חימום בריכת שחיה עם משאבת חום


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


בריכת שחייה היא חלומם של רבים ובשנים האחרונות יש ליותר אנשים פרטיים בריכות שחייה בחצר. העלויות ירדו והטכנולוגיה השתדרגה וכך הפכה הבריכה למוצר נגיש במיוחד האידיאלי לאקלים הישראלי. 

עם זאת, חבל לוותר על השכשוך בבריכה בעונת החורף או עונות המעבר כשיש פתרונות של חימום באמצעות משאבות חום לבריכה  כך שמי הבריכה יהיו נעימים בכל ימות השנה והשהייה בבריכה לא תהיה תלויה בתנאי מזג האוויר. 


איך מחממים בריכות או ג'קוזי בדרך אפקטיבית ואטרקטיבית?

 


חיסכון אנרגטי וחיסכון בהוצאות – חיסכון מכל הבחינות
היום כבר מכירים בחשיבות הרבה שיש לפתרון של חימום סולארי ולניצול החום באוויר להפקת מים חמים. חימום זה מתבצע באמצעות משאבת חימום המעבירה חום ממקום אחד לשני – כלומר, המשאבה היא משאבת סחרור שמזרימה את מי הבריכה לקולט שמש המותקן מחוץ לבריכה או לג'קוזי, במקום בו הוא יוכל לספוג אנרגיית שמש והמים והחום שמצטבר בצינורות של הקולט באמצעות קרינה מועבר לאחר פעולת החימום בחזרה לבריכה. המשאבה אחראית על פעולת החימום ומדובר בסוג של תהליך מחזור המים שמתבצע מחוץ לבריכה עצמה. היתרון הגדול הוא שלמעשה מנצלים את אנרגיית השמש הזמינה על מנת לחמם את המים כך חוסכים צריכת חשמל ונהנים מחמימות גם בימים בהם השמש מסתתרת מאחורי העננים. המערכת דומה בפעילות שלה לדוד שמש, כאשר היא מנצלת את אנרגיית השמש בימים חמים כדי לחמם את הבריכה בימים קרים. כל שצריך זה לבחור משאבת חום אמינה בהתאם לסוג וגודל הבריכה וזו שקעה מצוינת שמשדרגת את חוויית הטבילה תוך חיסכון ניכר בעלויות צריכה. ניתן להפיק מים במגוון טמפרטורות בצורה מבוקרת כאשר החום אפשרי גם כאשר בחוץ קר. מדובר בהשקעה של בין 15-20% מסך עלות הבריכה המוקדשת לחימום סולארי.

 


התקנה פשוטה והנאה גדולה

 

משאבת חום הפועלת לאורך השנה ניתנת להתקנה לבריכות חדשות ולבריכות קיימות. הטמפרטורה הממוצעת לחימום נעה בין 28-30 מעלות כאשר ג'קוזי אפשר לחמם גם לטמפרטורה של עד 40 מעלות ובריכות טיפוליות לחמם לטמפרטורה גבוהה במיוחד. אפשר להתקין משאבת חום מושתקת למיקומים בהם חשוב לשמור על שקט יחסי והמשאבה עצמה ותהליך החימום ידידותי לסביבה ובריא למשתמש, כי לא נעשה כלל שימוש בדלקים יקרים ומזהמים כלשהם. הכל הוא תהליך פיזיקלי, אמין וחסכוני עם מינימום תקלות ותחזוקה. למעשה, פעולת החימום לא מצריכה כלל מעורבות מלבד שליטה בבקר הטמפרטורה. ההתקנה עצמה אינה דורשת תשתית מיוחדת או הכנות ומתבצעת על ידי מתקינים מורשים. חימום מעין זה לבריכה נחשב לחימום אמין ויעיל. 

בריכת שחייה נתפסת כבילוי קיצי, אבל באמצעות משאבת חום אפשר למשוך את עונת הרחצה גם לתשעה חודשים בשנה, ממרץ ועד נובמבר כאשר מכוונים את המים לטמפרטורה נעימה המאפשרת רחצה ממושכת יותר לאורך השנה וכך הבריכה שימושית יותר במיוחד. 

חשוב לבחור מחמם מים לבריכה של חברה אמינה מובילה בתחומה כאשר בבחירת המשאבה משקללים את התנאים והפרמטרים השונים – גודל הבריכה, אקלים גיאוגרפי, סוג הבריכה (פרטית, ציבורית). הקפידו גם על סוג המשאבה והן על סוג הקולטים כדי שלא יפלטו חלילה חומרים רעילים ויהיו עמידים מאוד בחום גבוה. מומלץ להתייעץ בכל הנוגע להעמדת הקולטים על הגג או על הפרגולה או באזורים בהם באמת יתקיים ניצול מקסימלי של אנרגיית השמש. מומלץ לשקול כיסויי לבריכה לשמירת אנרגיה במהלך הלילה בהתאם לגודל הבריכה. בכל מקרה, מדובר בפתרון פשוט ויעיל לחימום הבריכה. 

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה