עוד מהבלוג

בריכת בטון בעיצוב מרשים ליוקרה וטוב טעם

בריכות יוקרה

מזג האוויר החם והנוח במדינת ישראל, לצד תרבות האירוח והבילוי של הישראלים, הביאו יותר ויותר בעלי בתים פרטיים לבניית בריכה…
המשך לפוסט

קירוי לבריכות פרטיות באמצעות פרספקס

אם יש לכם בריכה פרטית בבית, חשוב מאוד שיהיה לכם גם קירוי מתאים לבריכה. התהליך מבוצע על ידי בעלי מקצוע שיש להם התמחות בתחום האלומיניום הפרספקס. למעשה, הבחירה באלומיניום בשילוב עם הפרספקס נובעת מהעובדה שכאשר האלומיניום בא במגע עם מים, תודות לתכונות שלו הוא אינו מחליד. מנגד, הפרספקס הוא שקוף ולא אטום וכך יכול לחדור אור טבעי ולהאיר את הבריכה. למעשה, הקירוי הזה לא רק פרקטי אלא גם תורם לעיצוב של הבריכה.

אגב, כאשר תתחילו את התהליך ותבדקו לגבי עלות הקירוי, דעו שאתם יכולים להזמין את בעלי המקצוע אליכם או אפילו לצלם את אזור הבריכה והחצר שלכם וכך אנשי המקצוע יתאימו לכם קירוי שיהיה מתאים והכי חשוב שיהיה גם מעוצב.

קירוי לבריכה – מגוון אפשרויות

כאשר תבחרו בקירוי אלומיניום משולב פרספקס, תוכלו לבחור את צבע האלומיניום וכמו כן תוכלו לבחור האם להתקין מנגנון אוטומטי או לא. כך תוכלו לפתוח או לסגור את הקירוי בקלות ובנוחות. מבחינת האפשרויות, קחו בחשבון שאתם יכולים לבחור את מידות הקירוי, את הדוגמה שלו וכמו כן את הסוג המבוקש.

איך אפשר להשיג הצללה מושלמת לכל ימות השנה?

קירוי מומלץ הוא קירוי הפרספקס המשולב יחד עם אלומיניום. למעשה, הפרספקס הוא סוג של זכוכית אקרילית המשמשת לא רק לשימושים ביתיים או קירוי של בריכות שחייה, אלא גם ניתן לראות שימוש בה בכל הקשור לתחום התעשייה. התכונות העיקריות של הפרספקס הופכים אותו לקירוי מושלם. איזה תכונות יש לו? שקיפות גבוהה (הוא מצליח להעביר מעל 90 אחוז מהאור הנראה, כלומר שקוף יותר מזכוכית רגילה), קשיחות ופריכות (בניגוד לזכוכית שהינה שבירה, הפרספקס עמיד מאוד), צפיפות נמוכה (משקלו של הפרספקס נמוך משמעותית מזה של הזכוכית) ועמידות טובה לקרני UV (על כן הוא מתאים כקירוי לבריכה וזאת משום כך שהוא יכול להיות חשוף לקרני UV ולא יקרה לו כלום). את הפרספקס ניתן לעבד בכל מיני אופנים ויחד עם האלומיניום, הוא מהווה קירוי בריכה מושלם ויוצא מהכלל.

איזה סוגים של קירוי בריכה יש מלבד הפרספקס והאלומיניום?

ובכן, יש לכם מספר אפשרויות נוספות בהן:

  • קירוי הבריכה באמצעות פרגולה – אפשר להתקין פרגולה מעץ או אלומיניום בסביבת הבריכה. קחו בחשבון שהדבר מהווה פתרון הצללה חלקי בלבד וזאת משום שאין מעטפת הרמטית לכל המרחב של הבריכה.
  • קירוי הבריכה באמצעות סוכך – אפשר להתקין סוכך ולשלב זרועות מתכווננות או מנגנון פתיחה ידני או חשמלי.
  • קירוי באמצעות סגירה הרמטית לבריכה – אופציה הכוללת סגירה מלאה של הבריכה מכל הצדדים שלה. אפשר להשתמש בדלתות זכוכיות שינועו על מסילה או זכוכיות נאספות. גם כאן, אפשר לבחור את מנגנון הפתיחה.

בשורה תחתונה אין ספק שכל פתרונות הקירוי שהוזכרו לעיל, יכולים לתת לכם מענה לקירוי הבריכה. בדקו מה הפתרון שהכי מתאים לכם ובהתאם לכך בחרו אותו. שימו לב, לפני הכל מומלץ לערוך סקר שוק הכולל יתרונות וחסרונות של כל אחד מהקירויים שהוזכרו לעיל, מחירים, המלצות על חברות וכו'.