כיסוי לבריכה - כיסוי לבריכות שחיה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


כיסוי לבריכה וכיסוי חשמלי לבריכה

coverstar - ספיר בריכות


Coverstar - כיסוי לבריכת שחיה בטיחותי אוטומטי המספק בטיחות וגם חסכון!

Coverstar הינה חברת בת של ענק הבריכות האמריקאי LATHAM - החברה הגדולה ביותר בארה"ב בתחום בריכות השחייה.

למה Coverstar? מנגנון מותאם אישית | מנוע אטום |  חבלי PowerFlex חכמים | מנגנון בטיחות ידני

כיסויים לבריכה מגיעים במגוון צבעים מהם ניתן לבחור:

 
Coverstar - כיסוי בטיחות אוטומטי WiFi עם משטח מגע המספק התראות SMS!

מספק התראות באמצעות הודעת טקסט לטלפון הנייד או דואר אלקטרוני כאשר המכסה בשימוש.

 

המערכת מספקת התראות באמצעות הודעת טקסט לטלפון הנייד או דואר אלקטרוני כאשר המכסה בשימוש.

 

כמו כן כאשר הכיסוי נותר פתוח מעבר לזמן שתקבעו, תקבלו התרעה על כך.
המערכת כוללת חיישנים אינטליגנטיים שביכולתם לשתק את המערכת כאשר הם חשים בתקלה תפעולית.
מערכת זו נותנת רמה חדשה וגבוהה יותר לבטחון המשפחה.
חברת Coverstar מביאה רמה חדשה של שקט נפשי עם משטח מגע WiFi.
מכיל גם חיישן חכם כדי לכבות את המערכת כאשר בעיות תפעוליות מזוהות.
את משטח המגע החדש ניתן להתקין בקלות לתוך מערכות הכיסוי הקיימות
כדי לספק רמה חדשה של הגנה על המשפחה.

 

 

עכשיו זה רשמי - רשות המים ממליצה על כיסוי לבריכה לחיסכון במים ומניעת אידוי.

צפו באורי שור, דובר רשות המים, מדבר על בריכות ביתיות וממליץ על רכישת כיסוי לבריכת שחיה. 

pcs


 

כיסויים לבריכה - כיסוי חשמלי לבריכה (כיסוי לבריכה בטיחותי במיוחד)

 

ספיר בריכות שחייה מייבאת ומכרת גם את הכיסויים של CoverStar האמריקאית. 

כיסויים לבריכה ידועים בחדשנותם הטכנולוגית וכוללים את המנוע האטום למים החזק והמהיר ביותר שקיים בשוקהכיסויים מופעלים על ידי מערכת שליטה הכוללת מפתח או קוד ספרתי דיגיטלי, שרק באמצעותם ניתן לפתוח את כיסוי הבריכה. כך, ילדים אינם יכולים לפתוח את כיסו הבריכה ולהכנס אליה ללא השגחה וללא רשות.

באמצעות התקנת כיסוי חשמלי לבריכה בטיחותי הורים לילדים יכולים ליהנות משליטה מוחלטת על השימוש בבריכה. כיסוי לבריכת שחיה הינו חזק עד כדי כך שמספר מבוגרים יכולים לעמוד עליו ללא כל חשש שיקרע. מסיבות אלו, כיסוי לבריכת שחיה הינו אביזר הבטיחות הטוב ביותר לבריכה ולהגנה מקסימלית על שלום בני הבית ואורחיהם.

בנוסף, ישנן רשויות מקומיות אשר תקנות הבטיחות שלהן מחייבות התקנת גדר או כיסוי לבריכה, כתנאי לקבלת היתר. כיסוי חשמלי לבריכה בטיחותי זה הינו הפתרון המושלם, הן לבטחון הילדים בבית והן לצורך ההיתר הנדרש.

כמו כן, כיסוי חשמלי לבריכה הוא משתלם ביותר עלותו מוחזרת באמצעות החיסכון המשמעותי בחשמל ובמים, הנוצר עקב שמירת חום המים מחד, ומניעת אידוי המים והצורך במילוי חוזר מאידך.

 

 

 

כיסוי לבריכה בטכנולוגיה סולארית

 

גם בתקופת המעבר בין החורף לקיץ. בתקופה זו יש ימים רבים בהם השמש זורחת וניתן לנצל אותה לחימום הבריכה. הכיסוי הסולרי מעביר את קרני השמש לתוך מי הבריכה ומגביר את חימום המים ושומר על חומם לאורך היום והלילה. שימוש בכיסוי הסולרי יאפשר לכם ימים נוספים של שימוש בבריכה.

 

עם בוא הקיץ, קצב התאיידות המים גובר. שימוש בכיסוי הסולרי ימנע את התאדות המים והתאיידות הכסף באויר...

 

ספיר בריכות שחיה ומערכות ספא נרתמת למאמץ הלאומי להצלת הכנרת ומציעה כיסוי סולארי איכותי לבריכה, המונע כ-95% מהתאדות המים במחירים אטרקטיביים. החל משנת 2011 ספיר בריכות שחייה קיבלה את הבלעדיות לכיסוי החשמלי הבטיחותי מהדגם החדיש והמתקדם ביותר, 5000 INFINITY. דגם זה הנו המילה האחרונה בעולם הכיסויים החשמליים. בד הכיסוי מבוצע בטכנולוגיה מיוחדת המאפשרת איוורור פנימי למי הבריכה באופן שהכימיקלים שבתוך מי הבריכה מוצאים את דרכם החוצה ואינם נותרים מתחת לכיסוי. מנוע הכיסוי הנו מתקדם וחזק יותר מהמנוע הקיים בדגם הישן יותר 4000 INFINTY . במנוע זה יש מנגנון העוצר את פעולת הכיסוי בעת מגע במכשול כלשהו או אם הוא נתקל בגוף כלשהו. כך נוסף מימד בטיחותי נוסף.


כיסוי סולארי לבריכת שחיה הינו כיסוי בריכה מהפכני הצף על פני בריכת השחייה, מונע 95% מהתאדות המים, עוזר לשמירה על חום הבריכה וניקיונה. בנוסף, שימוש בכיסוי לבריכה חוסך עד 70% מצריכת הכימיקלים בבריכת השחיה. כיסוי לבריכה סולארי מאריך את עונת הרחצה וחוסך באנרגיה בבריכות מחוממות

ניתן לפרוס כיסויים לבריכה מסוג זה באופן ידני או לרכוש מאיתנו גלגלות מיוחדות ומעוצבות המקלות על המלאכה.

 

ועכשיו במחיר 39 ש"ח למ"ר כולל מע"מ.

 

ניתן להוסיף 31 ש"ח למ"ר כולל מע"מ ולקבל את הכיסוי תפור מכל צדדיו, עם טבעות אלומיניום והכנה לגלגלת.

 

 צפה בסרטון אודות כיסוי לבריכות שחיה - כיסוי סולארי

 

 

 

 

 

גלגלת לכיסוי סולארי

 מה דעתכם על כיסוי לבריכה בחינם?

 

כמה כסף היינו מוכנים להשקיע בבטיחות בריכת השחיה שלנו: 1,000 ש"ח? 10,000 ש"ח? 100,000 ש"ח? אין ספק שלא ניתן לשים תג מחיר על בטיחות סביבת הבריכה משום שלחייו של ילד אין מחיר. יהיה המחיר אשר יהיה - זה שווה את זה. אין זה משנה אם נשקיע את כספינו בבניית גדר סביב הבריכה, בהתקנת מערכת משוכללת המתריאה על נפילה לבריכה או ברכישת כיסוי לבריכה. מדובר בהשקעה חשובה ומשמעותית מאוד. החדשות הטובות הן, כי בניגוד לגדר או למערכת התראה, כיסוי לבריכה מחזיר את הכסף שהושקע בו, פשוטו כמשמעו, במהלך השנים הראשונות לאחר רכישתו. יתירה מכך, אף לאחר החזר ההשקעה, כיסוי בריכה ממשיך לחסוך הרבה מאוד כסף. כיצד זה יתכן?

 

כיסוי לבריכה מסוגים שונים

 

כיסוי לבריכה מסוגים שונים מזמינים רק מחברת ספיר בריכות שחייה ומערכות ספא בגלל האיכות הגבוהה, המחירים ההוגנים והמשתלמים, העמידות המושלמת, הבטיחות הגבוהה ואפשרויות העיצוב. חברתנו היא הנציגה הבלעדית של המותג COVERSTAR המתמחה בייצור ושיווק כיסויי בריכה אוטומטיים המגיעים במגוון צבעים לבחירה. כמו כן, אנחנו משווקים כיסוי לבריכה ביתית עם טכנולוגיה סולארית המונעת עד 95% התאדות מים.

 

עמידות, איכות ובטיחות

 

חברת ספיר בריכות שחייה ומערכת ספא מתמחה בין היתר בשיווק והתקנת כיסוי לבריכה מסוגים שונים. המומחים של החברה בוחרים בקפידה ובתהליך מיון ממושך וקפדני במיוחד את הדגמים השונים של הכיסויים הבטיחותיים לבריכות שחייה ביתיות ופרטיות. הצוות המיומן שלנו דואג לכיסויים איכותיים ובטיחותיים אשר עומדים בכל הדרישות המחייבות ובכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר.

חשוב להדגיש כי כיסוי לבריכה הוא אינו אביזר נלווה פשוט ורגיל, הכיסוי מהווה בראש ובראשונה אמצעי בטיחות מאחר והוא מונע מילדים קטנים להיכנס לבריכה ללא השגחת מבוגר. בנוסף, הכיסוי האיכותי והעמיד מונע כניסת לכלוך ומזהמים שונים למי הבריכה, כך למעשה מפחיתים את השימוש בכימיקלים וחוסכים משמעותית בהוצאות התחזוקה. בנוסף על זאת הוא שומר על טמפרטורת המים ומונע התאדות, לכן זו השקעה משתלמת לטווח הארוך ומחזירים את ההשקעה תוך זמן קצר יחסית.

 

כיסוי לבריכה בהתאמה אישית מלאה

 

ישנו מגוון כיסויים המיועדים לבריכות שחייה, לכן הבחירה עשויה להיות מבלבלת. הצוות המקצועי והמנוסה של חברת ספיר בריכות שחייה ומערכת ספא עומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. נשמח לסייע לכם לבחור כיסוי לבריכה בהתאמה אישית מלאה. אנחנו נדאג לספק עבורכם כיסויים בטיחותיים ועמידים עם מנגנון פתיחה ידני או חשמלי, בהתאמה לתקציב, לדרישות העיצוב ולרצונות הייחודים שלכם. 

יש מגוון כיסויים שיכולים להתאים לבריכת השחייה בביתכם – צרו איתנו קשר ואנחנו נמליץ על הכיסוי הבטיחותי והאיכותי ביותר שמתאים עבורכם. 


 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה