חימום לבריכות שחייה - כיצד עושים זאת?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


אם ברצונכם ליהנות מבריכת השחייה הביתית כל השנה עליכם להתקין מערכת יעילה וחסכונית לחימום המים. כדי להאריך את עונת הרחצה בבריכת השחייה שלכם תוכלו לבחור מגוון פתרונות ואמצעים לחימום המים, החל ממערכת סולארית לחימום בריכה ועד גופי חימום ומשאבות חום.  

 

3 פתרונות איכותיים לחימום מי בריכות השחייה הפרטיות

 

כיום יש שלושה סוגי פתרונות עיקריים לחימום מי בריכות השחייה, כדאי לבחור בפתרון חסכוני בהתאם לאופן השימוש בבריכה ולאחר בדיקת עלויות החימום. הפתרונות המומלצים כיום לחימום בריכות שחייה הם:

גופי חימום מטיטניום – גוף חימום ייעודי לבריכות שחייה ביתיות עד 100 קוב מים, הגוף עשוי מטיטניום כדי להבטיח עמידות גבוהה בפני קורוזיה. גוף חימום מוטבל במי הבריכה כיוון שעליו לבוא במגע עם המים כדי לחמם אותם לטמפרטורה הרצויה. עם זאת, חימום מי הבריכה באמצעות גופי חימום עשוי להיות יקר כיוון שהגוף מתפקד כמו תנור חשמלי וצורך אנרגיה רבה, לכן הוצאות החשמל הביתיות צפיות לעלות באופן משמעותי.

משאבות חום לבריכה – משאבת חום צורכת חשמל כמו מזגן ביתי ממוצע, אך נדרשת השקעה כספית יחסית גבוהה כדי לרכוש את המשאבה ולהתקין אותה. יש מגוון דגמים, איכויות והספקים של משאבות חום לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואמינה כדי לקבל ייעוץ ולבחור נכון את המשאבה לחימום הבריכה הביתית. ראוי לציין כי משאבות חום הן הפתרון המומלץ למי שמעוניין להשתמש בבריכה כל ימות השנה, גם בימים חורפיים קרים וגשומים. 

מערכת סולארית לחימום מי הבריכה – פתרון חסכוני וידידותי לסביבה, המערכת הסולארית אינה צורכת חשמל לכן בפועל החימום לא עולה כסף, למעט ההשקעה במערכת ובתחזוקה השוטפת. מערכת סולארית מאפשרת להאריך את עונת הרחצה בכשלושה חודשים נוספים.

בנוסף, כדאי לרכוש כיסוי תרמי איכותי השומר על טמפרטורות המים לאחר השימוש, הכיסוי מונע איוד מוגבר, חדירה של לכלוכים כמו עלים יבשים, ויש כיסויים בטיחותיים המונעים כניסת ילדים קטנים לבריכה, ללא השגחה של מבוגר אחראי.

 

מהו הפתרון המומלץ לחימום בריכות שחייה?

 

כאשר מחפשים פתרונות חימום לבריכת שחייה מגלים אמצעים שונים, יש להתייחס לא רק למחיר אמצעי החימום אלא גם לעלויות החימום והתחזוקה, להיבט הבטיחותי של מערכת החימום, לנוחות התפעול של המערכת, לתקופת האחריות ועוד. גופי החימום נחשבים לאמצעי חימום יעיל אך זהו פתרון פחות בטיחותי כיוון שיש להכניס את המוצר לתוך המים, כמו כן עלויות החימום צפויות להיות גבוהות בהרבה בהשוואה לחלופות. המערכת הסולארית מחייבת שטח פנוי כדי להתקין את הפאנלים, אפשר להתקין אותם על גג המבנה או בחצר.

המומחים לבריכות שחייה ממליצים בדרך כלל על משאבות חום או על מערכת סולארית. משאבת חום מאפשרת להשתמש בבריכה הביתית כל השנה, בעוד המערכת הסולארית מספקת פתרון רק להארכת עונת הרחצה אך בימים הקרים היא אינה מסוגלת לחמם את המים לטמפרטורה רצויה.
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה