אביזרי תחזוקה לבריכה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


מגוון אביזרי תחזוקה לבריכה

להלן מספר פריטים שהם חובה לשם תחזוקה נכונה של הבריכה וסביבתה.

 

רשת לניקוי עלים

רשת עלים עמוקה לבריכה המתחברת למוט טלסקופי סטנדרטי לניקוי עלים ולכלוכים גדולים.

הרשת עם מגן PVC היקפי למניעת נזקים בחיפוי הבריכה.

 

 ראש מטאטא יונק

ראש מטאטא יונק בצורת כליה לניקוי לכלוך מוצק מקרקעית הבריכה, בעל מגן גומי הקפי.

ראש המטאטא כולל חיבור למוט טלסקופי וחיבור לצינור צף. לראש יש מברשות רב צורתיות להברשת הרצפה. המוצר עשוי מ-PVC תרמי המיועד לבריכות שחייה מכל הסוגים: בטון, מתועשת, ויניל, פיברגלס, אינטקס.

 

 


 

צינור צף לבריכה

צינור צף לבריכה עם צד אחד ראש מסתובב וצד אחד עם ראש קבוע המשמש ליניקת לכלוך מקרקעית הבריכה.

 

 


 

מוט טלסקופי

מוט טלסקופי מאלומיניום קל משקל אליו ניתן לחבר מטאטא יונק, מברשת, רשת עלים וכו..

במצב סגור אורך המוט 2.45 מטר. על ידי הברגה פשוטה ניתן להאריך את המוט עד ל-4.9 מטר אורך. המוט מתאים לשימוש סטנדרטי עם ראשים שונים כגון מברשות, רשתות, מטאטא יונק וכו'... המוט בצבע כחול כהה זוהר עם ידית לבנה.

 

 


 

ערכת בדיקה של איכות המים

ערכה המכילה 50 מקלונים לבדיקת איכות המים. קבלת תוצאות מיידיות. הערכה בודקת כלור, חומציות (PH), כלור חופשי, מתכות במים (Alkalinity) ו- Hardness.  

 

הערכה הינה מוצר החיוני לכל בעל בריכת שחיה ו/או מערכת ספא. ערכת סטיקים לבדיקת איכות המים, כמות כלור במים, גובה חומציות (PH) ועוד...

מים שאינם מאוזנים עלולים לעודד מחלות וירוקת.

 

 


 

דלי טבליות כלור לבריכה

דלי טבליות כלור לבריכה בהרכב משופר לשמירה על ניקיון וצלילות המים בנוסף לחיטוי.

כלור לבריכות משופר מורכב מכלור בתוספת חומר מיוחד הנצמד לחלקיקים קטנים מאוד שאינם ניתנים לסינון במערכות פילטר הבריכה, ובכך מגדיל את גודל המולקולה ומאפשר את ביצוע הסינון. תכולה: 75 טבליות כלור, כל טבלית 200 גרם. סה"כ 15 קילו. התמונה להמחשה בלבד.

 

 


 

 

חיישן לשמירת איכות המים

ePool החיישן האולטימטיבי לשמירת איכות המים ללא כל מאמץ והתלבטות

עכשיו אתם יכולים להינות מבריכת השחייה ו/או הג'קוזי ללא כל התלבטות אם המים מאוזנים וכיצד לאזן אותם.

מערכת בנויה מחיישן מתקדם הבודק את המים באופן מתמשך לכל אורך היממה ומעביר את ממצאיו לצג המצוי בתוך הבית. אין צורך יותר להתכופף ולאסוף מים מהבריכה ו/או מהג'קוזי לצורך הבדיקה.

 

 כיסוי לבריכה וכיסוי חשמלי לבריכה

 

ספיר בריכות שחייה ומערכות ספא מייצגת בישראל את חברת Pool Cover Specialitsהיצרנית המובילה בארה"ב של כיסויים בטיחותיים אוטומטיים לבריכות שחייה, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום.

כיסויים לבריכה ידועים בחדשנותם הטכנולוגית וכוללים את המנוע האטום למים החזק והמהיר ביותר שקיים בשוקהכיסויים מופעלים על ידי מערכת שליטה הכוללת מפתח או קוד ספרתי דיגיטלי, שרק באמצעותם ניתן לפתוח את כיסוי הבריכה. כך, ילדים אינם יכולים לפתוח את כיסו הבריכה ולהכנס אליה ללא השגחה וללא רשות.תאורה לבריכה

 

תאורת LED  לבריכת השחייה. חסכונית באופן משמעותי וצובעת את הבריכה בצבעים מרהיבים הופכים את הגינה למופע מדהים!

המילה האחרונה בבריכות השחייה, פנסי LED בהם אתם קובעים את הצבע שתרצו לראות בבריכה.

 מדרגות לבריכות שחייה

 

מי אמר שכל מדרגות בריכות השחייה דומות? חברת ספיר בריכות שחיה ומערכות ספא מציעה לכם לעלות כמה מדרגות בתחום... המדרגות שלנו מיוצרות על ידי היצרנים המובילים באיכות ובאמינות בארה"ב –Hydrapools, ו-Pacifi  והן מציעות יותר ושוות יותר. המדרגות עשויות מחומרים מובחרים ומיועדות לספק מקסימום מרווח ונוחות.אנו שמחים להציע לכם מגוון רחב ומרשים של מדרגות לבריכות שחיה, בכל הגדלים והצורות האפשריים ואף ניתן להוסיף ג'טים של מים, על מנת שתוכלו ליהנות מזרמי מים נעימים ומעיסוי הידרותרפי בעת הישיבה עליהן.חימום בריכות שחיה

 

ספיר בריכות שחייה גאה להציג מערכת סולארית לחימום בריכות שחיה ביתיות מתוצרת חברת Magen eco-Energy, החברה המובילה בעולם במערכות חימום סולאריות לבריכות ביתיות. חימום סולארי הינו פתרון יעיל, ידידותי ונקי לסביבה המאפשר להאריך את עונת הרחצה ללא הוצאות שוטפות על עלויות חימום המים. מערכת חימום סולארית לבריכות שחיה ביתיות מסוגלת לחמם כמויות מים גדולות לטמפרטורות הנדרשות לרחצה בבריכת שחיה. הצטרפו למהפך ותיהנו חימום סולארי לבריכה יעיל ולאורך שנים ובתחזוקה אפסית.


ציפוי ויניל לבריכה

 

ציפוי ויניל לבריכת שחייה - מעל לכל הציפויים... והציפיות.

ויניל, החומר המצפה את הדפנות של בריכות שחיה מתועשות, הוא אחד מהחלקים החשובים בהקמת הבריכה. מעבר לעיצובה האדריכלי של בריכת השחיה, ישנה חשיבות ניכרת לציפוי הויניל ביצירת הרושם הויזואלי המושלם, שהרי מעבר להגנה על דפנות הבריכה מפני נזקי הזמן והטבע, משמש ציפוי ויניל כיריעת רקע עיצובית כל דבר.

 

 מכשיר מלח לבריכות

 

מכשיר מלח לבריכות שחיה ביתיות - די לכלור, יחי המלח החדש!

הרבה מאוד אנשים, בעיקר ילדים קטנים, רגישים לכלור ולכימיקלים השונים שבבריכות השחייה ואף ישנם כאלה שאלרגיים אליהם. בדיוק בשביל אותם אנשים הומצא מכשיר מלח לבריכות שחיה, המאפשר להיפטר מההרגל המגונה של הוספת כלור לבריכת השחיה. מכשיר מלח לבריכות שחיה מייצר כלור טבעי באמצעות תהליך של פירוק המלח במים. הכלור הטבעי חסר ריח, אינו גורם לגירויים וניתן לשחות בעיניים פקוחות במים ללא חשש מצריבות בעיניים ובעור וכמובן ללא העונג המפוקפק של ריחות הלוואי החריפים המוכרים מהכלור הסטנדרטי.

 

 

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה