מצליל מים לבריכה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


רבים נהנים מבריכה פרטית בביתם. מדובר בתוספת נהדרת לבית המאפשרת ליהנות מרמה גבוהה של איכות חיים. עם זאת, רבים אינם מודעים לקיומו של מצליל בריכה שתפקידיו משמעותיים לכל הרוחצים. אז מה זה, איך זה עובד ואיך משתמשים בו? 

 

בריכה ביתית עם מים צלולים היא מחזה מזמין בעבור רבים. עם זאת, כאשר מי הבריכה עכורים הבריכה נהפכת להרבה פחות מזמינה והיא עשויה לסכן את בריאות הרוחצים. מים עכורים בבריכה זו תופעה נפוצה, שמאוד קל לתקן ולשפר. כידוע לכל מים צלולים הכרחיים לחוויית רחצה בריאה ובטוחה וגם לתפקודה של הבריכה. כאשר הבריכה שלכם נהפכת עכורה הסיבות לכך יכולות להיות הכל מאיזון לא נכון של רמת החומציות של המים בבריכה, דרך עודף כלור וכימיקלים או אפילו משאבת מים תקולה. סופות או גשמים פתאומיים יכולים לשנות את מי הבריכה, כמו גם, וזה עלול להפתיע אתכם, יותר מדי חשיפה לשמש שיכולה לחמם את הבריכה ולחשוף אותה ליותר בקטריות וחיידקים. כמו כן, קרני השמש יכולות להשפיע על רמת הכלור בבריכה ולהוציא את הכימיקל הנ"ל מאיזון. 

 

כאשר הבריכה הביתית שלכם נהפכת למלוכלכת, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק את המסנן. תפקידו של המסנן, כמשתמע משמו, הוא להוציא חול ולכלוכים מהבריכה. מסננים מלוכלכים יכולים להשאיר אחריהם שכבות לכלוך לא רצויות ולהשאיר את בריכתכם מלוכלכת, ואף אחד לא רוצה את זה. אז מה עושים? רוכשים מצליל מים לבריכה. 

 

מה זה מצליל מים לבריכה? 

 

מצליל מים לבריכה הוא למעשה חומר גבישי המומס במים וגורם להם להיראות ולהיות נקיים וצלולים יותר. מצליל המים מכיל חומר כימי הקרוי אלומיניום סולפט אשר במינונים נכונים שלו ושל רמת החומציות במים אוסף אליו את שלל ה"לכלוכים" והחלקיקים שנמצאים במים, כמו שומנים, סבון, כימיקלים, אבק ועוד. המצליל, בעזרת החומר הכימי, לוכד אותם והופך אותם לגדולים יותר, תהליך המקל על תהליך התפיסה שלהם. כמובן שהשימוש במצליל אינו מגיע כתחליף לאיזון כימי של הבריכה ועדיין ישנו צורך לשמור על רמות יציבות של כלור וחומציות במים, אך המכשיר תורם רבות לצלילות ונקיונם של המים בבריכה הביתית.

 

אילו סוגים של מצלילי מים קיימים? 

 

כיום ישנם מספר סוגים של מצלילי מים לבריכה, ביניהם מצליל המותאם לבריכות ביתיות ומצליל תעשייתי, אך ברמת העיקרון מדובר באותו מוצר, פשוט לשימושים שונים. החומר הנוזלי הוא רב שימושי ומותאם גם לבריכה ביתית וגם לבריכה תעשייתית, אך ישנם עוד סוגי מצלילים כדוגמת מצליל ג'ל המותאם אף הוא לכל סוגי הבריכות, ומצלילי חול וטבליות המותאמים אך ורק למסנני חול שתפקידם הוא להוציא ולסנן חול, אם וחדר, אל תוך בריכה. חשוב לזכור כי מצליל הוא חומר חומצי, שמוריד מעט את רמת ה- PH במים.

 

מצליל מים תעשייתי, לעומת זאת, הוא מצליל אשר מותאם לבריכות בגדלים תעשייתיים, כמו למשל בריכות דגים או בריכות אידוי. מצליל מסוג זה דורש מיומנות גבוהה בשימושו ועל פי רוב אינו נפוץ בשימוש בבריכות ביתיות. 

 

איך משתמשים במכשיר? 

 

עליכם להוסיף את כמות מצליל המים הנדרשת בהתאם להוראות היצרן ולגודל הבריכה שלכם לתוך דלי מים, תוך כדי הליכה איטית סביב הבריכה פזרו את דלי המים לתוכה. שימו מעט מהדלי ישירות לתוך סנן הבריכה בכדי לשפר את תפקודו, לאחר מכן הפעילו את המסנן למשך 6-8 שעות ובצעו ניקוי של קרקעית הבריכה באמצעות מטאטא יונק, ובתום הפעולה בצעו שטיפה יסודית וארוכה למסנן. 

 

ממה צריך להיזהר כאשר משתמשים במצליל? 

 

כאשר משתמשים במצליל מים חשוב להבין כי מדובר בחומר רעיל לבני אדם. אין לצרוך אותו בשום אופן ועלינו להשתדל להרחיק אותו מאזור העיניים וממגע ידם של ילדים. כמו כן, חשוב לדעת כי מומלץ להקפיד על מרווח בטחון של 12 שעות בין השימוש במצליל לרחצה בבריכה, וזאת על מנת לצמצמם ככל הניתן את רמת החשיפה לחומרים הרעילים בו. כל שימוש בחומרים צריך להיעשות כאשר אנו עוטים כפפות וציוד מגן נוסף על מנת שנוכל לשמור על עצמנו. עליכם לשמור את המצליל במקום קריר ומוגן, הרחק מחומרים בסיסיים. החומר מתכלה מעצמו ללא שאריות. 

 

בנוסף לזאת, אין לערבב שני סוגי חומרים או, לחילופין, להשתמש באותו הכלי כדי להכניס את שניהם לבריכה. עליכם להפריד בין הכלים וזאת על מנת למנוע ערבוב של חומרים, דבר שיכול להיות רעיל ומסוכן עבורכם. מטבע ההיגיון, אין להפעיל את המכשיר כאשר יש מתרחצים בבריכה. ניתן להכניס את החומרים על ידי כלורינטור מבוקר לאחר צאת כל הרוחצים מהבריכה. 

 

במהלך עונת הרחצה השאירו בקרבת מקום את אביזרי הבריכה. אין לדעת מתי תצטרכו אותם, ובמקרה הצורך - חברתנו המתמחה בבנייה והתקנה של בריכות ביתיות כמו גם בשיווק אביזרים תשמח לספק לכם אותם. 

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה