משאבות חום לבריכה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


משאבות חום לבריכה - פתרון אמין, יעיל וחסכוני!אנו מייבאים מגוון משאבות חום לבריכה הביתית - פתרון אידיאלי ומשתלם במיוחד. זול, אמין ושקט!

משאבות חום לבריכה הינן מוצר אמין וקל לשימוש, ממש כמו מזגן ביתי.
מתלבט? רוצה עוד פרטים? תרגיש חופשי לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם.
•    מחפש פתרון אידיאלי לחימום הבריכה?
•    משאבת חום לבריכה מדגם מתקדם אשר חוסכת בחשמל?
•    משאבה שקטה, אמינה ויעילה במחיר סופר אטרקטיבי?

 

 

ספיר בריכות מתמחה בשיווק משאבות חום לבריכה ועוד מגוון אמצעי חימום לבריכה (המתקדמים ביותר).

פנה אלינו לרכישת משאבת חום לבריכה, וקבל הצעה אטרקטיבית.

 

 

משאבות חום לבריכה פרטית


מגוון פתרונות לחימום הבריכה - צפה עכשיו
חימום סלולרי לבריכה (הכי חסכוני שיש) - לחץ לפרטים

 

משאבות חום לבריכה - להנות מהבריכה כל השנה

 


על מנת שניתן יהיה ליהנות מבריכת השחייה הפרטית תקופה ארוכה או אפילו כל השנה נדרש אמצעי לחימום המים. רוכשי ציוד לבריכה מעוניינים במערכת חסכונית באנרגיה אשר תביא במינימום עלות למקסימום תפוקה.

 

 

משאבת חום לבריכה - יעילות מירבית

 

 

 

אחת מהדרכים היעילות המוצעות על ידינו לחימום המים של בריכות ביתיות היא משאבות חום לבריכה.מדובר במערכת יעילה ושקטה הדומה בפעולתה למזגן האוויר הביתי ובעלת רכיבים דומים. באמצעות מפוח נלקח אויר מהסביבה, המשאבה מנצלת את החום של האוויר ויוצרת ממנו אנרגיה לחימום. רק חלק קטן מהחימום נוצר על ידי אנרגיית החשמל כך שנוצרת אנרגיה יעילה.

 

צריכת חשמל מינימאלית

 


וכמובן אנו נתקלים בהתלבטות לגבי עלות צריכת החשמל. הניצול של חום האוויר מהסביבה גורם לכך שמשאבות חום לבריכה מספקות תפוקת חימום גבוהה בתצרוכת חשמל נמוכה יחסית. טכנולוגיה זו מביאה לעלות הפעלה נמוכה משמעותית מעלויות של מערכות אחרות הפועלות באמצעים כמו גז, סולר או גופי חימום חשמליים. דבר המביא לחיסכון ולעלויות הנמוכות בצריכת החשמל.

בחברת ספיר אנחנו קופצים לחיים הטובים בעזרת חימום בריכת השחייה הפרטית באמצעות משאבת חום לבריכה במשאבה תוצרת ארה"ב  של חברת HAYWARD. חברה אמריקאית מנוסה וידועה באיכותה הגבוהה המספקת  מוצרים  וציוד לבריכות המובילים באיכותם הטכנולוגית.


משאבת חום לבריכה


משאבות חום לבריכה בתקן אמריקאי

 


למשאבות חום לבריכה שמספקת חברת ספיר יש דרוג גבוה לפי התקן אמריקאי מחמיר. תקן זה בודק את רמת הביצועים של משאבת חום לבריכה, את רמת העמידות שלה, עד כמה יש בתפוקה ניצול של האנרגיה ואת רמת ואיכות הייצור. משאבות חום לבריכה של  HAYWARD חברת עומדת בסטנדרטים האמריקאים הגבוהים  של יצרני מיזוג חימום וקרור המבטיחים לכם את האיכות הגבוהה.

 

איכות חיים

 

איכות הייצור וההקפדה בהתאם לתקן האמריקאי באים לביטוי באיכות הפעולה של משאבת החום לבריכה של HAYWARD המסופקת על ידינו.  פעולת משאבת חום שקטה ביותר ואינה יוצרת מטרד דבר החשוב במיוחד בסביבה הביתית. אין פליטה של גזים או חום העלולים לפגוע באיכות האקולוגית ובסביבה.משאבת החום מאפשרת לנו קביעת טמפרטורה המותאמת לרצונכם ובהתאם לצרכים שלכם.

 

התאמה לבריכה

 


לא משנה איזה סוג של בריכה יש לך, משאבה חום לבריכה של HAYWARD תספק ותתאים את האנרגיה הנדרשת לצרכים שלך. המומחים שלנו יתאימו את המשאבה מבלי לבזבז כסף מיותר ותוך חסכון בצריכת האנרגיה.

 

 

התקנה ותחזוקה של משאבות חום לבריכה

 

 

 

בנוסף לאמינות ולאיכות הגבוהה של משאבת חום לבריכה הזאת, התקנת המשאבה קלה ביותר כמו גם קל מאוד להפעיל ולהשתמש בה. בדומה להתקנת מזגן אויר שהתקנתו אינה מסובכת, גם התקנת משאבת החום קלה. כמו כן אין צורך בפעולות תחזוקה נרחבות על מנת לתפעל את משאבת החום לבריכה. באמצעים קלים ופשוטים ניתן לשמור ולתחזק את המשאבה כמו כל מכשיר חשמלי ביתי. המערכת נוחה,איכותית, אמינה וחסכונית.
בריכות לדוגמא, שנהנות מחימום כל השנה:

 

 

בריכת גלישה מבטון עם דק עץ
בריכת גלישה מבטו
בריכה עם חיפוי פסיפס מבטון
בריכה עם חיפוי פסיפס
בריכה מבטון עם תעלת גלישה נסתרת
בריכה עם תעלת גלישה
בריכה לשחיה מבטון
בריכה לשחיה מבטון
בריכה עגולה מבטון
בריכה עגולה מבטון
בריכה מתועשת בוילה
בריכה מתועשה
בריכה מתועשת עם דק
בריכה מתועשת עם דק עץ
בריכה מתועשת 4 על 25
בריכה מתועשת 25 מטר
בריכה מתועשת עם SpiloverSpa
בריכה מתועשת
בריכה צורתית מתועשת
בריכה מתועשת בצורה ייחודית
פיברגלס TROPICANA-SPA
TROPICANA-SPA
בריכת פיברגלס שהתקנו
בריכה פרטית מפיברגלס
2016 בריכת פיברגלס
בריכת פיברגלס
בריכה מפיברגלס
בריכה מפיברגלס (צורה ייחודית)
MAJESTIC פיברגלס
פיברגלס

בריכות שחיה גן תצוגה בריכות שחייה ביתיות

 

משאבות חום לבריכה הן פתרון אמין, יעיל וחסכוני המאפשר לכם ליהנות מרחצה ושחייה בבריכה הביתית כול או רוב ימות השנה. כחברה מובילה ליבוא ולהתקנת בריכות שחייה ומערכות ספא, חברת ספיר גאה להציע ללקוחותיה מגוון דגמים איכותיים וחסכוניים של משאבות חום לבריכה הביתית. זהו פתרון אפקטיבי ומשתלם לכל בעלי הבריכות הביתיות, המשאבה שקטה, אמינה, ומבטיחה חיסכון בהוצאות הנדרשות לחימום מי הבריכה הביתית.

חברתנו מייבאת דגמים מובילים ואיכותיים של משאבות חום, כל המוצרים שאנו משווקים הם נוחים לשימוש ולתחזוקה, עומדים בתקנים המחייבים ביותר, מבטיחים אמינות וביצועים מושלמים לטווח הארוך, ותורמים לחיסכון בהוצאות הדרושות לחימום המים. משאבת חום לבריכה דומה יחסית למזגן הביתי, אך חשוב לבחור נכון את הדגם והמותג. 

אם אתם מתלבטים בין כמה דגמים של משאבות חום ואתם רוצים לקבל מידע מקצועי ועזרה מהמומחים שלנו – הנכם מוזמנים לפנות אלינו, ואנו נשמח לייעץ ללא עלות או התחייבות מצדכם ולסייע לכם לבחור במשאבת החום המתאימה ביותר לבריכה הביתית שלכם.

 

משאבות חום לבריכה – ליהנות מהבריכה כל השנה

 

האקלים בישראל נוח רוב ימות השנה, אך ללא משאבת חום תתקשו להיכנס למים הקרים בעונת החורף ובערבים סגריריים. לכן, מומלץ להשקיע במשאבת חום איכותית כדי ליהנות מבריכת השחייה הפרטית בכל העונות ואפילו כל ימות השנה. משאבת חום מיועדת לחימום המים, זו מערכת חסכונית ואמינה המבטיחה מקסימום תפוקה במינימום עלות.

משאבות חום לבריכות שחייה ביתיות מבטיחות יעילות מרבית לחימום המים, המשאבה מזכירה באופן פעולתה את פעולת המזגן ורכיביו, גם היא שואבת אוויר מהסביבה על ידי מפוח ייעודי, מנצלת את הטמפרטורה וחום האוויר ויוצרת ממנו אנרגיה לצורך חימום המים. כך למעשה, המשאבה מנצלת את האוויר החם לחימום המים ורק חלק קטן מהחימום נוצר באמצעות אנרגיית חשמל, ובעלי הבריכה זוכים לפתרון אנרגטי יעיל וחשבון החשמל שלהם לא קופץ לשמיים כדי לחמם את מי הבריכה.

 

צריכת חשמל מינימלית

 

משאבות חום הן האמצעי היעיל והחסכוני ביותר לחימום מי הבריכה הביתית או הציבורית. המשאבות מספקות חימום מים לטמפרטורה גבוהה יחסית בצריכת חשמל נמוכה. כאשר משווים את הנצילות האנרגטית של משאבות חום לעומת אמצעי חימום מים אחרים בשוק הבריכות כמו חימום באמצעים כמו סולר, גז או גופי חימום חשמליים, ללא ספק משאבת חום היא הפתרון החסכוני והיעיל ביותר.

 

דגמים מומלצים של משאבות חום לבריכה הביתית

 

חברת ספיר מייבאת ומשווקת את משאבות החום המתקדמות והאמינות מתוצרת המותג האמריקאי המוביל HAYWARD. משאבות החום של החברה האמריקאית ידועות באמינותן ובאיכותן הגבוהה, המותג המוביל מספק מגוון מוצרים וציוד טכנולוגי לבריכות שחייה.

המשאבות עומדות בתקן האמריקאי שנחשב למחמיר מאוד, כל המשאבות שחברת ספיר משווקת בארץ הן בעלות דירוג גבוה על פי התקן האמריקאי המחמיר. לכן, כאשר אתם רוכשים דרכנו משאבת חום מתוצרת HAYWORD אתם זוכים לביצועים מעולים, למשאבה עמידה, לנצילות אנרגטית ולחיסכון משמעותי בעלויות חימום המים.

התקן האמריקאי על משאבות החום שאנו מוכרים מבטיח לכם פעולה שקטה ללא מטרדי רעש, איכות חיים גבוהה, פתרון ירוק ללא פגיעה בסביבה עקב פליטת גזים מזהמים ואפשרות לקבוע את הטמפרטורה בהתאמה אישית להעדפות שלכם.

המומחים שלנו יסייעו לכם לבחור את הדגם המתאים ביותר לבריכת השחייה בביתכם, תוך התייחסות לאזור גיאוגרפי, גודל הבריכה, צרכים ייחודים, תקציב ועוד. חשוב לציין כי גם ההתקנה של משאבות החום שאנו משווקים היא פשוטה וקלה יותר, אין צורך בתחזוקה מיוחדת והמשאבה אמינה וחסכונית, ואתם נהנים מבריכה מחוממת ומאפשרות לטבול במים גם בעונה הקרה.


חזרה לדף הבית שלנו

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה