בריכות בהתאמה אישית

ספיר בריכות שחיה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של בריכות שחייה מיוחדות ובהתאמה אישית, בריכות על גגות ומרפסות, בריכות שקופות (אקריל), בריכות נירוסטה, בריכות פיברגלס מחופות פסיפס, בריכות נוי ועוד.

בריכות בהתאמה אישית – בריכות מיוחדות ומקוריות המתוכננות בשיתוף פעולה מלא מול אדריכל / מעצב מטעם הלקוח, וצוות מקצועי מטעמנו המלווה את הפרויקט לאורך כל השלבים, לרבות שלב התכנון ושלב ההקמה.

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי תכנון ועיצוב, כך שלקוחות החברה יוכלו ליהנות גם מערך מוסף זה.

בעת תכנון בריכה לפרויקט מיוחד יש להתייחס למאפייני הבית או הבניין, המגרש וסוג ועיצוב הבריכה, עומק המים הרצוי, נגישות, אופן השימוש הצפוי בבריכה, תאורה, תחזוקה, חדר מכונות, תקציב וכו'.

לבריכה לפרויקט מיוחד נדרש תכנון מוקדם ומדויק, מאחר ויש להתאים את הבריכה לחלומות ולרצונות של הלקוח, תוך התייחסות לנושאי בטיחות, חומרי גלם, צורה, עיצוב, היתרים וכו'.

תהליך התכנון של בריכה לפרויקט מיוחד ארוך יותר, לכן כדאי להתחיל את התכנון כבר בשלב עריכת התוכנית האדריכלית.

אנו מתמחים בבניית בריכות לפרויקטים מיוחדים, מאתגרים ומורכבים ובעלי רישיון קבלן לבניית בריכות. היתרון שלנו בא לידי ביטוי בניסיון רב שנים בבניית בריכות ובצוותי התקנה ושרות מקצועיים, ביכולת תכנון וניהול פרויקטים מורכבים מהשלבים הראשונים ועד למסירת הפרויקט, כאשר לכל אורך הדרך מתבצע ליווי מול בעלי המקצוע ומפקחי הבניה.

הקו המנחה לכל אורך שנות פעילותנו הרבות הוא לספק ללקוחות החברה את בריכות שחיה עם המפרט הטכני המקצועי, האיכותי והמתקדם ביותר טכנולוגית. בהתאם, כל פרט ממערכת הבריכה נבחר בקפידה על ידי מומחי החברה והינו האיכותי ביותר הקיים בשוק.

גלריית פרויקטים  – בריכות בהתאמה אישית