להישחק או להינזק באופן כלשהו.
  • בתהליך בניית בריכה מבטון האפשרויות נעות בין גימור של חיפוי באריחי קרמיקה, פסיפס או PVC שיעניקו לבריכה מראה יוקרתי.
  • ההרמוניה של הבריכה עם הטבע – הבריכה יכולה להמשיך את העיצוב המרכזי שבחרתם לאפיין איתו את החצר שלכם, כך שתהפוך לחלק מהטבע הפסטורלי בגינה שלכם – זה הקסם של בריכות שחייה מבטון זה הקסם שלה עבור מי שמחפש בריכות שחיה יוקרתיות.

גלריית פרויקטים – בריכות בטון

שאלות נפוצות על בניית בריכות שחייה מבטון

למה כדאי לבנות בריכת שחייה מבטון לעומת חומרים אחרים?

לכל חומר יש יתרונות אך כשמדברים על בריכות שחיה ביתיות בנויות החומר המעודף ביותר הוא בטון, מכיוון שבריכות בטון הן עמידות לאורך שנים רבות ומאפשרות גמישות רבה מבחינת העיצוב.