עיצוב יוקרתי וייחודי לבית פרטי


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


 

 

מה מייחד עיצוב יוקרתי של דירות ובתים פרטיים? איך מעצבים בתי יוקרה בסגנון מודרני וייחודי? מהם שלבי העבודה לעיצוב פנים יוקרתי ומקורי? 

 

עיצוב יוקרתי וייחודי לבית פרטי מחייב תכנון מקצועי לפרטי פרטים ובחירה נכונה של חומרים ורהיטים איכותיים. אחד המוטיבים המאפיינים את העיצוב היוקרתי לבית פרטי הוא ההקפדה על כל פרט ופרט. בעיצוב הכללי לבית הפרטי מוסיפים מערכות מתקדמות וחכמות כדי לשדרג את איכות החיים של הדיירים ומתייחסים בין השאר לכיווני האור הטבעי, לכיווני האוויר ולקשר שבין הגינה המטופחת עם הג'קוזי ו/או הבריכה לבין החללים הפנימיים.

 

מה מייחד עיצוב יוקרתי לבית פרטי?

 

כאשר נכנסים לדירת יוקרה או לבית פרטי יוקרתי מרגישים מיד את ההבדל בין עיצוב דירה רגילה לעיצוב האקסקלוסיבי והייחודי. לעיצוב היוקרתי יש שפה מקורית עם אמירה ייחודית, ומיד מבחינים באיכות החומרים, בגימור האלגנטי ובמחשבה על כל הפרטים, בדגש על הפרטים הקטנים.

כדי לעצב בתי יוקרה המעצבת חייבת להיות קשובה ללקוח, לאפיין את סגנון החיים של בני המשפחה, להקשיב לחלומות ולצרכים הייחודיים של הלקוח ולמעשה היא מגשימה את חלומותיו ומעצבת עבורו נכס יוקרתי עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר ובשילוב טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות פונקציונליים לשדרוג המראה ואיכות החיים.

בעיצוב בתי יוקרה שמים דגש על אסתטיקה מרשימה, חומרים איכותיים, מערכות חכמות, פונקציונליות ונוחות. כמו כן, הלקוח מגדיר תקציב לעיצוב ביתו, והמעצבת חייבת להתאים את תוכנית העבודה ובחירת האביזרים למגבלות התקציב. המעצבת מלווה את הלקוח באולמות התצוגה כדי לבחור נכון רהיטים, חומרי בנייה וגמר, אביזרים, פריטי נוי, מוצרי טקסטיל לעיצוב הבית ועוד.

 

דגשים בעיצוב יוקרתי לבית פרטי

 

עיצוב בתי יוקרה מבוסס על מספר שלבים, בשלב הראשון המעצבת נפגשת עם הלקוח לצורך הכרות ואפיון צרכים, בפגישה הראשונה מגבשים את קונספט העיצוב כדי להתאים את הבית לסגנון המועדף על הלקוח ובני משפחתו. מעצבת פנים מקצועית ומנוסה מתאימה את העיצוב לחזון של הדיירים ולטעם האישי שלהם, אפשר לבחור סגנון מודרני עם קווים נקיים ומראה מינימליסטי, סגנון כפרי המבטיח אווירה נעימה וחמימה בבית, סגנון אורבני או תעשייתי, סגנון קלאסי ועוד.

בשלב הבא המעצבת מכינה שרטוט ראשוני ומבצעת הדמיה ממוחשבת כדי להציג את העיצוב החדש ללקוח וכדי לאפשר לו ליהנות מסיור וירטואלי בביתו המעוצב. בשלב זה בוחרים חומרים איכותיים, ממקמים נכון את הרהיטים, משדרגים את המראה עם אביזרים יוקרתיים ומשלימים את העיצוב עם פריטי נוי, צמחייה, שטיחים, וילונות וכו'. המעצבת מתייחסת לגורמים שונים בתוכנית העיצוב כמו מראה עם אמירה אישית, רהיטים פונקציונליים לניצול מיטבי של חללי הפנים, בחירה נכונה של אביזרים המעניקים את הטאץ' היוקרתי והייחודי ועליה לשים לב לפרטים הגדולים והקטנים כאחד.

תפקידה של המעצבת להכין תוכנית עבודה עם שרטוטים והנחיות מפורטות לקבלני הביצוע, במהלך העבודות היא מפקחת על אנשי המקצוע ובסיום השיפוצים והעיצוב היא מציגה את הנכס היוקרתי בפני הלקוח. מאחר והגינה מהווה חלק בלתי נפרד מתוכנית העיצוב לבית היוקרתי, כיום המגמה היא לשמור על רצף עיצובי בין חללי הפנים לחוץ. יש לתכנן פינת ישיבה עם קירוי יפהפה ועמיד, ניתן לתכנן ג'קוזי לגינה הנראה מבעד לחלונות ומוסיף יוקרה, ואפשר לתכנן גם מטבח חוץ המאפשר לדיירים לארח חברים ומשפחה בנוחות וליהנות ממסיבות ומארוחות בגינה. 


 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה