מתי הזמן הנכון לרכוש בריכת שחייה?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


רבים מהישראלים חולמים על בית פרטי עם בריכת שחייה מרווחת ומעוצבת בגינה. הלקוחות אשר מתעניינים בבריכת שחייה ביתית תמיד שואלים מתי הזמן הנכון ביותר לרכישת הבריכה הביתית, לכן כדאי לדעת כי יש סוגים שונים של בריכות ביתיות, ויש דגמים המחייבים תכנון הנדסי ממושך, קבלת היתרי בנייה מהרשות המקומית, עבודות עפר ושלד וכדומה. לכן, העבודה עשויה להימשך מספר חודשים. עם זאת, יש גם דגמים כמו בריכות פיברגלס ובריכות תעשייתיות שניתן להתקין בבית הלקוח תוך מספר ימים ועד כשבועיים.

סוג הבריכה ומשך התקנתה

חברה מובילה לתכנון ולבניית בריכות ביתיות מציעה ללקוחותיה 3 סוגים עיקריים של בריכה:

בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלס מיוצרות במפעלים גדולים ברחבי העולם, כדאי לבחור דגם איכותי המיוצר על ידי מותג מוכר, בשיטות ייצור המבוססות על טכנולוגיות מתקדמות ומחומרים עמידים. חשוב לבחור דגם עם ציפוי GelCoat המשמש גם לחיפוי יאכטות מפוארות. יש מגוון דגמים, גדלים ועיצובים, לרבות בריכות פיברגלס עם אבזור עשיר כמו כיסאות וסילוני ספא, תאורה פנימית, מפלים ועוד.

ההתקנה של בריכת פיברגלס מהירה בהשוואה לסוגי בריכות אחרים כיוון שהמוצר מגיע מוכן מהמפעל ויש לחפור בור בקרקע או להכין תשתית להתקנה הבריכה מעל הקרקע, לרוב בתוספת חיפוי מסביב לבריכה, משך ההתקנה קצר יחסית ותוך מספר ימים העבודות מסתיימות.

בריכות בטון

בריכות מבטון נחשבות לעמידות ולאיכותיות ביותר אך מחירן גבוה יותר בהשוואה לסוגים אחרים. זו עבודה המחייבת ניסיון רב וציוד מקצועי, יש להכין את השטח ולחפור בור גדול לצורך בניית הבריכה וחדר מכונות, העבודה מחייבת איטום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וחשוב שיציקת הבטון תהיה מחומרים איכותיים. ניתן לעצב את הבריכה בהתאם לתוכנית אדריכל ולפי דרישות הלקוח.

זו התקנה מורכבת יחסית לכן העבודה עשויה להימשך כמה חודשים, זו הסיבה מדוע כדאי להזמין בריכת בטון בשלב בניית הבית. 

בריכות מתועשות

פתרון מצוין במחיר אטרקטיבי לכל מי שמעוניין בבריכה ביתית מתקדמת ועמידה בעיצוב מקורי וייחודי. בריכות מתועשות נבנות באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת כדי להוזיל את עלויות הבנייה והתחזוקה השוטפת. הבריכה נבנית בשטח עצמו מפאנלים מיוחדים, את שלד הבריכה מצפים ביריעות ויניל ייעודיות המגיעות במגוון רחב של צבעים והדפסים.

בניית הבריכה המתועשת באתר הלקוח נמשכת כ-10 ימים בלבד, אפשר להוסיף עבודות פיתוח מסביב לבריכה כדי ליהנות מעיצוב יוקרתי ומנוחות מירבית. זהו פתרון מומלץ למי שמעוניין להתקין את הבריכה בזמן קצר, בדרך כלל לפני פתיחת עונת הרחצה.

כמובן שיש גם דגמים שונים של בריכות מתנפחות, אך לרוב אלו בריכות קטנות המתאימות בעיקר לילדים, וניתן לאחסן אותן בחורף לאחר ריקון המים וניקוי יסודי. מומלץ להשקיע בבריכת שחייה עמידה ואיכותית, יש אפשרות לחמם את המים כדי ליהנות מהבריכה כל ימות השנה, גם בחורף.

בריכות שחייה כדאי להזמין רק מחברת ספיר בגלל הניסיון העשיר, המקצועיות, הפתרונות המתקדמים והמחירים האטרקטיביים.שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה