עוד מהבלוג

התאמת ג'קוזי למרפסת ולגג

ג'קוזי הוא אולי סמל הפינוק האולטימטיבי שצבר תאוצה הערכה בשנים האחרונות. רק תגידו ג'קוזי, ואמרתם יוקרה ורוגע. מה לגבי התקנת ג'קוזי בבית שלכם? האם חשבתם על כך? אולי גם בעסק? בספיר בריכות שחיה מציעים לכם התאמת ג'קוזי למרפסת ולגג, עבור כל בית, דירה ובית עסק.

ג'קוזי הפך לסמל של נוחות ופינוק ולא בכדי- כיום ג'קוזי מותקן במתקני ספא, נופש, קאנטרי קלאב, וילות ולופטים וכיוצא בזה. כל מקום שמטרתו להסב שלווה, רוגע ואלמנט של נופש וניתוק מחיי היומיום. ג'קוזי הינו מוצר זמין שעלותו יחסית אינה גבוהה יחסית למה שהוא מספק. בהתקנה פשוטה יחסית הוא מספק פינה של נחת שמסבה למקום התקנתו תחושה של יוקרה. ג'קוזי אם כן הוא סטטוס במובנים רבים. על אף הפשטות שלו, הוא מעלה את ערך המקום. כך או כך, הוא בהחלט מתקן לשבת בו ולהירגע, בין אם באופן אישי או במפגש חברתי.

התקנת ג'קוזי בבית

עכשיו קחו את סמל הסטטוס המפנק הזה, שנקרא ג'קוזי, ותחשבו על התקנה שלו בבית שלכם. בכל רגע נתון תוכלו להתפנק בו, או להזמין אורחים למסיבה ביתית המשלבת את האלמנט של ישיבה בג'קוזי, אין ספק שהתקנה של מוצר כזה בבית הפרטי שלכם יעלה את הערך שלו. רבים מאיתנו לא חושבים על אפשרות כזו, אך חשוב לדעת שהיא קיימת ותופסת תאוצה.

התאמה של ג'קוזי לצרכי הבית

כיום קיימים עיצובים שונים של ג'קוזי לשימושים שונים בבית או מחוצה לו. ניתן כמובן להתקין ג'קוזי בחדר האמבטיה הפרטי, אולם השימוש שלו משתנה והופך לאלמנט פרטי של רחצה. זאת בעוד שהתקנה של ג'קוזי בחוץ בשטח המשותף, משווה לו אלמנט חברתי יותר ויכול לשמש את המשפחה והחברים הבאים להתארח, שלא לדבר על ילדים או נכדים.

התאמת ג'קוזי למרפסת ולגג

התקנה של ג'קוזי בבית הפרטי, יכולה להתאים מאוד בשטחים החיצוניים, במיוחד במרפסת ובגג, או בחצר במידה ומדובר על בית פרטי. כיום ג'קוזי יכול להתאים מאוד כמעט לכל סוג של נכס עם יציאה חיצונית. בהתקנת ג'קוזי במתחם חיצוני יש להתחשב בגודל, במשקל ובחומרים שמהם הוא עשוי.

בחירת ג'קוזי שיתאים לצרכים שלכם

כיום בשל השימוש ההולך וגובר באלמנט זה, קיימים סוגים שונים של ג'קוזי מחומרים שונים ובעיצובים שונים שיוכלו להתאים לבית שלכם, לכל מתחם כמו למשל לגג. כך, תוכלו למצוא ג'קוזי מצופה עץ, ג'קוזי, ג'קוזי העשוי מפלסטיק איתן או אפילו מגומי, כמו ג'קוזי מתנפח (שנראה כמו בריכה אך מספק אלמנטים של חימום ובועות). כאשר מדובר בהתקנה של ג'קוזי במרפסת או על הגג, מדובר על איזורים רגישים יחסית לנזילות וכן גם למשקלים ולכן כדאי לוודא שהם עומדים בתקן.

בספיר בריכות שחיה תוכלו למצוא מגוון סוגים של ג'קוזי עבור ביתכם. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון התמונות והרעיונות המוצעים כאן באתר. פנו אלינו לייעוץ מקצועי על ידי המומחים שלנו שיעזרו לכם להתאים ג'קוזי לצרכים שלכם במחירים משתלמים ובשירות מקצועי. כמו כן המומחים שלנו יספקו יעוץ לגבי התקן של הג'קוזי והתאמתו למרפסת ולגג או לשטחים חיצוניים בבית. רחצה נעימה והנאה מובטחת!