סגירה של בריכות שחייה בחורף


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


האם יש לכם בריכת שחייה בחצר הבית ואתם מחפשים פתרונות קירוי וסגירה איכותיים ועמידים? מעוניינים לנצל את בריכת השחייה שלכם גם בעונה הקרה? האם ידעתם כי יש מגוון פתרונות לסגירת בריכות שחייה בחורף?

החורף הישראלי יחסית קצר ומלווה בסופות עם רוחות עזות וממטרים, בימים הקרים לא ניתן ליהנות מהבריכה הפרטית, לכן כדאי להתקין פתרון מתקדם כמו פרגולה חשמלית מאלומיניום או פתרון קירוי אחר. באמצעות הקירוי לעונת החורף ניתן לשכשך במי הבריכה כל השנה, ליהנות משחייה גם כאשר יורד גשם או כשקר וסוער בחוץ, ופתרון הקירוי תורם גם לחיסכון בעלויות לחימום המים.

סגירה ידנית או חשמלית?


בשנים האחרונות חלה ירידה משמעותית במחירים של בריכות שחייה לבתים פרטיים, משיקולי תקציב או עיצוב, רבים רוכשים בריכה פרטית אך שוכחים את נושא הקירוי והסגירה כדי להשתמש בבריכה גם בעונה הקרה. כיום, יש מגוון פתרונות לסגירות חורף לכל סוגי הבריכות - הפרטיות והציבוריות, ובהתאם לתקציב וגודל הבריכה ניתן לבחור בפתרון המתאים ביותר.

אמנם, ניתן לרכוש כיסוי לבריכה כדי למנוע אידוי וכדי להגן על צלילות וניקיון המים, זהו פתרון מומלץ גם למניעת כניסת ילדים קטנים לבריכה ללא השגחה. עם זאת, הכיסוי אינו מאפשר רחצה בחורף לכן הפתרון המומלץ הוא לתכנן פרגולה עמידה מאלומיניום עם אפשרות לפתיחה ולסגירה ידנית או חשמלית.

הסגירה החשמלית נחשבת למומלצת, למרות המחיר הגבוה יותר, מאחר ובלחיצת כפתור ניתן לסגור את הפרגולה הייעודית וליהנות מרחצה בטוחה במים חמימים ונעימים גם בחורף. יש מגוון דגמים של פרגולות מאלומיניום, ניתן לבחור בעיצוב מותאם אישית, בהתאם לעיצוב הבריכה ולצורכי העיצוב של חזית המבנה והגינה.

מדוע כדאי להתקין פרגולת אלומיניום לסגירת חורף?


לאחר ההשקעה בהתקנת בריכת שחייה פרטית כדאי לבחור גם בפתרונות קירוי והצללה, ובפתרון לסגירה בחורף. למרות שהקיץ הישראלי יחסית קצר ישנם ימים גשומים וסוערים וימים בהם הטמפרטורה אינה מאפשרת לשכשך במים בגלל הקור בחוץ. כדי לשחות בבריכה הפרטית בחורף כדאי לבחור כבר בשלב הזמנת הבריכה פתרון ייעודי לסגירת הבריכה.

הפתרון המומלץ והעמיד ביותר הוא להתקין פרגולה מעוצבת מאלומיניום, יש גם פתרונות אחרים כמו סגירה פריקה המיועדת לחורף. סגירה פריקה לחורף כוללת מסגרת עמידה מאלומיניום או מברזל מגולוון, עם תקרה קבועה או מתקפלת ודפנות העשויות לרוב מבדי PVC חזקים עם או ללא חלונות שקופים.     

חשוב להחליט מראש האם מעוניינים בפתרון ייעודי וקבוע לסגירת חורף לבריכה או בפתרון פריק שניתן לפרק ולאחסן בקלות אחרי העונה הקרה. כדאי לדעת כי סגירת חורף של בריכת שחייה באמצעות פרגולה מאלומיניום ובדים עמידים מסביב נחשבת לבחירה המומלצת בגלל שלל העיצובים האפשריים והסגירה היעילה המאפשרת לא רק לשחות ולשכשך במים, אלא גם לשבת לצד הבריכה בנוחות ובלי לסבול מקור אחרי שיוצאים מהמים.

בעת בחירת הפתרון לסגירת החורף לבריכה שלכם חשוב לשים לב לנושאים כמו עמידות, חומר גלם, בידוד חום/קור, תפעול, עלויות תחזוקה, אפשרויות קיפול, תאורה ועוד.




שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייה



ראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה