כיסוי בריכה - מה ההבדלים בין כל אחד והאם זה חובה?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


כיסוי בריכה - מה ההבדלים בין כל אחד והאם זה חובה?

 

האם יש לכם בריכה ביתית מתועשת, מבטון או מפיברגלס? האם התקנות מחייבות אתכם לרכוש ולהתקין גם כיסוי או שעליכם לדאוג רק לגידור מסביב לבריכה הביתית? אילו סוגי כיסויים יש לבריכות שחייה ביתיות ומהם ההבדלים העיקריים בין הדגמים השונים? בתקופת הקורונה תוכלו לנצל את הבריכה הביתית לבילוי משפחתי מהנה ולנצל את הזמן היטב, במיוחד עכשיו כאשר הטמפרטורות עולות ועונת הרחצה נפתחה.

 

חשוב לציין כי אין חוק המחייב אתכם לרכוש כיסוי בטיחותי לבריכה הביתית, אך יש רשויות מקומיות המחייבות התקנת כיסוי כתנאי לקבלת היתר לבנייה או לשימוש בבריכה ביתית. תקנות הבנייה מחייבות אתכם להתקין גדר מסביב לבריכה כדי למנוע מילדים ללא השגחה להיכנס למים. יחד עם זאת, הכיסויים השונים לבריכה הביתית מהווים שכבת הגנה נוספת כדי לשמור על בטיחות הילדים, ולכיסוי יש תפקידים חשובים נוספים כמו מניעת איוד מוגבר, שמירה על ניקיון וצלילות המים, שמירה על טמפרטורת המים וחיסכון בהוצאות החימום ובעיקר מניעת חדירת לכלוכים כמו אבק, חול ועלים יבשים למים.

 

סוגים מומלצים של כיסוי לבריכה הביתית

 

לפניכם רשימה של הכיסויים המומלצים והאיכותיים ביותר המיועדים לבריכות הביתיות:

·       כיסוי בטיחותי לבריכה Coverstar כיסוי בטיחות אוטומטי מתוצרת מותג אמריקאי מוביל ומוכר, הכיסוי מגיע עם משטח מגע ומצויד בטכנולוגיית WiFi לשליחת הודעות והתראות כאשר הכיסוי נמצא בשימוש או נותר פתוח מעבר לזמן שקבעתם. הכיסוי מבטיח לכם שקט נפשי וביטחון מושלם למניעת כניסת ילדים למים.

·       כיסוי חשמלי לבריכה – כיסוי בטיחותי עם מנגנון חשמלי לסגירה ולפתיחה בלחיצת כפתור פשוטה. הכיסוי מיוצר על ידי מותג אמריקאי ידוע. זהו כיסוי מתקדם וחדשני המונע כניסת ילדים ללא השגחה לבריכה הביתית, הכיסוי כבד וילדים לא יכולים להרים אותו. 

·       כיסוי סולארי לבריכה – אחד הפתרונות היעילים ביותר לכיסוי הבריכה הביתי, הכיסוי הסולארי מתאים לחורף ולקיץ, הוא מבטיח טמפרטורת מים אחידה וחוסך משמעותית בהוצאות חימום המים. הכיסוי צף על פני המים ומונע את תופעת האיוד המוגבר, כך חוסכים גם בהוצאות התחזוקה והכימיקלים לניקוי ולחיטוי המים.

 

ההבדלים בין הסוגים השונים של כיסויי הבריכה

 

באופן כללי ההבדלים בין הכיסויים השונים לבריכה הביתית הם:

·       בטיחות – כיסוי Coverstar נחשב לכיסוי בטיחותי מעולה, גם הכיסוי החשמלי מבטיח שהילדים לא יוכלו להיכנס למים.

·       התראות – כיסוי בטיחותי עם משטח מגע שולח התראות אם אדם מסוים או ילד מנסים להרים את הכיסוי כדי להיכנס למים, כמו כן תקבלו התראה לנייד אם הכיסוי לא נסגר לאחר הזמן שקבעתם.

·       חיסכון בהוצאות – כיסוי סולארי מבטיח לכם חיסכון משמועתי בהוצאות התחזוקה, הכימיקלים וחימום הבריכה.

בצל משבר הקורונה מומלץ גם לכם לרכוש כיסוי לבריכה מחברה אמינה ומוכרת, הכיסוי מונע חדירת לכלוכים, מונע זיהומים וחוסך בעלויות. כמו כן, הכיסוי מבטיח לכם ראש שקט ומניעת כניסת ילדים ללא השגחה למים, במיוחד עכשיו כאשר כולם שוהים בבית והילדים משתעממים ורוצים לבלות בחוץ ובבריכה הביתית.שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה