כיסוי חשמלי לבריכה - בטיחותי במיוחד


03-934-9399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


 

                                        

 

 

כיסוי בטיחותי הינו הבטחון האולטימטיבי.

כתבה שהתפרסמה ביום ראשון ה-4/11/12 המתארת מקרה של טביעת תינוק בבריכה פרטית המוגנת בגדר עם שער.

רק עם כיסוי בטיחותי תקבלו שקט נפשי מוחלט. גדר מסביב לבריכה היא מוצר בטיחותי, אולם לא מושלם. ראו את המקרה המצער שדווח בעיתונות.

רשות המים ממליצה על כיסוי לבריכה לחיסכון ומניעת אידוי.

צפו באורי שור, דובר רשות המים, מדבר על בריכות ביתיות וממליץ על רכישת כיסוי לבריכה.


צפו במבחן בטיחות שנערך לכיסוי הבטיחותי לבריכה של coverstar.

חדשות 10 הגיעו לספיר בריכות שחייה לבחון מספר מוצרי בטיחות לסביבת הבריכה הכוללים כיסוי חשמלי בטיחותי ועוד...


כיסוי חשמלי לבריכה הוא הפתרון הבטיחותי האולטימטיבי לשמירה והגנה על חיי הילדים ואורחיהם בבריכת השחייה הביתית. הכיסויים הבטיחותיים מופעלים על ידי מערכת שליטה הכוללת מפתח או קוד ספרתי דיגיטלי, שרק באמצעותם ניתן לפתוח את כיסוי הבריכה.  כיסוי הבריכה הבטיחותי הינו חזק עד כדי כך שמספר מבוגרים יכולים לעמוד עליו ללא כל חשש שיקרע.

 

מסיבות אלו, כיסוי חשמלי לבריכה בטיחותי הינו אביזר הבטיחות הטוב ביותר לבריכה ולהגנה מקסימלית על שלום בני הבית ואורחיהם. כך, ילדים אינם יכולים לפתוח את כיסוי הבריכה ולהכנס אליה ללא השגחה וללא רשות.

 

באמצעות התקנת כיסוי חשמלי לבריכה בטיחותי הורים לילדים יכולים ליהנות משליטה מוחלטת על השימוש בבריכה. בנוסף, ישנן רשויות מקומיות אשר תקנות הבטיחות שלהן מחייבות התקנת גדר או כיסוי לבריכה, כתנאי לקבלת היתר. כיסוי חשמלי לבריכה בטיחותי זה הינו הפתרון המושלם, הן לבטחון הילדים בבית והן לצורך ההיתר הנדרש. כמו כן, כיסוי חשמלי לבריכה הוא משתלם ביותר עלותו מוחזרת באמצעות החיסכון המשמעותי בחשמל ובמים. 


 

 


כיסוי הבטיחות האוטומטי מספק התראות באמצעות הודעת טקסט לטלפון הנייד או דואר אלקטרוני כאשר המכסה בשימוש

ספיר בריכות שחייה היא היבואנית הבלעדית של כיסויי הבטיחות הטובים בעולם המיוצרים ע"י חברת COVERSTAR האמריקאית, כיסויים אלו ידועים בחדשנותם הטכנולוגית וכוללים את המנוע האטום למים החזק והמהיר ביותר שקיים בשוק. 

הכיסוי של חברת COVERSTAR הנו כיסוי ללא תפרים ובכך חוסך את הצורך היקר לחדש תפרים הנשחקים לאחר זמן בגלל הכימיקלים במים. לחברת COVERSTAR  יש את הפטנט הייחודי שמתריע באמצעות הודעה לסמארטפון שלכם כאשר הכיסוי פתוח וכן מערכת חיישנים חכמה אשר משתקת את פעולת הכיסוי בעת תקלה תפעולית.צבעים כיסוי לבריכה


ניתן לבחור כיסוי במגוון צבעים

 

 

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-934-9399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה