5 טיפים לבחירת פרגולות לבריכת שחייה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


 

אם אתם מתגוררים בבית פרטי, בוודאי יצא שהעליתם על דעתכם את האפשרות של התקנת בריכת שחייה פרטית בחצר. אגב, זאת לא חייבת להיות אך ורק בריכת שחייה, תוכלו גם בהחלט לבחור באפשרות נוספת ומצוינת לשכשוך במים חמים ולהתקין ג'קוזי. תוכלו להתקין אותו במקום הבריכה או בנוסף לבריכה. 

אם בחרתם בבריכה, תוכלו להתקין בריכה מחומר גלם הנקרא פיברגלס. הוא אחד החומרים הטובים והאיכותיים ביותר לייצור של בריכות שחייה פרטיות. בריכות פיברגלס יהיו בעלות גימור מושלם וכמו כן נוחות מאוד לשימוש. לאחר ההתקנה של הבריכה, יהיה עליכם להתחשב בעוד פרמטרים בהם:

-מכשור מתאים לניקוי הבריכה והמים - תוכלו להשקיע ברובוט שינקה את קרקעית ודפנות הבריכה. כמו כן, יהיה עליכם גם להתקין מסנן או משאבת חול לסינון של המים.

מתקנים לשימוש המתרחצים - באזור הבריכה, מומלץ להתקין מתלה או מדפים בהם יהיה אפשר לתלות או לאחסן מגבות. כמו כן, אפשר גם לרכוש ארון שירות ובו לאחסן ציוד שקשור לבריכה.

פרגולה או אמצעי קירוי אחר - על מנת להגן על המשתמשים בבריכה מפני קרינת השמש וכמו כן, על מנת לצור צל, מומלץ להתקין פרגולות אלומיניום או כיסוי מתאים כדוגמת, לוחות קירוי העשויים PVC, רשתות צל ומערכות קירוי שונות.


איך לבחור פרגולה שתתאים לבריכת השחייה שלכם?

 

כאשר בוחרים להתקין פרגולה, יש לקחת בחשבון שמדובר על נושא מורכב ועל כן יש לבצע בדיקות מעמיקות ולבדוק מידע לגבי סוגי הפרגולות, במה הם נבדלים אחד מן השני, התאמה ועוד. 

יש לנו מספר טיפים בשבילכם:

-פרגולה מעץ או אלומיניום - ההמלצה היא לבחור בפרגולת אלומיניום. פרגולה כזאת תשתלב עם העיצוב של הבריכה ותצור מראה מושלם. מעבר לכך, מבחינת תחזוקה שלה, מדובר על תחזוקה מינימאלית ביותר, בהשוואה לתחזוקה של פרגולה מעץ.

גודל ומידות - חשוב שהפרגולה תהיה גדולה יותר מהבריכה עצמה. כך יהיה ניתן לשהות בצורה נוחה לצד הבריכה ולהיות מוגנים מקרינת השמש.

פרגולה פתוחה או סגורה - אתם לא חייבים להחליט על פתיחת או סגירת הפרגולה עוד בהתחלה. אתם יכולים עם הזמן, להוסיף אמצעי קירוי שאפשר להתקין או להסיר לפי הצורך.

צורה - על הפרגולה להתאים לצורה של החצר או הגינה וכמו כן לצרכים של המשתמשים בה. 

עיצוב - פרגולות מגיעות במגוון גדול של עיצובים קיימים וכמו כן, ניתן גם לעצב פרגולות באופן אישי בהתאם לסגנון וההעדפות של הלקוחות.


מוצרי הצללה למערכות ג'קוזי בגינה


קיימים מספר מוצרים שיכולים לצור צל מושלם בהם: פרגולה, סוכך מתקפל ורשת הצללה. לכל אחד מהמוצרים הללו יש את היתרונות והחסרונות שלו. המוצר הראשון (הפרגולה) מספק צל באופן קבוע והוא עמיד בפני כל סוג של מזג אוויר. מבחינת חסרונות, מדובר על פתרון הצללה קבוע שלא מתאים לצרכים של כל לקוח ויש לקוחות שיעדיפו פתרון הצללה שיהיה ניתן להזזה. 

המוצר השני (סוכך מתקפל) תורם למראה המעוצב של הג'קוזי וכאשר הוא יהיה פתוח, הוא יספק הצללה מצוינת. עם המוצר הזה, ניתן גם לשלוט על כמות הצל בצורה מדויקת. מבחינת חסרונות, מדובר על סוכך שמחירו יקר יותר ממחיר של פתרונות הצללה קבועים. בנוסף, כאשר יש רוחות חזקות, חשוב לזכור לסגור את אותו הסוכך. 
המוצר השלישי (רשת הצללה), מספק גם הוא הגנה מפני קרינת השמש והוא ניתן לרכישה במגוון של צורות ואת ההתקנה, אפשר לבצע בגבהים שונים. מבחינת חסרונות, מדובר על מוצר שלא ניתן לשלוט על סגירת ופתיחת הרשתות שלו וכמו כן חשוב לציין שפעולת הפירוק וההרכבה שלו אינם פשוטים. 
על מנת שתוכלו להתאים לג'קוזי שלכם את מערכת ההצללה המתאימה ביותר, יש לפנות לחברת הצללה לאחר בחירה של הג'קוזי המבוקש וקביעת מיקומו. כך תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי למוצר ההצללה שהכי יתאים לכם.שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה