כתבות ומאמרים בנושא מערכות ספא ג'קוזי


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


כתבות ומאמרים בנושא מערכות ספא ג'קוזי

בריכת זרמים ביתית

בזמנים עברו אנשים היו הולכים לבריכות ציבוריות כדי להנות משחייה ושכשוך במי בריכה. אולם כיום כמעט כל אחד יודע שאין מה להשוות בין בריכות ציבוריות לבין בריכות פרטיות בבית. בעלי בתים מודרניים יכולים בקלות להביא כיום את חווית השחייה בבריכה לביתם הפרטי על ידי רכישת בריכת זרמים שהיא בריכה נגד הזרם. בריכה מעין זאת קלה ומהירה להתקנה והיתרון הגדול שלה הוא שניתן ליהנות מכל היתרונות הבריאותיים של שחייה מבלי לצאת מהבית.

 

בניית בריכה עילית לבית פרטי

בריכת שחייה בבית פרטי היא ללא ספק אטרקציה ייחודית ובמיוחד בחודשי הקיץ החמים. אחת הבריכות הפופולאריות ביותר כיום עבור בתים פרטיים היא בריכה עילית. מדובר על בריכה שניתן להתקין מעל פני הקרקע ועל כן, תהליך ההתקנה הוא הרבה יותר קל ונוח. כדי להתקין את הבריכה כל שיש לעשות זה פשוט להכין עבורה קרקע ישרה. אין צורך לבצע לפירות ואין צורך להכין תשתיות מיוחדות. כל שיש לעשות זה פשוט לבחור את הבריכה המתאימה לכם וצוות מקצועי שיתקין אותה על קרקע מיושרת שהכנתם עבורה בחצר ביתכם.

 

תכנון בריכת גלישה ביתית

כאשר מתכננים לבנות בריכת גלישה ביתית חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מהמומחים, יש לתכנן במקצועיות את הבריכה בהתאם לכללים ולתקנות, ובהתאמה מושלמת למאפייני השטח ולרצונות הלקוח. בעת תכנון הבריכה הביתית יש למקם נכון את הבריכה, לחשוב מראש על עבודות הפיתוח מסביב לבריכה, במיוחד כאשר מתכננים בריכת גלישה בגלל התעלות והשטח ההיקפי הנדרש עבורן. יש גמישות מלאה מבחינת עיצוב הבריכה, ניתן להוסיף מדרגות מרשימות, מפל מים, תאורה ועוד. 


מהי בריכת סקימרים?

בריכת סקימרים הינה ייחודית בסינון המים והלכלוך ושמירה על ניקיון ותחזוקת הבריכה לאורך זמן. הסקימר יכול להתאים לכל סוג בריכה, אולם סוג הסינון שלו ייחודי והוא פועל בצורה אחרת מבריכת גלישה לדוגמה. בעוד בבריכת גלישה ישנה תעלה היקפית שמטרתה לפנות את המים מהבריכה ועימם את הפסולת, בריכת סקימרים תעשה זאת ללא פגיעה במפלס המים ועם פליטת מים נקיים. ההבדל הוא, אם כן, בסוגי המשאבות ואופן סינון המים. סקימר נחשב כיום למשאבה האיכותית והיעילה ביותר.

 

חומר לאיטום בריכה

לפני כל עונת רחצה, יש לבצע בדיקה של בריכת השחיה, מצבה והתאמתה למתרחצים. במידה ונמצאו ליקויים כגון חריצים או חשש לדליפות יש לבצע איטום בעזרת חומר לאיטום בריכה. האיטום מתבצע בחלק הפנימי ולרוב נדרש גם בחלק החיצוני של הבריכה. בבריכות הפועלות לאורך כל השנה ולא רק בחודשים החמים, מומלץ לבצע בדיקה תקופתית לבדיקת צורך באיטום הליקויים, אולם גם בדיקה חד שנתית יכולה להספיק. 

 

התאמת ג'קוזי למרפסת ולגג

ג'קוזי הוא אולי סמל הפינוק האולטימטיבי שצבר תאוצה הערכה בשנים האחרונות. רק תגידו ג'קוזי, ואמרתם יוקרה ורוגע. מה לגבי התקנת ג'קוזי בבית שלכם? האם חשבתם על כך? אולי גם בעסק? אנו ב"ספיר- בריכות שחיה" מציעים לכם התאמת ג'קוזי למרפסת ולגג, עבור כל בית, דירה ובית עסק. פרטים במאמר המלא. 


הקמת בריכה על גג פנטהאוז

רבים מהישראלים מעוניינים לגור בפנטהאוז וליהנות מחוויית מגורים ייחודית ושונה בתכלית מזו של מגורים בקומות הנמוכות יותר. הדיירים בפנטהאוז נהנים מנוף פתוח, מאוויר צח ונקי, משקט המושג עקב המרחק מהכבישים הסואנים ומהרחוב שבו גרים ומיתרונות נוספים כמו מרפסת ענקית או גג עצום בגודלו. כדי ליהנות מרמת חיים גבוהה אין כמו בריכה על גג הפנטהאוז, וכיום ישנם פתרונות מתקדמים המאפשרים לכל מי שמתגורר בקומות העליונות להגשים חלום וליהנות מהחיים הטובים עם בריכה פרטית בעיצוב מרשים, מול נוף עוצר נשימה.

 

תפעול חדר מכונות לבריכה ציבורית

חשוב לציין כי תכנון והקמת בריכות ציבוריות שונה מהליך התכנון וההקמה של בריכת שחייה פרטית וביתית. בעת תכנון ובניית בריכות שחייה ציבוריות יש לעמוד בכל התקנים המחייבים והמחמירים של משרד הבריאות, מכון התקנים הישראלי והמשרד להגנת הסביבה. יש לקבל היתר לבניית הבריכה הציבורית והתכנון חייב להיעשות על ידי אדריכל מקצועי ומוסמך בעל ניסיון רלוונטי. 

 

חישוב קוב מים למילוי בריכות שחייה

אם יש  לכם בריכה פרטית, בין אם חפורה ובין אם זמנית, אחד הדברים החשובים שיש לברר הוא כמה קוב מים עליכם למלא בבריכת השחייה. חישוב הנפח של הבריכה יהיה הרבה יותר משמעותי מחישוב הקיבולת. הוא חיוני עבור קביעת מספר האנשים שיכולים להיכנס לבריכה בכל זמן נתון. בריכות השחייה מגיעות לרוב בשתי צורות עיקריות: עיגול וריבוע ובהתאם לכך צריך לחשוב את קוב  המים הנדרש עבור הבריכה.

 

מצליל מים לבריכה

מצליל מים לבריכה הוא למעשה חומר גבישי המומס במים וגורם להם להיראות ולהיות נקיים וצלולים יותר. מצליל המים מכיל חומר כימי הקרוי אלומיניום סולפט אשר במינונים נכונים שלו ושל רמת החומציות במים אוסף אליו את שלל ה"לכלוכים" והחלקיקים שנמצאים במים, כמו שומנים, סבון, כימיקלים, אבק ועוד. המצליל, בעזרת החומר הכימי, לוכד אותם והופך אותם לגדולים יותר, תהליך המקל על תהליך התפיסה שלהם. כמובן שהשימוש במצליל אינו מגיע כתחליף לאיזון כימי של הבריכה ועדיין ישנו צורך לשמור על רמות יציבות של כלור וחומציות במים, אך המכשיר תורם רבות לצלילות ונקיונם של המים בבריכה הביתית.

 

כיצד להימנע מהופעת PH נמוך בבריכות שחייה?

בבריכה צריך לתכנן הכול מראש ולהקפיד על כל הכללים מההתחלה ועד הסוף בלי קיצורי דרך ובלי חוכמות, אחרת הבריכה יכולה להפוך ממקור הנאה למקור של תקלות שתיקונן יקר ולעיתים מורכב מאוד, מרמת האריחים שבקרקעיתה ובשוליה, דרך הכלור ועד רמת ה- PH הדרושה בבריכה. PH גבוה בבריכות שחייה גרוע בדיוק כמו PH נמוך בבריכות שחייה.

 

משמעותו של PH נמוך בבריכה

אם יש לכם בריכה מתועשת בביתכם, חשוב מאוד שתדעו שכדי להבטיח את איכות המים בבריכה לצורך רחצה בריאה, יש צורך לבדוק את איכות המים פעמיים בשבוע וכן לשמור על מי הבריכה נקיים. ניקוי המים יתבצע באמצעות מסננים, מכשיר ניקוי לקרקעית הבריכה וכן לדפנות של הבריכה, חומרים הרלוונטיים לחיטוי המים וכן חומרים שהופכים  את המים לצלולים יותר.

 

מהו סקימר לבריכה ולמה הוא משמש?

סקימר לבריכת שחייה הוא מכשיר ייעודי לליקוט לכלוך ועלים הצפים על פני המים בבריכה, המכשיר מתאים לכל הבריכות ובמיוחד למקומות בהם יש עצים נשירים ליד המים, יש מכשירים קבועים ומכשירים ניידים ונוחים לשימוש ולתחזוקה. את הסקימרים מתקינים בסמוך לדופן הבריכה ובגובה פני המים, ויש במתקן המיועד לבריכת בטון משאבה שתפקידה לשאוב את המים החודרים לסקימר ולסנן אותם מעלים ולכלוכים, כאשר הלכלוך והמוצקים נאספים בסל איסוף והמים הנקיים חוזרים לבריכה

 

משאבה טבולה לבריכה

משאבה טבולה היא למעשה מכשיר ייעודי שמטרתו לשאוב נוזלים או שפכים, המשאבה מתאימה למגוון רחב של יישומים, ומעבר לפינוי שפכים ושאיבת הצפות ובורות ביוב, היא משמשת לריקון מים בבריכות שחייה ביתיות או ציבוריות. בנוסף, המשאבה הטבולה מסייעת בסינון המים מאחר והיא מעבירה את מי הבריכה למערכת טיהור המים.  

כדאי לדעת כי נהוג להתקין את המשאבות הטבולות במקומות בהם מנקזים את צנרת המים ובאזורים המכילים מים. המשאבה טבולה בתוך מאגר המים באופן קבוע ויש לה שני תפקידים עיקריים:

 

יתרונות השימוש בטבליות כלור לבריכה

כלור הוא אחד מחומרי החיטוי היעילים ביותר, אך במינון לא נכון הוא עלול להיות מסוכן לאדם. לבריכות השחייה הפרטיות והציבוריות נהוג להוסיף טבליות כלור כדי לחטא את המים ולהגן על המתרחצים מפני זיהומים, חיידקים וסיכונים נוספים. כדי לשמור על רמת חומציות יציבה במי הבריכה יש להוסיף כלור בכמות מבוקרת ובהתאמה לתקן הישראלי המחייב. התקן בישראל עומד על רמת חומציות של 7.2 עד 7.6 והחוק מחייב חיטוי ברציפות בכלור (או בחומר מאושר אחר), כאשר ריכוז הכלור החופשי במי בריכת השחייה המחוטאים בכלור שאינו מכיל חומר מייצב חייב לעמוד על 0.8 מג"ל עד 2.0 מג"ל.

 

טיפים לעיצוב בריכת השחייה וסביבתה

בשנים האחרונות החלו ישראלים רבים להשקיע בבריכה ביתית מעוצבת בחצר הבית, וכיום בריכת שחייה היא אינה נחלתם רק של בני העשירון העליון והעשירים. האקלים הישראלי מאפשר להשתמש בבריכה הביתית רוב ימות השנה, וניתן לתכנן ולבנות בריכה עם משאבת חום או מערכת חימום סולארית על מנת לשחות וליהנות מהבריכה כל השנה, גם בחורף.

 

התקנת רצפה צפה בבריכת שחייה

ישראלים רבים חולמים על בית עם בריכה פרטית בגינה, ומזג האוויר בארץ מאפשר להשתמש בבריכה רוב ימות השנה. בשנים האחרונות החל טרנד חדש בתחום התכנון והקמת בריכות השחייה הפרטיות והביתיות, הטרנד הפופולרי הוא בניית רצפה צפה בבריכה, למעשה זו פיתוח טכנולוגי חדשני ומתוחכם המאפשר לשנות את גובה רצפה הבריכה באמצעות לחיצה פשוטה על כפתור.

 

איתור נזילות בבריכת שחייה ביתית

בשנים האחרונות הפכו בריכות השחייה הביתיות לנפוצות יותר עקב ירידת המחירים והעלייה באיכות החיים בישראל. כדי ליהנות מהבריכה הביתית יש לבצע תחזוקה שוטפת, ואחת הבדיקות שכדאי להקפיד עליהן היא מדידת מפלס המים. המדידה נחוצה כדי לאתר בזמן בעיות שונות בבריכה הפרטית והביתית, בעיקר נזילות ודליפות מהצנרת, מדפנות הבריכה, מהקרקעית וכיוצא בזה.

 

קירוי לבריכות פרטיות באמצעות פרספקס

אם יש לכם בריכה פרטית בבית, חשוב מאוד שיהיה לכם גם קירוי מתאים לבריכה. התהליך מבוצע על ידי בעלי מקצוע שיש להם התמחות בתחום האלומיניום הפרספקס. למעשה, הבחירה באלומיניום בשילוב עם הפרספקס נובעת מהעובדה שכאשר האלומיניום בא במגע עם מים, תודות לתכונות שלו הוא אינו מחליד. מנגד, הפרספקס הוא שקוף ולא אטום וכך יכול לחדור אור טבעי ולהאיר את הבריכה. למעשה, הקירוי הזה לא רק פרקטי אלא גם תורם לעיצוב של הבריכה.

 

עיצוב יוקרתי וייחודי לבית פרטי

עיצוב יוקרתי וייחודי לבית פרטי מחייב תכנון מקצועי לפרטי פרטים ובחירה נכונה של חומרים ורהיטים איכותיים. אחד המוטיבים המאפיינים את העיצוב היוקרתי לבית פרטי הוא ההקפדה על כל פרט ופרט. בעיצוב הכללי לבית הפרטי מוסיפים מערכות מתקדמות וחכמות כדי לשדרג את איכות החיים של הדיירים ומתייחסים בין השאר לכיווני האור הטבעי, לכיווני האוויר ולקשר שבין הגינה המטופחת עם הג'קוזי ו/או הבריכה לבין החללים הפנימיים.

 

מדוע צריך לבצע איטום לבריכת השחייה הביתית?

בעוד שבחלק מהחצרות הפרטיות ישנן בריכות שחייה קטנות, בחלק אחר מהחצרות יהיו בריכות גדולות יותר. וכמובן שגם הקטנות וגם בריכות השחייה הגדולות מצריכות איטום מקצועי. וכשמדברים על איטום בריכת שחייה פרטית ביתית, מדברים על עבודת איטום מקצועית בלבד.


העלאת ערכו של נכס למגורים והשבחתו ע"י התקנת מתקנים חיצוניים

מעוניינים להעלות את הערך והשווי של נכס המגורים שלכם? רוצים להשביח את הנכס הפרטי למגורים וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר ומעלייה משמעותית בערך הנכס בשוק החופשי? הידעתם כי התקנת מעלית, בריכת שחייה פרטית, ג'קוזי לגינה, מרפסת שמש, ממ"ד ומתקנים חיצוניים נוספים מהווים השקעה משתלמת לאורך זמן בגלל העלאת ערכו של הנכס?


הכנת השטח לצורך בניית ג'קוזי לחצר

ישראלים רבים רוכשים ג'קוזי למרפסת, לבית או לגינה המטופחת, זהו חלום ישראלי משותף לרבים וכיום עקב ירידת מחירי מערכות הספא והג'קוזי אינכם צריכים להיות מהעשירון העליון כדי לשדרג את איכות החיים וליהנות מג'קוזי יוקרתי ומרווח בחצר ביתכם. 

 

מה כדאי בריכה ביתית חפורה או מתנפחת?

הקיץ הישראלי הלוהט גורם לנו לחפש מקומות מפלט מהחום והלחות, ורובנו הולכים לים או לבריכה כדי ליהנות משחייה, משכשוך במים הקרירים והנעימים ומהפוגה מהחום הכבד. לא חייבים לעשות מנוי לקאנטרי מאחר וכיום אפשר לבחור בריכת שחייה ביתית במחיר אטרקטיבי וליהנות מהחיים הטובים.

 

יתרונות החימום הסולארי לבריכה

רבים מבעלי הבריכות הפרטיות עוברים לשיטת החימום הסולארי לבריכה ומגלים שיטת חימום חסכונית ויעילה למדי. היכנסו וקראו על כך במידע שריכזנו לכם בנושא חימום סולארי לבריכה.

 

חימום לבריכות שחייה - כיצד עושים זאת?

אם ברצונכם ליהנות מבריכת השחייה הביתית כל השנה עליכם להתקין מערכת יעילה וחסכונית לחימום המים. כדי להאריך את עונת הרחצה בבריכת השחייה שלכם תוכלו לבחור מגוון פתרונות ואמצעים לחימום המים- קראו הכל בכתבה שהכנו>>  

 

מתי הזמן הנכון לרכוש בריכת שחייה?

ישראלים רבים חולמים על הבית פרטי עם בריכה ואנו תמיד נשאלים: ?מתי הזמן הנכון לרכוש בריכה??                        ואנחנו תמיד משיבים שזה תלוי בסוג הבריכה ומשך התקנתה ולכן הכנו עבורכם את המדריך הבא

 

כיסוי בריכה - מה ההבדלים בין כל אחד והאם זה חובה?

כיסוי לבריכה יכול גם לשמור על ההיגיינה של הבריכה ובכך גם עליכם וגם יכול להוזיל עלויות ניקיון ובלאי, הכנו עבורכם מדריך מפורט, לקריאה לחצו כאן

 

בצל הקורונה - כך תשמרו על היגיינה בבריכה

משבר הקורונה העולמי מביא עימו המון שאלות בנוגע להיגיינה, לקחנו על עצמנו את המשימה והכנו לכם מדריך לשמירה על היגיינת הבריכה בימים אלו. לחצו כאן לקריאת המאמר..

 

בעיות שכיחות בג'קוזי וכיצד לפתור אותם

חוויית הרחצה והשכשוך במי הג'קוזי מבטיחה לכם הנאה רבה ויש גם יתרונות בריאותיים. עם זאת, הג'קוזי כמו כל מערכת ספא ומוצר חשמלי אחר עלול להתקלקל, לכן ריכזנו עבורכם בעיות נפוצות בג'קוזי וכיצד לפתור אותן. לחצו כאן לקריאת המאמר...

 

גדר עץ לגינה ולבריכה

כאשר מסביב לבריכה הפרטית ישנה גדר עץ מעוצבת, השהות בבריכה הרבה יותר נעימה. מעבר לכך, אין ספק, גדר מעץ לחצר בהחלט מעלה את ערך הנכס שלכם. בואו נדבר על הדרכים לעצב את החצר ואת הבריכה בה, כנסו לקרוא...

 

איזה ריצוף מומלת לבריכה ומסביב הבריכה?

הקמת בריכה מחייבת גם התחשבות בסוג הריצוף. למעשה, ריצוף לבריכה יהיה שיקול מרכזי בתהליך של בניית בריכה פרטית. אז באיזה סוג ריצוף נבחר? לקריאת המאמר לחצו כאן...

 

ג'קוזי - כל התשובות לשאלות שרציתם לשאול

כמה עולה ג'קוזי? האם מותר ג'קוזי בהיריון? כמה חשמל הוא צורך? כל אלה שאלות שאנו נשאלים על בסיס קבוע לכן ריכזנו עבורכם את כל התשובות במאמר אחד, לקריאת המאמר לחצו כאן...

 

בריכות שחייה מתועשות VS ביתיות

שוק בריכות השחייה השתנה משמעותית בעשור אחרון, היום לעומת פעם בריכה ביתית אינה רק סמל סטטוס לעשירים - בואו לקרוא על הבדלים בין סוגי הבריכות ומצאו את שלכם, לקריאת המאמר לחצו כאן...

 

איך לבחור מערכת ספא ג'קוזי על בסיס גודל וצורה

שוק מערכות הספא והג'קוזי מציע מגוון נרחב של מוצרים. לקוחות רבים המגיעים אלינו שואלים כיצד לבחור את הג'קוזי המתאים להם, את ההשפעה של גודל הג'קוזי על העלויות השוטפות, דגמים שכיחים ועוד.... אנו מקווים שמאמר זה יתן לכם כלים ראשוניים וביסיסיים לבחירת מערכת ספא המתאימה לכם. לקריאת המאמר לחצו כאן...

 

חיסכון באנרגיה וכסף במערכות ספא ג'קוזי

במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר עצות שימושיות לשמירה וחיסכון באנרגית חימום וכסף במערכות ספא וג'קוזי.   לקריאה לחץ כאן...

 

בדיקת איכות מי הג'קוזי ופירוש תוצאות הבדיקה

קיימת חשיבות עליונה לבדיקת איכות המים בג'קוזי ו/או במערכות ספא על בסיס קבוע לפחות אחת לשבוע. במאמר זה נסביר כיצד יש לבצע את הבדיקה, באמצעות ערכות סטיקים לבדיקת איכות המים, ואיך לפרש את התוצאות המתקבלות בבדיקה. לקריאת המאמר לחץ כאן... 

 

 מערכת ספא / ג'קוזי - איך זה עובד?

כולנו אוהבים להיכנס למערכות ספא וג'קוזי, להישען אחורה וליהנות מזרמי העיסוי העוברים על גופינו. האם שאלתם את עצמכם פעם כיצד עובדות מערכות ספא? לקריאת המאמר לחץ כאן... 

 

ג'קוזי ביתי - יתרונות רפואיים

אין שום דבר חדש ביכולות הריפוי של מים חמים. עוד בשנת 2000 לפני הספירה, המצרים נהגו לערוך אמבטיות מים חמים להפגת כאבים ולהרגעת הנפש באמצעות הכנסת אבנים רותחות לתוך המים. היתרונות הרפואיים של ג'קוזי ביתי. לקריאת המאמר לחץ כאן...

 

איך לרוקן בריכה פרטית

האם יש לכם בריכת שחייה פרטית בחצר הבית? האם רכשתם בריכה רגילה למרפסת או לגינה כדי לאפשר לילדים לבלות וליהנות ממים קרירים בעונה החמה ובחופש הגדול? ובכן, אם יש לכם בריכה קטנה קל לנקז ממנה את המים, אך ריקון בריכה פרטית גדולה הממוקמת בחצר מחייב ציוד מקצועי כמו משאבה טבולה לריקון המים, אלא אם בניתם בריכה גדולה הכוללת מנגנון ייעודי לניקוז המים לביוב הביתי, במקרים מסוימים אפשר להזמין ביובית לשאיבת המים.. לקריאת המאמר לחץ כאן

 

סגירה של בריכות שחייה בחורף

האם יש לכם בריכת שחייה בחצר הבית ואתם מחפשים פתרונות קירוי וסגירה איכותיים ועמידים? מעוניינים לנצל את בריכת השחייה שלכם גם בעונה הקרה? האם ידעתם כי יש מגוון פתרונות לסגירת בריכות שחייה בחורף?..לקריאת המאמר לחץ כאן

 

רעיונות לעיצוב גינת נוי פרטית

האם יש לכם כינת נוי ואתם מעוניינים לעצב אותה וליהנות מגינה מטופחת כל השנה? מחפשים רעיונות מקוריים וייחודיים לעיצוב גינת החלונות בביתכם הפרטי? לקריאת המאמר כנסו לכאן

 

מתפנקים ומתחזקים: כך תשמרו על תקינות מערכת הג'קוזי שלכם 

עכשיו כשהחורף נמצא בעיצומו, אין כמו להיות בבית וליהנות מאיזה מרק חם, להתכרבל מתחת לפוך ואפילו... לעשות אמבטיית ג'קוזי מושלמת. הודות למערכות מופלאות ובמחירים משתלמים של מערכות ג'קוזי לבית או ג'קוזי לגינה, תוכלו לחוות אושר צרוף של פינוק בלתי נגמר. לצד כל הכיף הזה, כדאי שתדעו גם איך לשמור על תפקודן של  אותן מערכות, בכדי שתוכלו להמשיך וליהנות מהן עוד שנים רבות. לקריאת מאמר לחצו כאן

 

המדריך למתפנק המתחיל איך למצוא מערכת ג'קוזי חלומית וכמה זה יעלה?

אז בחרתם להגשים לעצמכם חלום ולהתקין מערכת ג'קוזי מפנקת? חשוב לנו להעלות מספר נקודות שאתם פשוט מוכרחים להכיר לפני שאתם רוכשים מערכת ג'קוזי. לקריאת המאמר לחצו כאן


כל מה שצריך לדעת על ג'קוזי לגינה

חולמים על ג'קוזי גדול ומרווח בגינה הפרטית בביתכם? מעוניינים לרכוש ג'קוזי חדש ויוקרתי לחצר ומחפשים טיפים והמלצות מאנשי מקצוע מנוסים? אם כך, הגעתם למקום הנכון! כדי לבחור ג'קוזי חצר הבית חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות איכויות ומחירים, ואין לוותר על רכישת הג'קוזי מחברה אמינה ומוכרת. לקריאת המאמר כנסו!


סוגי דקים לבריכה ביתית

 הגינה שבבית נחשבת לחלק בלתי נפרד ממנו. הדבר נכון במיוחד כאשר היא צמודה למפלס התחתון שלו ויוצאים אליה מהסלון או מחלל אחר.כנסו


איך לבחור את סוג הדק הטוב ביותר מסביב לבריכה שלכם

דק לבריכה יכול לשדרג אותה באופן משמעותי : הדק הוא אסתטי, מוסיף צבע ובעיקר הרבה יותר נוח לדרוך עליו מאשר על הקרקע או הדשא שיכולים להשאיר חתיכות או בוץ על הרגל וללכלך את הברכה. היכנסוכיצד מטפלים בירוקת בבריכה ביתית

סובלים מירוקת בבריכה הביתית שלכם? מעוניינים לדעת מה גורם לירוקת להתפתח בבריכות שחייה וכיצד לטפל בבעיה? האם צריך לרוקן את הבריכה בגלל ירוקת? היכנסו

 

למה כדאי לכם לדאוג לחימום בריכת שחיה עם משאבת חום לאורך כל השנה?

בריכת שחייה היא חלומם של רבים ובשנים האחרונות יש ליותר אנשים פרטיים בריכות שחייה בחצר. העלויות ירדו והטכנולוגיה השתדרגה וכך הפכה הבריכה למוצר נגיש במיוחד האידיאלי לאקלים הישראלי. היכנסו


5 טיפים לבחירת פרגולות לבריכת שחייה

אם אתם מתגוררים בבית פרטי, בוודאי יצא שהעליתם על דעתכם את האפשרות של התקנת בריכת שחייה פרטית בחצר. אגב, זאת לא חייבת להיות אך ורק בריכת שחייה, תוכלו גם בהחלט לבחור באפשרות נוספת ומצוינת לשכשוך במים חמים ולהתקין ג'קוזי היכנסו

 

מדריך להתקנת ג'קוזי שקוע

 

מחפשים ג'קוזי מעוצב ומרווח לגינה הפרטית שלכם? רוצים לשדרג את איכות החיים וליהנות מג'קוזי יוקרתי ושקוע בגינה? ובכן, כיום יש מערכות ספא איכותיות היכנסו

 

ג'קוזי ענק לגינה - איך לבחור 

מחפשים ג'קוזי ענק לגינה כדי לשדרג את איכות החיים שלכם, אוהבים לעשות מסיבות ואירועים אצלכם בבית, ג'קוזי ענק לגינה זה מה שאתם צריכים היכנסו

 

ג'קוזי או בריכה מה עדיף ולמי

מתלבטים בין בריכה לג'קוזי , כיום ניתן להשיג את שניה במחיר לכל כיס, המאמר הבא נעשה לכם השוואה בין המוצרים . היכנסו

 

בריכות שחייה מעוצבות לא רק לעשירון העליון

בריכות שחייה מעוצבות היו במשך שנים ארוכות תענוג השמור רק לעשירון העליון בישראל. ענף בריכות השחייה בארץ עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, הביקוש לבריכות מעוצבות גבר, נכנסו יבואנים ומשווקים חדשים לתחום. היכנסו

 

איך לבחור כיסוי לבריכה

בשנים האחרונות יבואני ומשווקי בריכות שחייה, החלו להציע מגוון רחב של כיסויים לכל סוגי הבריכות הביתיות, לרבות בריכות מתנפחות גדולות, בריכות תעשייתיות ועוד, במאמר הבא נעזור לכם להחליט כיצד לבחור כיסוי לבריכה. היכנסו

 

כל הדרכים לחימום בריכת שחייה

מתכננים לבנות בריכה בחצר הבית ומחפשים פתרון יעיל וזול לחימום המים? האם רכשתם בריכה ביתית ואתם מעוניינים לנצל אותה כל השנה? כדי ליהנות מהבריכה הפרטית בחצר הבית עליכם לדאוג לפתרון יעיל ואיכותי לחימום הבריכה.  היכנסו

תקנות לבניית בריכה פרטית

כיום יש סוגים שונים של בריכות שחייה המתאימות לשימוש ביתי, רוב הדגמים מחייבים קבלת היתר בנייה מהרשות המוניציפלית. היכנסו

בניית בריכה בבית פרטי

כיום יש סוגים שונים של בריכות שחייה המתאימות לשימוש ביתי, רוב הדגמים מחייבים קבלת היתר בנייה מהרשות המוניציפלית. היכנסושם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה