חימום לבריכות שחייה - כיצד עושים זאת?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


 

 

אם ברצונכם ליהנות מבריכת השחייה הביתית כל השנה עליכם להתקין מערכת יעילה וחסכונית לחימום המים. כדי להאריך את עונת הרחצה בבריכת השחייה שלכם תוכלו לבחור מגוון פתרונות ואמצעים לחימום המים, החל ממערכת סולארית לחימום בריכה ועד גופי חימום ומשאבות חום.  

 

3 פתרונות איכותיים לחימום מי בריכות השחייה הפרטיות

 

כיום יש שלושה סוגי פתרונות עיקריים לחימום מי בריכות השחייה, כדאי לבחור בפתרון חסכוני בהתאם לאופן השימוש בבריכה ולאחר בדיקת עלויות החימום. הפתרונות המומלצים כיום לחימום בריכות שחייה הם:

בנוסף, כדאי לרכוש כיסוי תרמי איכותי השומר על טמפרטורות המים לאחר השימוש, הכיסוי מונע איוד מוגבר, חדירה של לכלוכים כמו עלים יבשים, ויש כיסויים בטיחותיים המונעים כניסת ילדים קטנים לבריכה, ללא השגחה של מבוגר אחראי.

מהו הפתרון המומלץ לחימום בריכות שחייה?

 

כאשר מחפשים פתרונות חימום לבריכת שחייה מגלים אמצעים שונים, יש להתייחס לא רק למחיר אמצעי החימום אלא גם לעלויות החימום והתחזוקה, להיבט הבטיחותי של מערכת החימום, לנוחות התפעול של המערכת, לתקופת האחריות ועוד. גופי החימום נחשבים לאמצעי חימום יעיל אך זהו פתרון פחות בטיחותי כיוון שיש להכניס את המוצר לתוך המים, כמו כן עלויות החימום צפויות להיות גבוהות בהרבה בהשוואה לחלופות. המערכת הסולארית מחייבת שטח פנוי כדי להתקין את הפאנלים, אפשר להתקין אותם על גג המבנה או בחצר.

 

המומחים לבריכות שחייה ממליצים בדרך כלל על משאבות חום או על מערכת סולארית. משאבת חום מאפשרת להשתמש בבריכה הביתית כל השנה, בעוד המערכת הסולארית מספקת פתרון רק להארכת עונת הרחצה אך בימים הקרים היא אינה מסוגלת לחמם את המים לטמפרטורה רצויה.

  שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה