רעיונות לעיצוב גינת נוי פרטית


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


 

האם יש לכם גינת נוי ואתם מעוניינים לעצב אותה וליהנות מגינה מטופחת כל השנה? מחפשים רעיונות מקוריים וייחודיים לעיצוב גינת החלומות בביתכם הפרטי? ובכן, כדי לעצב את הגינה באפשרותכם לשכור אדריכל נוף או לפנות לחברה מקצועית המתמחה בפיתוח סביבתי ובעיצוב גינות נוי. כדי ליהנות מעיצוב יוקרתי ומלהיב כדאי לשקול אפשרויות כגון התקנת בריכת שחייה, דק מעץ איכותי, תאורה רומנטית, מזרקה, חיפויים מעץ או מאבן טבעית, ריהוט גן, פרגולה ופתרונות הצללה דקורטיביים כמו סוכך זרוע וכדומה.

 

שדרוג הגינה עם בריכה מעוצבת

רוב הישראלים חולקים חלום משותף – בית פרטי עם חצר גדולה ומטופחת, פרחים, עצים ובריכת שחייה מעוצבת. יש מגוון דגמים של בריכות שחייה ביתיות, ניתן לרכוש בריכה פשוטה יחסית שעלותה כמה מאות שקלים, זהו דגם שניתן להניח על הדשא או על הדק. כמו כן, ישנם דגמים איכותיים ויוקרתיים יותר של בריכות ביתיות, למשל בריכות מבטון, מפיברגלס, בריכות מתועשות ועוד.  

כדי לשדרג את עיצוב הגינה מומלץ לדאוג גם לפיתוח סביבתי סביב הבריכה, ההמלצה היא להתקין דק עץ איכותי, אך חשוב לבחור בעץ עמיד המתאים לסביבה רטובה ויש להתקין את הדק בהתאם לגובה שפת הבריכה, שיפועים בגינה וכיוצא בזה.

 

התקנת דק מעץ איכותי ועמיד בגינה הפרטית

אין כמו דקים מעץ איכותי ועמיד כדי לעצב את הגינה וליהנות ממראה אלגנטי ויוקרתי. הדק מרהיב ביופיו, הוא משדרג את עיצוב הגינה ותורם גם לעלייה משמעותית בערכו של הנכס. ההמלצה היא להתקין דק מעץ תרמי, ניתן לבחור עץ אורן או אשוחית, עדיף להתקין את הדק מקורות עץ בעובי 26 מ"מ לפחות. חשוב לבחור עץ איכותי ועמיד לאורך שנים השומר על מראהו הטבעי לאורך זמן, ומיועד לשימוש חיצוני.

לאחר התקנת הדק על ידי חברה מקצועית, חשוב להקפיד על הוראות התחזוקה כדי לשמור על העץ, ליהנות ממראה טבעי לאורך שנים ארוכות וליהנות ממראה מרהיב ומעיצוב מקורי וייחודי של הגינה. אם יש בגינה בריכה, כדאי להתקין את הדק מסביב, אך חשוב לשים לב לנושא הבטיחות וכדאי להוסיף שכבה נגד החלקה וגדר בטיחות.

 

חיפוי דקורטיבי

גינות פרטיות רבות מתוחמות באמצעות גדרות מסביב לחצר, את הקיר ניתן לחפות באמצעות עץ או אבן טבעית, בשילוב צמחייה ותאורה. יש מגוון חיפויי עץ איכותיים ועמידים לשימוש חיצוני, החיפוי משדרג פלאים את עיצוב הגינה והבית, הוא מעניק מראה כפרי ומלהיב, ותורם גם לעלייה בשווי הנכס.

 

הצללה וריהוט גן

לאחר התקנת הדק ועיצוב הגינה, כעת הגיע הזמן לבחור ריהוט גן. כמו כן, כדי לנצל את הגינה רוב ימות השנה, מומלץ להתקין פתרונות הצללה מחומרי גלם עמידים כמו עץ, ברזל או אלומיניום. אפשר להתקין פרגולה, רשת צל או סוככי זרוע קבועים או מתקפלים. חשוב לשמור על עיצוב הרמוני לכן כדאי להתאים בין עיצוב הריהוט לעיצוב הגינה, ולהשלמת המראה יש לבחור גופי תאורה, צמחייה, פרחים ופריטי נוי.

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה