עוד מהבלוג

ג'קוזי למרפסת ולגג

ג’קוזי הוא אולי סמל הפינוק האולטימטיבי שצבר תאוצה הערכה בשנים האחרונות. רק תגידו ג’קוזי, ואמרתם יוקרה ורוגע. מה לגבי התקנת ג’קוזי בבית שלכם? האם חשבתם על כך? אולי גם בעסק? בספיר בריכות שחיה מציעים לכם התאמת ג’קוזי למרפסת ולגג, עבור כל בית, דירה ובית עסק.

ג'קוזי למרפסת

חשוב לזכור כי התקנת את הג'קוזי דורשת חישובים מבניים כדי לוודא שהמרפסת יכולה לשאת את המשקל, ויש להיוועץ עם מהנדסים וחברות בנייה מקצועיות.

ג’קוזי הפך לסמל של נוחות ופינוק ולא בכד י- כיום ג’קוזי מותקן במתקני ספא, נופש, קאנטרי קלאב, וילות ולופטים וכיוצא בזה. כל מקום שמטרתו להסב שלווה, רוגע ואלמנט של נופש וניתוק מחיי היומיום. ג’קוזי הינו מוצר זמין שעלותו יחסית אינה גבוהה יחסית למה שהוא מספק. בהתקנה פשוטה יחסית הוא מספק פינה של נחת שמסבה למקום התקנתו תחושה של יוקרה. ג’קוזי אם כן הוא סטטוס במובנים רבים. על אף הפשטות שלו, הוא מעלה את ערך המקום. כך או כך, הוא בהחלט מתקן לשבת בו ולהירגע, בין אם באופן אישי או במפגש חברתי עם אנשים.

התקנת ג'קוזי במרפסת

עכשיו קחו את סמל הסטטוס המפנק הזה, שנקרא ג’קוזי, ותחשבו על התקנה שלו בבית שלכם. חשוב לחשב את המשקל של הג'קוזי ולוודא שהמבנה יכול לתמוך בו. בכל רגע נתון תוכלו להתפנק בו, או להזמין אורחים למסיבה ביתית המשלבת את האלמנט של ישיבה בג’קוזי, אין ספק שהתקנה של מוצר כזה בבית הפרטי שלכם יעלה את הערך שלו. רבים מאיתנו לא חושבים על אפשרות כזו, אך חשוב לדעת שהיא קיימת ותופסת תאוצה על מנת לספק את המידע הנדרש לקבלן לצורך אישור ההתקנה.

התאמה של ג'קוזי לצרכי הבית

כיום קיימים עיצובים שונים של ג’קוזי לשימושים שונים בבית או מחוצה לו. ישנם דגמים שונים של ג’קוזי מתנפחים וניידים עם תכונות מגוונות, כולל מידות, קיבולת, תכונות ומחירים שונים.

התקנה של ג’קוזי בחוץ בשטח המשותף, מעניק אלמנט חברתי יותר ויכול לשמש את המשפחה והחברים הבאים להתארח, שלא לדבר על ילדים או נכדים.

[ג'קוזי בגג / מרפסת

התאמת ג'קוזי למרפסת ולגג

התקנה של ג’קוזי בבית הפרטי, יכולה להתאים מאוד בשטחים החיצוניים, במיוחד במרפסת ובגג, או בחצר במידה ומדובר על בית פרטי. הג'קוזי דורש אישור של קבלן מקצועי להתקנה ולמיקום נכון, תוך התחשבות בדרישות מבניות וטכניות. כיום ג’קוזי יכול להתאים כמעט לכל סוג של נכס עם יציאה חיצונית.

בהתקנת ג’קוזי במתחם חיצוני יש להתחשב בגודל, במשקל ובחומרים שמהם הוא עשוי. יש להתייעץ עם קבלן לגבי תהליך ההתקנה ושיקולי המשקל של הג'קוזי והמים שהוא מכיל.

ג'קוזי בגג / מרפסת

 

בחירת ג'קוזי שיתאים לצרכים שלכם

כיום בשל השימוש ההולך וגובר בג'קוזי למרפסת, קיימים סוגים שונים של ג’קוזי מחומרים שונים ובעיצובים שונים שיוכלו להתאים לבית שלכם ולכל מתחם כמו למשל לגג או למרפסת. כך, תוכלו למצוא ג’קוזי מצופה עץ, ג’קוזי קבוע, ג’קוזי העשוי מפלסטיק או אפילו מגומי, כמו ג’קוזי מתנפח (שנראה כמו בריכה אך מספק אלמנטים של חימום ובועות).

ג'קוזי למרפסת מעניק מחוויה יוקרתית ומפנקת אח יחד עם זאת כאשר מדברים על התקנה של ג’קוזי במרפסת או על הגג, מדובר על איזורים רגישים יחסית לנזילות וכן גם למשקלים ולכן כדאי לוודא שהם עומדים בתקן. לכן לבחור ספק איכותי ומקצועי בתחום.

בספיר בריכות שחיה תוכלו למצוא מגוון סוגים של ג'קוזי לגג או למרפסת שלכם. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון התמונות והרעיונות המוצעים כאן באתר. פנו אלינו לייעוץ מקצועי על ידי המומחים שלנו שיעזרו לכם להתאים ג'קוזי לצרכים שלכם במחירים משתלמים ובשירות מקצועי. כמו כן המומחים שלנו יספקו לכם את כל המידע הדרוש לגבי התקנת ג'קוז והתאמתו למרפסת ולגג או לשטחים חיצוניים בבית. רחצה נעימה והנאה מובטחת!