בריכות בטון ביתיות - בריכות שחייה מבטון


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


בריכות בטון ביתיות - בריכות שחייה מבטון


בניית בריכות שחייה מבטון דורשת מומחיות, ידע וניסיון רב.

אנו ממליצים שעבודות האבזור והגימור של הבריכה יבוצעו על ידי הצוות המקצועי של ספיר בריכות.
בדרך זו אתם מקבלים אחריות של חברה על כל הבריכה ומערכותיה ומערכותיה - הכוללת גם אחריות מפני נזילות, פגמים בהדבקת קרמיקה/פסיפס וכו'.

 

במסגרת עבודות הגימור אנו מבצעים איטום, טייח מיוחד, הדבקת קרמיקה/פסיפס וביצוע רובע.

 

החומרים בהם משתמשים לבניית בריכות בטון הם חומרים מיוחדים ואף הבטון ואופן יציקתו אינם דבר טריוויאלי. ביצוע לקוי של הבנייה יוביל לנזילות חמורות שקשה ואף לעתים בלתי אפשרי לאתר אותן. כאשר נותנים לקבלן שלד ליצוק את בריכת השחיה, יש לוודא כי הוא בעל נסיון בתחום ויודע כיצד מבצעים בריכות בטון. 

 

ישנן 3 אפשרויות לבניית בריכות בטון:

 

1. האפשרות הראשונה והעדיפה במקרה של בניית בית חדש הינה יציקת הבריכה באמצעות קבלן השלד שבונה את שלד הבית ואנו מספקים ומתקינים את כל הציוד הנדרש להפעלת בריכת שחייה לרבות, משאבה, פילטר, נקזים, אינלטים, פנסים, צנרת ועוד. וכן מבצעים את כל עבודות הגמר הכוללות ניקוי היציקה, טיח מיוחד, איטום, הדבקת פסיפס/קרמיקה וביצוע רובע מיוחדת. כמו כן ניתן להשיג אצלנו פסיפסים מיוחדים במחירים אטרקטיביים.

 

2. האפשרות השנייה היא יציקת הבריכה באמצעות קבלן השלד שבונה את שלד הבית, אנו מבצעים את איבזור ובניית חדר המכונות של בריכת השחייה. הקבלנים שלכם ממשכים לבצע את איטום, טיח והדבקת קרמיקה/פסיפס לבריכה.

 

3. האפשרות השלישית היא בניית הבריכה על ידי ספיר בריכות שחייה מן היסוד, לרבות תכנון, בנייה ואבזור.

 

 

 

 אבזור בריכות מבטון
 
ניתן למצוא אצלנו מגוון נרחב של פסיפסים מיוחדים וקרמיקות לבריכות שחייה מבטון ממיטב החברות המובילות בתחום.

 


 


 
בטון בטון בטון בטון בטון
בטון בטון בטון בטון בטון

 

איבזור בריכות בטון ביתיות

 

ספיר בריכות שחייה ומערכות ספא מספקת ומתקינה את כל הציוד הנדרש להפעלת בריכות שחייה מבטון

לרבות, משאבות, מסננים, פנסים, אביזרי יניקה וכיוצ"ב.
 
ספיר בריכות שחייה מספקת ללקוחותיה מערכות מים תוצרת חברת Hayward האמריקאית הנחשבת לחברה המובילה בעולם

בייצור אביזרים הנדרשים להפעלת בריכות שחייה.
 
כאשר בונים בריכות בטון, יש להכניס בזמן הטפסנות הכנה של צנרת והתקנה של חלק מהאביזרים הנדרשים להפעלת הבריכה

ורק לאחר מכן לבצע יציקה של הבטון.
 
ספיר בריכות שחייה מספקת את כל האביזרים הנדרשים וכן מתקינה ונותנת אחריות למשך שנים רבות על הציוד.
 

מאפייניהם של בריכות בטון

 

בריכת שחייה מבטון נחשבת כיום לבריכה הטובה ביותר והעדיפה ביותר על פני כל יתר הדגמים המוצעים כיום. הסיבה לכך הם המאפיינים של הבריכה. מדובר על בריכות חזקות מאוד, עמידות מאוד ובד בבד, הן מעניקות תחושה של ערך ויוקרה. היקף העבודה הנדרש עבור בניית הבריכות הללו הוא גדול שכן יש צורך לבצע חציבה בקרקע, ליצור בור שבו תיבנה הבריכה, לבנות את הבריכה באמצעות יציקות בטון, לבצע גימור, לחפות את הקירות ועוד. יחד עם זאת, ההשקעה המדוברת היא משתלמת ביותר שכן, מדובר על בריכה איכותית מאוד שיכולה להחזיק מעמד שנים רבות בצורה הטובה ביותר.

תחזוקתה של בריכת בטון כוללת בחירת מערכת בקרה איכותית לבריכה אשר תבדוק את כל הנתונים הנוגעים לבריכה לרבות רמת ה-PH בבריכה, מצב המשאבות, סינון המים ועוד. בהתאם לבדיקות המתבצעות לא פעם תדרשו להוסיף כימיקלים שונים למים כדי לאזן רמת ה- PH, לנקות את מי הבריכה באמצעות סינון ועוד.


יתרונותיה של בריכות בטון

 

ישנם מגוון יתרונות לבריכות בטון אשר בגינם הן מהוות את הבחירה הטובה ביותר:

ראשית כל, מדובר על בריכות עמידות הכי גבוהה שניתן להשיג כיום עבור בריכת שחייה פרטית. בריכה מבטון יכולה להחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך שנים רבות מבלי להישחק או להינזק באופן כלשהו.

בריכות בטון יכולות להיות מעוצבות במגוון סגנונות עיצוב שונים. ניתן להגדיר את הבריכה בכל גודל וצורה התואמים לצרכים שלכם. היא יכולה להיות מעוצבת כבריכה עגולה, מרובעת או במגוון צורות מיוחדות אחרות.

אם אתם מעוניינים שהבריכה תהיה אסתטית ונעימה לעין, אין כמו בריכות בטון. ניתן לעצב את הבריכה בדיוק באופן שכל אדם מעוניין שהיא תראה ובהתאם לכל תקציב העומד על הפרק. האפשרויות נעות בין גימור של שכבות טיח צבעוני ועד לחיפוי באריחי קרמיקה שיעניקו לבריכה מראה יוקרתי.

יתרון נוסף הוא ההרמוניה של הבריכה עם הטבע. הבריכה יכולה להמשיך את התמה המרכזית שבחרתם לאפיין איתה את החצר שלכם. ניתן לבצע גימור וקישוט של הבריכה באמצעות חלוקי נחל, אבנים טבעיות ועוד, דבר שיהפוך אותה לחלק מהטבע הפסטורלי בגינה שלכם.

 

 

 

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה