יתרונות ה-JetPak


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


יתרונות ה-JetPak

אף ספא אחר לא מאפשר לכם להיות הבוס
שנו את הספא שלכם יחד עם שינוי הצרכים שלכם, עכשיו ובעתיד. אף ספא אחר אינו מסוגל לכך. כשהטיפול שלכם זקוק לשינוי, פשוט שנו את ה-JetPak שלכם. אתם אוהבים את אותו מושב אבל מעדיפים סוג עיסוי אחר, פשוט החליפו את ה-JetPak שלכם, בתכיפות שתרצו. מערכת ספא villeroy&boch נותנת לכם שליטה על העיסוי שלכם. זה באמת עד כדי כך פשוט. לכן, מערכות ספא villeroy&boch הן מערכות הספא היחידות בעולם שניתנות לשדרוג, החלפה והתאמה אישית!

צריכת אנרגיה יעילה
עם צנרת ה- JetPakבתוך הספא, בתוך המים החמים, החום ממוחזר וחשבונות החשמל יורדים. מערכת ייחודית זו נקראת EnergySave™.

חסינות בפני דליפות
אין חורים בגב המושבים, וצנרת ה- JetPak מוכלת בתוך המעטפת החיצונית של הספא, עם אחריות נגד נזילות לכל החיים. מערכת ייחודית זו נקראת LeakGuard™.

אחריות
חברת villeroy&boch ספא עומדת מאחורי איכות המוצרים שלה, ומציעה אחריות למשך 4 שנים על כל הצנרת של JetPak ומבנה המעטפת של הספא.

עוצמה
מערכות הספא של villeroy&boch מכילות פחות צנרת. פחות צנרת משמע יותר עוצמה ויותר סילוני מים; ברוכים הבאים ל- PowerPlus™.
jetpack
התאמה אישית
עצבו את הספא המתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם, עם סידור סילוני מים בהתאמה אישית. העבירו את ה-Jetpak בין המושבים בספא שלכם כדי לנסות את ה-Jetpak האהוב עליכם במושב האהוב עליכם.

אפשרויות שדרוג
הספא שלכם לא יתיישן לעולם, כיוון שתוכלו לקנות Jetpaks חדשים בעתיד.

EnergySave™ - צריכת אנרגיה יעילה
צריכת אנרגיה יעילה פירושו עלויות חשמל נמוכות יותר. מערכות הספא של villeroy&boch הן מערכות הג'קוזי בעלות צריכת האנרגיה היעילה בעולם. המבנה החסכוני “EnergySave” מבודד את הג'קוזי לחלוטין כדי למנוע בריחת חום. עם טכנולוגיית ה- JetPak, החום בספא ממוחזר מאחר והצנרת נשארת שרויה במים החמים. כל אחד מדגמי הספא של villeroy&boch תואם את ההנחיות הנוקשות ביותר של ועידת האנרגיה של קליפורניה (CEC). עם יעילות מקסימאלית בצריכת אנרגיה וכך אתם נהנים מחיסכון ניכר, בנוסף להנאה ולרגיעה שיספק לכם הג'קוזי.
מערכות הספא של villeroy&boch שונות מהשאר. 90% מהצנרת נמצאת על ה- JetPak אשר שרויה במים החמים. כך שחום המים בצנרת עובר למים בספא ולא אובד בסביבה החיצונית הקרה יחסית. מערכות הג'קוזי של villeroy&boch ממחזרות אנרגיה על ידי שימוש באוויר חם מתא הציוד כדי לעזור לחמם את המים בספא, במקום להשתמש באוויר חיצוני קר, כפי שנעשה במערכות ספא אחרות. תכונות חסכוניות ייחודיות אלה ידאגו לכך שחשבונות החשמל שלכם יהיו נמוכים באופן מפתיע, וישמרו אתכם רגועים ונטולי דאגות!


הספא העוצמתי ביותר, ללא שסתומי הטיה

פחות צנרת משמע יותר עוצמה! מערכות הג'קוזי של villeroy&boch מהונדסות להיות עוצמתיות יותר מבלי לנצל יותר אנרגיה. פטנט זה, הנקרא PowerPlus, משמעו שיהיו לכם סילוני מים עוצמתיים יותר מבלי שתצטרכו להשתמש במשאבה גדולה יותר. בג'קוזי של villeroy&boch יש הרבה פחות צנרת עבור כל סילון מים, ופחות חיכוך מים. מבנה צנרת ה-JetPak הייחודי של מערכות הספא של villeroy&boch מאפשר לכל סילוני המים בג'קוזי לפעול בו זמנית. כל מערכות הספא הקונבנציונאליות מכילות שסתומי הטיה שמפעילים רק חלק מסילוני המים בכל זמן נתון, כיוון שאין להן מספיק עוצמה כדי להפעיל את כולם בו זמנית. בג'קוזי של villeroy&boch, כל האנשים בג'קוזי יכולים ליהנות מהעיסוי המתאים להם בו זמנית.

מדוע villeroy&boch ספא?
  • - חסכוני באנרגיה
  • - ג'קוזי ירוק
  • - ג'קוזי חסין נזילות
  • - יותר עוצמה
  • - מערכת ייחודית
  • - תקני בטיחות
  • - מבנה הספא
  • - סינון מים
  • - אחריות


שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה