בריכות מתועשות

בריכות מתועשות סקימרים הן בריכות הנבנות בטכנולוגיה מתקדמת המוזילה את עלויות הבנייה והאחזקה של הבריכה. שלד הבריכה נבנה בשטח בכל צורה וגודל שהלקוח מבקש באמצעות פאנלים תרמופלסטים מיוחדים העמידים בתזוזות קרקע ומזג אוויר ושומרים על שלד הבריכה לאורך שנים רבות ומצופות ביריעת PVC מיוחדת במבחר דגמים והדפסים.

ספיר בריכות שחייה מייבאת מהחברה המובילה בתחום LATHAM האמריקאית המתמחה בייצור בריכות מתועשות מזה חמישים שנה ומוכרת בארה"ב כחברה האמינה והאיכותית ביותר בתחום וכך אנו שומרים על ייחודיות ואיכות הגבוהה ביותר בתחום.

בריכות שחיה מתועשות הן בריכות סקימרים והן יכולות להיות מעוצבות במגוון סגנונות עיצוב שונים, בכל גודל וצורה התואמים לצרכים שלכם מה שמאפשר התאמה לתקציב ולעיצוב העומדים על הפרק.

תהליך בניית בריכה מתועשת בביתכם לוקח כ-10 ימי עבודה לערך ומבוצע על ידי צוותים מקצועיים ובעלי ניסיון רב. אנו נותנים פתרונות יצירתיים לכל דרישה ורצון של הלקוחות שלנו, וכבעלי רישיון קבלן מחויבים לאיכות ללא פשרות ומאפשרים לכם להגשים את בריכת השחייה עליה אתם חולמים.

יתרונות בריכות מתועשות

ראשית מדובר על בריכות בעמידות גבוהה לאורך שנים ואשר מוקמות במהירות.  כמו כן, בריכה מתועשת ניתן להתאים ולהתקין במידות גודל ועומק בצורה אופטימלית לשטח של החצר. ניתן לבחור ממגוון רחב של דוגמאות ציפוי  PVC איכותי, ברמת גימור גבוהה שיותאמו לעיצוב הבית.

תהליך בניית בריכה מתועשת

  • תהליך בניית בריכות שחייה מתועשות מתחיל בחפירה להטמנת הבריכה.
  • התקנת וקיבוע הפנלים התרמופלסטיים המשמשים כדפנות בריכת השחיה באמצעות יציקת בטון היקפית.
  • יציקת רצפת הבריכה והתקנת כל האביזרים הנדרשים.
  • התקנת ציפוי PVC במידות מותאמות לבריכה, אשר מקנה לבריכה את הניראות הסופית שלה והוא מתאפשר במגוון הדפסים המדמים קרמיקה או פסיפסים בהתאמה אישית.
  • מילוי בריכת השחיה במים וקפיצה לחיים הטובים…

גלריית פרויקטים – בריכות שחייה מתועשות