העלאת ערכו של נכס למגורים והשבחתו ע"י התקנת מתקנים חיצוניים


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


מעוניינים להעלות את הערך והשווי של נכס המגורים שלכם? רוצים להשביח את הנכס הפרטי למגורים וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר ומעלייה משמעותית בערך הנכס בשוק החופשי? הידעתם כי התקנת מעלית, בריכת שחייה פרטית, ג'קוזי לגינה, מרפסת שמש, ממ"ד ומתקנים חיצוניים נוספים מהווים השקעה משתלמת לאורך זמן בגלל העלאת ערכו של הנכס?

בשנים האחרונות ישראלים רבים כבר הבינו כי כדאי להם להשקיע בבית או בדירה כדאי להעלות את שווי הנכס בשוק החופשי. לא מעט ישראלים משביחים את דירת המגורים או הבית הפרטי שלהם לפני שהם מעמידים את הנכס למכירה או להשכרה, וניתן להשקיע במתקן חיצוני שעלותו אינו גבוהה כדי למכור את הנכס במחיר גבוה יותר. המחיר שמקבלים מהקונה מחזיר את ההשקעה בעלות המתקן החיצוני ומאפשר למוכר לקבל תמורה גבוהה יותר תמורת הנכס שלו.

 

השבת הנכס באמצעות מתקנים חיצוניים שונים

 

אם החלטתם להשקיע בהשבחת הנכס באמצעות מתקנים חיצוניים שימושיים כדאי לכם לשאוב רעיונות מאנשים אחרים, עדיף להתייעץ עם המומחים בתחום הנדל"ן ועם בעלי מקצוע מנוסים נוספים. יש מגוון מתקנים חיצוניים המבטיחים לכם שיפור משמעותי באיכות החיים ובהתאמת הנכס לאורח החיים שלכם, ומעבר לכך תיהנו גם מעלייה משמעות בערך הנכס שלכם כאשר תחליטו להעמיד אותו למכירה.

 

בין המתקנים החיצוניים שכדאי להשקיע בהם:

 

• מעלית חיצונית למבנה – ברוב המקרים מתקינים מעלית חיצונית בבית פרטי או בבית משותף בגלל מוגבלות בתנועה של הדיירים, המעלית מנגישה את הנכס ומשפיעה על מחירו בשוק, הרבה אנשים מחפשים נכס למגורים עם מעלית בגלל הנוחות, הם מוכנים לשלם יותר כסף כדי לרכוש נכס מוכן עם מעלית אמינה ותקינה.

מרפסת שמש – אפשר להשביח את הנכס באמצעות בנייה קלה ומהירה של מרפסות, המרפסת משדרגת את איכות החיים ומעלה את ערך הנכס בשוק.

ממ"ד – עקב המציאות הביטחונית הקיימת בישראל, רוב הישראלים מעדיפים לקנות בית או דירה עם ממ"ד. את הממ"ד אפשר להוסיף גם במסגרת תמ"א לבניין המגורים, והעבודה חייבת להיעשות על ידי מומחים. 

פרגולה בחצר – ההשקעה בפרגולה ובפתרונות קירוי נוספים לחצר אינה גבוהה, זו השקעה משתלמת בגלל העלייה בערך הנכס, בעיקר אם תשקיעו בפרגולה מעוצבת עם אפשרות לסגירת חורף.

ג'קוזי לגינה ומערכות ספא – כדאי להשקיע במערכת ספא או בדגם איכותי ומעוצב של ג'קוזי לגינה, המערכת משדרגת את איכות החיים ומעלה משמעותית את שווי הנכס בשוק ואת ערכו בעיני הקונים.

מחסן או יחיד מגורים נוספת בחצר – כדאי להשקיע בבניית מחסן מעוצב או ביחידת מגורים או משרד חיצונית, כך תיהנו מאפשרות להשכיר את היחידה, ליהנות ממשרד מחוץ לבית במרחק של צעדים ספורים ותוכלו לאחסן חפצים וכלים בנוחות ובבטחה.

מטבח חוץ – אפשר לבנות מטבח חוץ בשיטות עשה זאת בעצמך או להזמין את המטבח מחברה מקצועית. ישראלים רבים מחפשים נכסים עם מטבחי חוץ איכותיים ובעיצוב יוקרתי. 

חשוב לציין כי השבחת הנכס נועדה בראש ובראשונה לשפר את איכות החיים שלכם, עם זאת כאשר מעוניינים למכור את הנכס כדאי לבצע בו שיפוץ מהיר כדי להעלות את ערכו בעני הקונים ובאמצעות השקעה נכונה במתקני חוץ, תוכלו למכור את הנכס במחיר גבוה יותר והרווח כולו שלכם. 

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה