עוד מהבלוג

חימום סולארי לבריכה – יתרונות וחסרונות

איך אפשר לחמם את הבריכה בלי להגדיל את חשבון החשמל? האם כדאי לרכוש ולהתקין כיסוי סולארי לבריכות שחייה ביתיות? מהם היתרונות העיקריים של החימום הסולארי וכיצד לרכוש דגם איכותי ועמיד?

חימום סולארי נחשב לפתרון החסכוני ביותר לצורך חימום הבריכה הביתית, זהו פתרון יעיל, אמין וידידותי לסביבה. למעשה, חימום סולארי מבוסס על מערכת סולארית עמידה המותאמת לאקלים הישראלי, המערכת הייעודית מסוגלת לחמם כמות גדולה של מים לטמפרטורה הרצויה והמתאימה לשחייה ולשכשוך בבריכה הביתית. יש מגוון מערכות סולאריות המיועדות לחימום בריכות שחייה לכן כדאי לפנות לחברה אמינה ומוכרת המייבאת פתרונות חימום שונים מתוצרת מותגים מובילים.

מהם יתרונות השימוש בחימום הסולארי לבריכות שחייה ביתיות?

חשוב להדגיש כי מערכת לחימום סולארי של בריכת שחייה ביתית מיועדת בראש ובראשונה להאריך את עונת הרחצה. באמצעות החימום הסולארי אפשר ליהנות מעוד שלושה עד ארבעה חודשים של רחצה ושימוש בבריכה הביתי, זהו יתרון משמעותי לכן רבים בוחרים בחימום הסולארי לבריכה שלהם.

חימום סולארי לבריכה ביתית מבטיח לכם יתרונות משמעותיים כגון:

  • עונת רחצה ארוכה יותר, לפחות עוד 4-3 חודשים בשנה.
  • מערכת עמידה המתאימה לאקלים הישראלי.
  • תחזוקה פשוטה בעלות כמעט אפסית.
  • ניצול השמש לחימום המים, חיסכון משמעותי בהוצאות התפעול והשימוש בבריכה.
  • פתרון "ירוק" וידידותי לסביבה.
  • טמפרטורת מים אחידה המאפשרת רחצה נעימה רוב ימות השנה.
  • התקנה מהירה ופשוטה יחסית, אפשר להתקין את הקולטים על הגג.
  • עלות משתלמת.

איך לבחור מערכת חימום סולארי לבריכה?

יש מגוון רחב של מערכות סולאריות המיועדות לחימום בריכות שחייה, לכן כדאי לכם לערוך סקר שוק ולהשוות הצעות מכמה חברות. כדאי להזמין את המערכת הסולארית רק מחברה מוכרת ובעלת ותק בענף הבריכות ומערכות הספא, זו השקעה לטווח הארוך לכן מומלץ לבחור דגם איכותי ועמיד מתוצרת מותג מוכר ואמין.

כאשר בוחרים חימום סולארי לבריכה יש להתייחס לגודל הבריכה ולהספק החימום של המערכת הסולארית. חשוב לבחור מערכת המסוגלת לחמם מים בכמויות גדולות, כמובן בהתאם לנפח בריכת השחייה שלכם.

חשוב לבדוק מי היצרן של המערכת, מהי תקופת האחריות, עלות ההתקנה, דרישות מיוחדות ועלויות תחזוקה. כדאי לבחור מערכת איכותית שאינה צוברת אבנית, המערכת חייבת להיות עמידה בפני קרינת UV, כימיקלים וחומצות.

לחמם את הבריכה בחינם

אנחנו חיים במדינה שטופת שמש, רוב ימות השנה, לכן כדאי לנצל את האנרגיה החופשית והחינמית לצורך חימום הבריכה הביתית. במקום לשלם הרבה כסף לחימום המים באמצעות מערכות זוללות חשמל – כדאי לכם להשקיע במערכת הסולארית לחימום הבריכה ותיהנו מחיסכון בהוצאות החשמל ומפתרון ירוק שאינו מזהם את הסביבה.

מערכת סולארית לחימום בריכת שחיה כדאי לבחור בעזרת המומחים של חברת ספיר בריכות שחייה ומערכות ספא, אנו נסייע לכם לבחור את המערכת המתאימה והאיכותית ביותר ואתם תיהנו מבריכה מחוממת וליהנות מחשבון חשמל מופחת.