הכנת השטח לצורך התקנת ג'קוזי בחצר


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


הכנת השטח לצורך התקנת ג'קוזי בחצר

 

ישראלים רבים רוכשים ג'קוזי למרפסת, לבית או לגינה המטופחת, זהו חלום ישראלי משותף לרבים וכיום עקב ירידת מחירי מערכות הספא והג'קוזי אינכם צריכים להיות מהעשירון העליון כדי לשדרג את איכות החיים וליהנות מג'קוזי יוקרתי ומרווח בחצר ביתכם. 

לאחר שבחרתם את דגם הג'קוזי המתאים ביותר לחצר הבית, למאפייני השימוש שלכם ולצרכים הייחודיים שלכם, יש לבצע עבודות הכנה לפני שהמערכת מגיעה על ידי החברה ממנה רכשתם את הג'קוזי. כמו כן, עליכם לעדכן מראש את החברה כיצד ניתן לשנע ולהוביל את הג'קוזי לחצר ביתכם, יש פתרונות שונים כאשר הובלה עם מנוף נחשבת ליקרה ביותר לכן אפשר להוביל את המערכת באמצעות עגלה נגררת וניתן לשנע את הג'קוזי על עגלות מיוחדות מהרחוב למקום המיועד עבורו בגינה הפרטית שלכם.

 

הכנות נדרשות לקראת התקנת הג'קוזי בחצר הבית

 

יש הכנות מקדימות שחייבים לבצע טרם הצבת והתקנת הג'קוזי בחצר הפרטית שלכם. בשלב הראשון יש לקבוע היכן יעמוד הג'קוזי, כאשר השטח חייב להיות מפולס וישר עם קרקע יציבה ללא תנועה. ניתן להזמין חברה לעבודות עפר כדי ליישר, לפלס ולהדק את הקרקע, יש גם אפשרות ליצוק בטון בגובה אחיד ומפולס. פתרון נוסף להכנת הקרקע הוא בניית דק ישר וחזק, לבצע ריצוף עמיד ויציב וניתן לבנות במה עם שקע בגול המתאים להכנסת מערכת הג'קוזי. כמובן שאפשר גם לחפור בקרקע וליצוק בטון בדפנות ולהכניס לשם את הג'קוזי, ולאחר ההתקנה ניתן לבצע עבודות פיתוח מסביב כמו דק, משטח אבנים משתלבות ועוד.

חשוב להדגיש כי שני הפתרונות העיקריים להכנת הקרקע ומקום ההתקנה הם משטח בטון או משטח עמיד וחזק אחר עליו מניחים את המערכת, או התקנה שקועה המחייבת יציקת בטון וחפירה בקרקע, יש גם אפשרות להכין תשתית יציבה ועמידה מקורות עץ או פלדה.

 

כדאי לתכנן יציקת בטון מעל הקרקע

 

ההמלצה של אנשי המקצוע המנוסים היא לצקת בטון מעל קרקע ישרה ומפולסת ללא אבנים וחפצים חדים, היציקה צריכה להיות בעובי של לפחות 10 ס"מ. בעת היציקה של הבטון על הקרקע יש להניח רשת ברזל וחשוב להמתין לפחות 10 ימים לייבוש מוחלט עד התקנת הג'קוזי בגינה שלכם. אפשר גם להכין משטח יציב וישר מאבני חצץ או מאבנים משתלבות אך עדיף ליצוק בטון.

מערכת ג'קוזי לגינה מגיעה עם אביזרים שונים נלווים כמו מערכת פיקוד, יש לחבר את הג'קוזי לתשתיות מים וחשמל, לכן בשלב יציקת הבטון ועבודות ההכנה יש לתכנן את התשתיות הנדרשות בהתאם להנחיות החברה ממנה רוכשים את הג'קוזי. יש להשאיר מקום וליצור פתחים בבטון לצנרת ולחוטי חשמל, וכמובן שחשוב לבחור דגם של ג'קוזי המתאים לשימוש בחוץ, וכדאי לרכוש כיסוי איכותי ועמיד ולתכנן קירוי כדי להגן על המערכת מפגעי מזג האוויר ומחלודה וכדי ליהנות משכשוך במים גם כאשר יורד גשם או כאשר השמש קופחת מעל הראש.

ממערכת הג'קוזי מוציאים כבל חשמל המתחבר למערכת הפיקוד, האורך של הכבל החשמלי הוא כ-3 מ', ויש לתכנן נכון את מקום ההתקנה או להכין תשתית חשמל בהתאם לצורך ולהנחיות החברה. לאחר התקנת הג'קוזי בחצר אפשר להכין דק עץ מרשים, לבנות פרגולה להצללה ולהגנה ממים ושמש, להתקין גופי תאורה ועוד.

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה