המדריך למתפנק המתחיל איך למצוא מערכת ג'קוזי חלומית וכמה זה יעלה?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


אחרי יום ארוך ומתיש בעבודה, כל מה שאנחנו רוצים זה רק להגיע הביתה ולתפוס קצת שלווה ומנוחה. בתוך שגרת היום-יום המטורפת, קשה לנו מאוד פשוט לעצור הכול ומעט להירגע; לתת לעצמנו להתמלא באנרגיות וכוחות מחודשים. אחד ה פתרונות הנפלאים שיוכל תמיד להזכיר לנו שזה בסדר להתפנק מעת לעת, הוא התקנת מערכת ג'קוזי לגינה (אם יש) או כזו של ג'קוזי לבית.

 

מכירים את ההרגשה הזו שיש לכם אחרי עבודה, שפשוט בא לכם לעזוב הכל ולהיזרק ישר למיטה? רוב הסיכויים שאתם חווים את אותה התחושה בדיוק בכל יום מחדש. העייפות שרק הולכת ומצטברת, מובילה לכך שבסופ"שים אתם מנצלים את רוב זמנכם כדי להשלים שעות שינה.

 

אם אתם מזדהים עד כה עם הנאמר (וסביר להניח שבמלוא האחוזים), אתם ודאי שואלים את עצמכם כיצד ניתן לשנות את פני הדברים. ובכן, ההמלצה שלנו היא לחשוב על דרך בה תוכלו להתפנק בדרך קבע, ולהתמלא באנרגיות חיוביות כל יום מחדש. במילים אחרות, אנחנו ממליצים לכם לשקול התקנת ג'קוזי לבית או התקנת מערכת מפנקת במיוחד של ג'קוזי לגינה (בהנחה ויש לכם אחת).

 

נשמע מצוין. איפה אפשר למצוא מערכת ג'קוזי איכותית?

 

אז בחרתם להגשים לעצמכם חלום ולהתקין מערכת ג'קוזי מפנקת בבית? קודם כל שיהיה לכם רק בכיף וכמה שיותר. מעבר לכך, חשוב לנו להעלות מספר נקודות חשובות שאתם פשוט מוכרחים להכיר לפני שאתם רוכשים מערכת ג'קוזי: 

מערכות ג'קוזי המוצעות למכירה בארץ, מגיעות משלוש מקומות מרכזיים:

 

מקום ייצור

 

- מערכות המיוצרות בארץ.

- ערכות המיוצרות בסין.

- מערכות המיוצרות בצפון אמריקה (קנדה או ארצות הברית).

 

תחום הג'קוזי בישראל ובסין נחשב יחסית חדש. קנדה וארצות הברית לעומת זאת הן שחקניות ידועות וותיקות, המשווקות מערכות ג'קוזי מגוונות ומפנקות מזה עשרות שנים. החברות הקנדיות אגב, נחשבות למובילות ברמה הגלובלית בפיתוח מערכות ג'קוזי וספא איכותיות ומיוחדות. כך למשל, חברה קנדית בשם COASTPAS , עומדת מאחורי פיתוחם של המון פטנטים ייחודיים למערכות ג'קוזי ביתיות כגון: מפלים, מערכות שמע ומסכי מולטימידיה ועוד.

 

רמת עמידות

 

חשוב לבחור במערכת ג'קוזי עמידה ואיכותית. השלדה של מערכות הג'קוזי עשויה לרוב מחומר פייברגלס ברמה של מספר שכבות. אם מדובר במערכת שבה קיימת שכבה אחת או שתיים בלבד, כדאי לכם להימנע מלרכוש אותה. הסיבה לכך היא שמערכת כזו תהיה חשופה יותר לאפשרות של שבר בשלדה. חפשו מערכות עם לפחות 8 שכבות של פייברגלס. עמידותן להישמר לאורך עשרות שנים ואף יותר מכך.

 

מתן אחריות

 

רמת האחריות הניתנת על מערכות ג'קוזי, היא נתון שיכול להשתנות מחברה לחברה וחשוב לשים על כך דגש רב במיוחד. בסופו של דבר אנחנו מדברים כאן על מוצר שאמור לשרת אתכם במשך שנים רבות. לכן, חפשו חברה שתעניק לכם אחריות מרובת שנים (ישנן חברות קנדיות למשל, אשר מעניקות אחריות For Life על השלדה של מערכות הג'קוזי שהן משווקות).

 

המחיר

 

בסופו של יום, הכל מסתכם בשורה התחתונה. כמה באמת יעלה לכם לרכוש מערכות ג'קוזי מפנקות?

 

ובכן, התשובה היא אינה חד משמעית. יש אפשרות למצוא מערכות ג'קוזי המתחילות ממחיר של כמה אלפים בודדים וגם כאלו המגיעות למחירים יחסית גבוהים.

 

חשוב להדגיש, כי זה שמערכת ג'קוזי אחת עולה יותר ממערכת ג'קוזי אחרת, עדיין לא אומר שהיא בהכרח איכותית יותר. חובה להכיר היטב את היצרן ואת המפרט הטכני, ולקחת בחשבון כמובן את מידת ומשך האחריות המוענקת עבור המערכת שאתם שוקלים לרכוש.

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה