סוגי דקים לבריכה לבית


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


 הגינה שבבית נחשבת לחלק בלתי נפרד ממנו. הדבר נכון במיוחד כאשר היא צמודה למפלס התחתון שלו ויוצאים אליה מהסלון או מחלל אחר. את הגינה מטפחים רבות על מנת שיהיה נעים לשבת בה ולבצע בה פעילויות הנאה ובילוי רבות. רבים אוהבים להקים בריכה ביתית בגינות גדולות אשר תשמשנה את הדיירים בימי קיץ ובימים חמים אחרים. מי שמגדיל לעשות בונה בריכה מקורה לשימוש בימים קרים. יש בריכות בטון בנויות שקועות. יש שקועות אחרות מפיברגלס, יש עיליות המורכבות על משטחים קשיחים ועוד. סביב הבריכה לבית נהוג להתקין משטחים עם חיפויים שונים. המקובלים ביניהם הם משטחי אבן לסוגיה, משטחי דשא, וכן, דקים העשויים עץ.

ההבדלים בין סוגי הדקים השונים 

מבחינים בסוגי דקים שונים הנבדלים ביניהם בסוג העץ ממנו הם מיוצרים, בעיצוב ובאלמנטים נוספים. העצים המתאימים ביותר ליצירת דקים הם עץ האורן, האיפאה, הסידר ועוד. הבמבוק משמש אף הוא לדקים ובמיוחד במקומות בהם יש דרישה לחומר אקולוגי מוצלח יותר ולמקומות בהם דרישות התחזוקה הן פשוטות יותר. על הדקים נהוג להציב ריהוט גן מגוון. ניתן להניח את הרהיטים ממש ליד שפת הבריכה או בפינות אחרות מרוחקות יותר. מבחינים במערכות ישיבה, פינות אוכל, שולחנות וכסאות בר, ערסלים ונדנדות, מיטות שיזוף וכמובן, כסאות מסוגים שונים. רהיטי גן חייבים להיות מיוצרים מחומרים העמידים למים ולרטיבות, ולכן, מיוצרים מעץ לסוגיו, אלומיניום, פלסטיק, ראטן, קש וכדומה.

ניתן למצוא מגוון רחב של ריהוט גן מחומרים משולבים, ובין היתר, אלומיניום וזכוכית. שולחנות רבים מיוצרים ממסד אלומיניום ומפלטת זכוכית המונחת עליהם. יש גם שילוב של עץ, ראטן וזכוכית ושילובים נוספים המוסיפים עניין וייחוד לרהיט. השולחנות יכולים להגיע בגדלים ובצורות מגוונות. הם יהיו מלבניים, מרובעים, אליפטיים ועגולים כאשר הכיסאות מותאמים אליהם מבחינת המידות. ניתן למצוא ריפודים שונים העשויים מבדים העמידים לרטיבות בצבעים ובהדפסים שונים. ברבים מהם ניתן להוריד את הכיסויים ולכבסם. מערכות ישיבה ופינות אוכל הן בעלי נפח ונוכחות גדולים, ואלו המעוצבות באופן נאה שביניהן יוסיפו נוי ואווירה לגינה. מעל הדקים ניתן להוסיף פרגולות נאות או להניח שמשיות גדולות ופתרונות הצללה אחרים.

ריהוט גן שיכול להוסיף מימד נוסף לבריכה הביתית

ריהוט גן אחר דוגמת: כסאות, מיטות שיזוף נדנדות וערסלים עשוי אף הוא מאותם חומרים, ולרוב, ייבחר ריהוט בעל אותו קו עיצוב כדי לשוות למקום מראה אחיד. ניתן לבחור בצבעים מגוונים כאשר השולטים והסולידיים ביניהם הם הלבן, הירוק והאפור. צבעים אלו נעימים לעין ומשתלבים היטב בצבעי הגינה הירוקים והצבעוניים, הם אף יתאימו מאוד לדק החום, ויתמזגו היטב במראה הכללי  של הגינה. כך ניתן ליצור אזור בריכה נעים ומעוצב אשר יעניק לכל מבלה את הרוגע הדרוש לו, את הנוחיות הרבה ביותר, את ההרגשה הנעימה ועוד. כך, ניתן להעביר ימי כיף רבים ונעימים עם בני המשפחה, חברים ומכרים. מומלץ לרכוש ריהוט גן איכותי אצל משווקים בעלי מוניטין.גינה שבבית נחשבת לחלק בלתי נפרד ממנו. הדבר נכון במיוחד כאשר היא צמודה למפלס התחתון שלו ויוצאים אליה מהסלון או מחלל אחר. את הגינה מטפחים רבות על מנת שיהיה נעים לשבת בה ולבצע בה פעילויות הנאה ובילוי רבות. רבים אוהבים להקים בריכה ביתית בגינות גדולות אשר תשמשנה את הדיירים בימי קיץ ובימים חמים אחרים. מי שמגדיל לעשות בונה בריכה מקורה לשימוש בימים קרים. יש בריכות בטון בנויות שקועות. יש שקועות אחרות מפיברגלס, יש עיליות המורכבות על משטחים קשיחים ועוד. סביב הבריכה לבית נהוג להתקין משטחים עם חיפויים שונים. המקובלים ביניהם הם משטחי אבן לסוגיה, משטחי דשא, וכן, דקים העשויים עץ.שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה