ג'קוזי לגינה

מערכת הספא היא אחד מהפינוקים הטובים ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו ולבני ביתו, מקום לשלווה ולרוגע בתוך שגרת החיים העמוסה, אין כמו להתרווח בסוף יום עבודה עם כוס משקה ביד והנאה מושלמת מחמימות המים והזרמים המעסים את הגוף.

ג'קוזי

מערכת ספא או ג'קוזי בחצר יהפכו לאזור שכולו פינוק בזמן השהייה המרגיעה במים ולמוקד משיכה עבור בני הבית לצבירת חוויות יום יומיות.

למים כידוע יש השפעה חיובית על האנרגיות בבית ויתרונות בריאותיים רבים, השהייה במים תורמת להפחתת כאבים, שחרור שרירים, הורדת לחץ דם, שיפור בחילוף חומרים והאצת הרזיה, הפגת מתח, ניקוי העור ועוד.

ספיר בריכות שחיה מציעה לכם לקפוץ לחיים הטובים ולרכוש ג'קוזי מפנק או מערכת ספא מושלמת.

אנו מייבאים ומשווקים בבלעדיות את מוצרי חברת VILLEROY & BOCH – המותג הגרמני המוביל באירופה, עם פטנטים וטכנולוגיות ייחודיות התורמות לחסכון באנרגיה בשילוב נוחות והתאמה מקסימאליים, מוצר שישדרג את איכות החיים שלך בצורה דרמטית, תוך התחייבות לאיכות ללא פשרות ושישרת אותך שנים על גבי שנים.

כל המערכות מיוצרות בעבודה קפדנית ביותר ומתוכננות בדייקנות ובתשומת לב רבה, וכוללות פטנט ייחודי  -JETPACK – פאנל ג'טים הניתן להחלפה ומאפשר לכם לשנות את תצורת הג'קוזי ומיקום הג'טים בכל מושב שתרצו.

מערכות ספא מגיעות עם מפרט טכני איכותי שבא לידי ביטוי ביעילות אנרגיה גבוהה, רעש מינימלי, מסך מגע, מערכות סינון וניקוי חדשניות וידידותיות לסביבה וכל זאת תוך שמירה על עיצובים מודרניים.

החומרים מהם עשוי ג'קוזי לבית הינם באיכות הטובה ביותר בעולם ועומדים בכל תנאי מזג האוויר ובמיוחד בתנאי מזג האוויר הישראליים. זו נקודה קריטית ביותר כשבוחרים גקוזי ביתי!

דגשים לבחירת ג׳קוזי

  • כמות משתמשים
  • עלויות תחזוקה
  • מושבים ונוחות הישיבה
  • נוחות הפעלה
  • עוצמת ומספר הג'טים
  • מערכות סינון וחימום מים
ג'קוזי לגינה

אילו הכנות נדרשות לקראת התקנת ג'קוזי לגינה?

תהליך התקנת מערכת ספא דורש הכנה מוקדמת אך פשוטה וכולל בחירת מיקום למערכת, התקנה על משטח ישר עילי או תחתי והכנת תשתיות חשמל.

תחזוקת מערכת ספא בייתי אינה מצריכה השקעה רבה, אך היא חשובה לשמירה על תקינות המערכת.

צוות השירות שלנו בספיר בריכות שחיה עומדים לרשותכם בכל שאלה שמתעוררת, מהתכנון ועד ביצוע ההתקנה וניתן להתרשם מהדגמים השונים באולם התצוגה שלנו בפתח תקווה, שם תמצאו: ג'קוזי חיצוני, ג'קוזי לבית ועוד מגוון מידע חיוני על בריכות כמו: בריכת פיברגלס, בריכת בטון, בריכה בפנטהאוז ועוד…