מחלום למציאות – איך מתכננים בריכה?

תהליך בניית בריכה הוא מורכב ולרוב מלווה בחששות ובאי ידיעה: ממה מתחילים? למי פונים? מה צריך וכדאי לעשות? בספיר בריכות שחיה תכננו ובנינו כבר מעל לאלפי בריכות. כיצד אנחנו מובילים בביטחון ובמקצועיות את הפרויקטים? תהליך העבודה, מהתכנית ועד הקפיצה לבריכה!

לפני הכל: מתודה

אנחנו ניגשים לכל פרויקט עם חשיבה מתודית ושיטת עבודה מותאמת אישית. המתודה שלנו מבוססת על מעל 20 שנות ניסיון והיא מאפשרת לנו לבנות בריכות במקסימום יעילות, שמובילה לתוצאות מדויקות. העבודה באמצעות מתודה, והדגש שאנו מעניקים לרצינות ומקצועיות, מקנים את הביטחון.

שלב התכנון המוקדם

מיד בתחילת התהליך, נקיים פגישה עם הלקוח או המעצב/אדריכל מטעמו, בהתבסס על הפגישה יבחר סוג הבריכה (פיבגרלס, בטון, מתועשת וכו..) ותתוכנן כך שתגדיר למעשה את ההנחיות לבריכה שלכם. אנו נכין תכנית שתתחשב גם בנתונים הפיסיים של הבית (מימדים, מיקום ונוף) וגם בצרכים וברצונות שלכם. התכנית תוצג בפניכם ויבוצעו התאמות על פי צורך.

שלב אישור החלופה התכנונית

נערוך את התוכנית הסופית של החלופה הנבחרת והיא תובא לאישורכם. זו התוכנית המאושרת שתלווה אותנו לכל אורך הדרך, עד לחנוכת הבריכה.

שלב הבחירות של חומרי הגמר

לטובת גיבוש קונספט עיצובי, נבחר את סוג חיפוי הבריכה, צבעים, סוגי משטח סביב הבריכה ואלמנטים עיצוביים נוספים בסביבת הבריכה.

מתחילים!

אנשי המקצוע שלנו יגיעו לביתך לביצוע העבודות, אנו נעבוד בתיאום ונעמוד בקשר עם כל הגורמים ואנשי המקצוע הנוספים לכל ענין שיתעורר במהלך העבודות, עד לסיום עבודות הבריכה, מילוי מים, הפעלה ואישור תקינות כל המערכות.

תם ונשלם

עכשיו נשאר רק לחיות את החלום – לקפוץ לבריכה וליהנות עם חברים ומשפחה!