מה כדאי בריכה ביתית חפורה או מתנפחת?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה 

הקיץ הישראלי הלוהט גורם לנו לחפש מקומות מפלט מהחום והלחות, ורובנו הולכים לים או לבריכה כדי ליהנות משחייה, משכשוך במים הקרירים והנעימים ומהפוגה מהחום הכבד. לא חייבים לעשות מנוי לקאנטרי מאחר וכיום אפשר לבחור בריכת שחייה ביתית במחיר אטרקטיבי וליהנות מהחיים הטובים.

יש בשוק מגוון סוגים ודגמים של בריכות שחייה ביתיות, החל מבריכות בטון ובריכות תעשייתיות, דרך בריכות העשויות מפיברגלס עמיד וקשיח ועד בריכות מתנפחות במגוון רחב של גדלים ועיצובים. מה עדיף עבורכם? האם כדאי להשקיע בבריכה ביתית חפורה או שכדאי להסתפק בבריכה מתנפחת וזולה? המשיכו לקרוא ותוכלו גם אתם לקבל החלטה נכונה לגבי הבריכה הבאה שלכם.

 

מהם היתרונות של כל בריכה?

 

בריכה חפורה מחייבת קבלת היתרים מוועדת התכנון והבנייה, זה פרויקט מורכב וממושך הכרוך בלא מעט עלויות. עם זאת, בריכה חפורה (בטון או תעשייתית) נחשבת לחלום הישראלי, אין כמו בריכה פרטית מעוצבת ומרשימה בחצר הבית, עם מיטות שיזוף מסביב. בריכה חפורה היא השקעה לטווח הארוך, היא מעלה משמעותית את שווי הבית שלכם ומבטיחה לכם איכות חיים גבוהה. 

בריכה חפורה מחייבת השקעה כספית מאחר ויש לתכנן אותה בהתאמה אישית, לקבל אישורי בנייה ויש להשקיע בתחזוקה שוטפת כל השנה. לכן, ההשקעה משתלמת אם באמת עושים שימוש בבריכה אחרת אפשר להסתפק בבריכה מתנפחת המתאימה לעונת הקיץ בלבד, וכאשר לא משתמשים בבריכה המתנפחת מרוקנים את האוויר, מפרקים את הבריכה ומאחסנים אותה עד לקיץ הבא. חשוב לזכור כי בריכה חפורה אפשר לחמם, לכן ניתן להשתמש בבריכה רוב ימות השנה, בהתאם למערכת החימום שתבחרו (משאבת חום, חימום סולארי וכו').

בריכות מתנפחות הן זולות ונוחות לשימוש, אפשר לנייד אותן בקלות ואין צורך באישורים מיוחדים, בתחזוקה שוטפת ובעבודות לפינוי אדמה ולבניית הבריכה במקום. הבריכות המתנפחות זולות וכל אחד יכול לרכוש את הבריכה המתאימה לו ביותר, במחיר החל מכמה עשרות שקלים בלבד.

 

מהם החסרונות של כל בריכה?

 

בריכה חפורה יקרה ומחייבת אישורים ויש לדאוג לתחזוקה שוטפת כל השנה. מעבר להשקעה הכספית הנדרשת לתכנון ולבניית הבריכה יש הוצאות נלוות לכן חשוב לבדוק מראש האם אתם יכולים לעמוד בהוצאה השנתית הכרוכה בבריכה חפורה.

לבריכות המתנפחות יש מספר חסרונות ובראשם גודל הבריכה והשימוש העונתי. יש גדלים סטנדרטיים של בריכות מתנפחות, העומק שלהן נמוך והן לא מיועדות לשחייה. הבריכה המתנפחת אינה עמידה כמו בריכת בטון או פיברגלס, היא מיועדת לשימוש רק בעונה, לכן אם אתם רוצים לשחות גם בחורף עדיף לכם להשקיע בבריכה חפורה עם מערכת חימום יעילה וחסכונית, אך זו הוצאה גבוהה שלא מתאימה לכל אדם.

 

במה כדאי להשקיע?

 

לכל אדם יש שיקולים מעט שונים כאשר עליו לבחור בין בריכה מתנפחת לבריכה חפורה. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם בריכה חפורה כדאי להשקיע בה מאחר וזו השקעה לטווח הארוך ותוכלו לשחות בבריכה כל השנה, לא רק בקיץ. בריכה מתנפחת מתאימה בעיקר לילדים, לרוב אי אפשר לשחות בה אך אפשר לאחסן אותה בחורף ואין צורך להשקיע הרבה כסף.

לסיכום, כאשר בוחרים בריכות ביתיות חשוב לאפיין צרכים ולהגדיר תקציב, כך קל יותר לבחור את סוג הבריכה ולקבל החלטה נכונה ומשתלמת יותר. 
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה