מדריך להתקנת ג'קוזי שקוע


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


מחפשים ג'קוזי מעוצב ומרווח לגינה הפרטית שלכם? רוצים לשדרג את איכות החיים וליהנות מג'קוזי יוקרתי ושקוע בגינה? ובכן, כיום יש מערכות ספא איכותיות, מפנקות ועמידות במחירים שווים לכל כיס, כך תוכלו לשדרג את חלקת גן העדן הפרטית שלכם וליהנות מטבילה מרעננת במים החמימים של הג'קוזי ומשמירה על בריאותכם. ישנם יתרונות רבים להתקנת ג'קוזי שקוע בגינה, הן מבחינה בריאותית הן מבחינת איכות החיים. הג'קוזי נחשב לסמל סטטוס, אך לאור ירידת המחירים, כל אחד יכול להרשות לעצמו את התענוג וליהנות מג'קוזי פרטי.


הכנות לקראת התקנת הג'קוזי בגינה

 

יש מבחר דגמים של מערכות ספא מפנקות ומשוכללות המתאימות לשימוש ביתי, את הג'קוזי אפשר להתקין בתוך הבית או בגינה. אם החלטתם לרכוש ג'קוזי לגינה מומלץ לפנות לחברה אמינה ומוכרת המייבאת מערכות ספא מתוצרת מותגים מובילים בעולם. כדי להתקין את הג'קוזי בחצר הפרטית יש להכין את הקרקע והתשתיות מראש.

התקנת ג'קוזי שקוע בגינה מחייבת את ההכנות הבאות:

עבודות עפר וחפירה – לפני התקנת הג'קוזי יש לבחון את השטח והקרקע כדי לבדוק האם ניתן לחפור באדמה לעומק הנדרש ללא בעיות. את גודל ועומק הבור קובעים בהתאם למידות הג'קוזי, אך יש לתכנן בור גדול יותר כיוון שיש להשאיר רווח של כ-60 ס"מ מסביב למערכת הספא עבור טכנאי השירות.

יציקת בטון – בסיום שלב עבודות החפירה, ולאחר שבודקים כי עומק הבור הוא קצת יותר מ-80 ס"מ, יוצקים בטון כדי להבטיח משטח ישר ועמיד ולמנוע בעיות שונות. העומק של רוב מערכות הספא הוא 90 ס"מ, אך הדפנות של הג'קוזי בולטות כ-10 ס"מ מעל הקרקע, לכן עומק הבור צריך להיות כ-80 ס"מ.

תשתית לניקוז המים – את הג'קוזי אפשר להתקין מעל קו הביוב שעובר בגינה הפרטית, כך אפשר להתחבר אליו בקלות לצורך ניקוז המים. אם מיקום הג'קוזי שונה, יש להתקין בור ייעודי לניקוז המים עם משאבה טבולה הפועלת אוטומטית כאשר הבור מתמלא.

תשתית חשמל – ג'קוזי הוא מכשיר חשמלי, לכן יש להכין תשתיות חשמל מתאימות בגינה. את תשתית החשמל מתכננים ובונים בהתאם לדגם של הג'קוזי תוך התייחסות לכללי הבטיחות כיוון שיש למנוע חדירת מים למערכת הפיקוד והבקרה ולכבלי החשמל. חשוב לוודא כי צוות המתקינים מתקין שקעים מוגני מים, וחיבור המערכת לחשמל חייב להתבצע רק על ידי חשמלאי מוסמך ומנוסה.

חיפוי מסביב לג'קוזי – את הבור מחפים בדרך כלל על ידי דק מעץ, יש להכין תשתית מתאימה להתקנת הדק וחשוב להשאיר מקום לפתח שירות ולטפל נכון בלוחות העץ כדי למנוע נזק ממים ורטיבות.


התקנה מקצועית של הג'קוזי בגינה

 

התקנת ג'קוזי בחצר הפרטית מחייבת ניסיון, כלים מקצועיים וידע רב. מומלץ להזמין יועץ מקצועי ומנוסה מהחברה המייבאת ומשווקת מערכות ספא ביתיות, בעזרת היועץ אפשר לבחור את הדגם המתאים ולקבל החלטה היכן למקם את הג'קוזי בגינה. חברה מובילה מציעה שירות התקנות בבית הלקוח על ידי צוות מיומן, בהתאם להוראות היצרן וברמת גימור מעולה, כאשר חשמלאי מוסמך מחבר את המערכת ואחראי על ההכנות הנדרשות לחיבור מערכת הפיקוד לרשת החשמל.

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה