איזה ריצוף מומלץ לבריכה ומסביב הבריכה?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


הקמת בריכה מחייבת גם התחשבות בסוג הריצוף. למעשה, ריצוף לבריכה יהיה שיקול מרכזי בתהליך של בניית בריכה פרטית. אז באיזה סוג ריצוף נבחר? ישנם חומרים שונים בהם אפשר להשתמש עבור ריצוף סביב הבריכה. נסביר.  אם אתם עומדים לבנות בריכה בביתכם הפרטי, אתם וודאי כבר מודעים לכך שישנה חשיבות גדולה בבחירת הריצוף הנכון. בעוד שתוכלו למצוא סוגי ריצופים אשר יפהפיים אך חלקים מאוד, תמיד תוכלו גם להתקין מרצפות אנטי סליפ (מונעות החלקה). מעבר לנושא של החלקה, חלילה, חשוב גם לבחור את הריצוף שיתמזג נכון עם עיצוב הבית, עיצוב החצר וכדומה. 

החשיבות שיש בהתקנה מקצועית של ריצוף בריכות 

ישנם לא מעט סוגי ריצופים לבריכה פרטית, ואת כל הסוגים יהיה עליכם להתקין בעזרת אנשי מקצוע מומלצים בלבד. שימו לב, עבודה חובבנית של התקנת ריצוף בריכה פרטית, בדרך כלל תוביל לחלחול של מי גשמים תחת המרצפות.  ברגע שמים חודרים תחת המרצפות סביב הבריכה, התיקונים לא יאחרו מלהגיע. במילים אחרות, מי גשמים שמחלחלים תחת מרצפות בריכות בדרך כלל יובילו לחלקים מהרצפה שנשברים, מתפרקים וכו'. כשמדברים על סוגי ריצופים לבריכות פרטיות, מדברים למשל על חיפוי פסיפס לבריכה, חיפוי PVC, חיפוי שיש לבריכות ועוד. 

	 ריצוף בריכה

מחירים של סוגי ריצופים לבריכות פרטיות 

אנשים רבים בוחרים גם בחיפוי עשוי קרמיקה, שמהווה גם פתרון אנטי החלקה מעולה. אם תרצו לרצף את חוץ הבריכה בריצוף אבן, המחיר ינוע בין 250 ? ל-300 ? (עבור מטר). חיפוי פסיפס תמיד יהיה יקר יותר, אך אין ספק שמדובר בפתרון מאוד עיצובי ומעניין. 

חיפוי פסיפס לבריכות פרטיות יעלה בין 400 ? ל-500 ? בממוצע (למטר). יחד עם הנושא של העיצוב, תמיד חשוב לקחת בחשבון את הנושא הבטיחותי, במיוחד אם ישנם אנשים מבוגרים בבית. בכל מקרה, בדרך כלל מאוד מומלץ להתקין ריצוף בריכות נגד החלקה. על סוג ריצופים אלו תשלמו בין 180 ? ל-220 ? (עבור מטר). 

פתרונות זולים לריצוף בריכה פרטית 

אם אתם מחפשים אחר פתרונות זולים בעבור ריצוף לבריכה ומסביב, אפשר לשקול להתקין PVC. אמנם PVC לא מהווה פתרון כנגד החלקות, אך תמיד יהיה אפשרי להדביק סרטי-דבק המונעים החלקות גם הם. את היריעות שמונעות החלקה, ניתן להתקין על כמעט כל סוגי הריצופים לבריכות. 

בדרך כלל, גם יהיה די קל להסיר את יריעות האנטי סליפ. 

אמנם הן נדבקות לרצפת הבריכה די חזק, אך ישנם גם חומרים שונים אשר ממיסים דבקים. ואם כבר מדברים על הקמת בריכה או בניית בריכות פרטיות, כדאי לזכור שבעלויות אטרקטיביות אפשר לבנות מדרגות בריכה. לרוב, חברה שבונה בריכות תתמחר את ההתקנה של מדרגות לפי מדרגה. במילים אחרות, תוכלו להתקין מדרגות בריכה בעלות של 400 – 600 ? למדרגה. 
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה