סדרת Design

העיצוב המינימליסטי של הג'קוזי Just Silence הוא בהשראת טרנדים אדריכליים עכשוויים, המאפשר להם להשתלב בצורה הרמונית בסביבות מגורים מודרניות. הודות לצורה המופחתת והקווים הישרים, הם הופכים אלמנט עיצובי במרפסת.

הודות לעיצוב הייחודי והקווים הישרים שלו, הג'קוזי בסדרת design מציע קונספט חדשני של ישיבה ושכיבה המספק יותר מקום לנוחות רבה יותר, תוך מתן אפשרות לשיחות רגועות פנים אל פנים עם חברים. הג'קוזי מאפשר לעד 5 אנשים לשבת אחד מול השני מבלי לוותר על מרווח לרגליים.

שני דגמי העיצוב עם JetPaksTM מתהדרים במאפיינים בולטים ואיכותיים: פאנל מסך מגע מואר ידידותי למשתמש, מערכת סטריאו משולבת עם חיבור בלוטות' לחווית האזנה המושלמת וכן פס אור מסביב ומפל מואר לתאורת אווירה.

  • מבנה התמיכה מורכב ממבנה עמיד, חזק, סגור לחלוטין וללא עץ, המונע חדירת לחות ושרצים, עיצוב זה מבטיח יכולת נשיאת עומס ועמידות מעל הממוצע.
  • ניתן לבחור מתוך 6 JetPaks שונים וללחוץ אותם למקומם בכל מושב תוך זמן קצר – לחוויית בריאות המותאמת בדיוק לצרכים של כולם.
  • הוא מצויד בשלושה מושבים וטכנולוגיית הפטנט JetPak™ II מתהדרת בחלקי גב הניתנים להחלפה עם פונקציות עיסוי אישיות לחוויה אישית. דגם זה מגיע גם עם רמה גבוהה של חדשנות, שלמות טכנית ונוחות פונקציונלית.
  • הג'קוזי חסכוני ומיועד לשימוש יעיל במשאבים וזאת הודות לבידוד הקצף המלא, הצינור החסכוני והכיסוי החוסך באנרגיה.
  • הדגם משתלב בצורה חלקה בסביבות מגורים מודרניות והוא מושלם גם לחללים קטנים יותר ולפטיו.

Just Silence

מושבים: 5 או
שכיבה: 5
ג׳ט פקים:
3
מידות:
224/213/86 ס״מ
משקל ללא מים: 279 ק״ג
משקל עם מים: 1767 ק״ג
תכולה עד הקו: 1488 ליטר
תכולה מירבית: 2013 ליטר
ביצועים: משאבה אחת 2.5 כ״ס

Just Silence Compact

מושבים: 3 או
שכיבה: 3
ג׳ט פקים:
3
מידות:
208/169/78 ס״מ
משקל ללא מים: 206 ק״ג
משקל עם מים: 1456 ק״ג
תכולה עד הקו: 947 ליטר
תכולה מירבית: 1299 ליטר
ביצועים: משאבה אחת 2.5 כ״ס