ג'קוזי ומערכות ספא - איך זה עובד


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


ג'קוזי ומערכות ספא - איך זה עובד

 

כולנו אוהבים להיכנס למערכות ספא וג'קוזי, להישען אחורה וליהנות מזרמי העיסוי העוברים על גופינו. האם שאלתם את עצמכם פעם כיצד עובדות מערכות ספא?

 

מערכות ספא מצוידות במערכות הפעלה המותקנות בתחתית מערכת הספא, בין הקונכיה (Shell) - פני המערכת עליהם אנו יושבים או שוכבים - לבין הרצפה. הג'קוזי מצויד בצנרת P.V.C גמישה הבנויה באופן המאפשר זרימת מים אחידה לכל הג'טים. מערכות של ג'קוזי לגינה, לחצר או כאלה המותקנות בתוך הבית, עובדים כולן על עקרון של שאיבה וסחרור: משאבות מזרימות מים בלחץ גבוה וגורמות להיווצרות סילוני המים היוצאים מהג'טים המותקנים בקונכיה ומערכת יניקה השואבת מים, ממחזרת את התהליך ויוצרת סירקולציה.

 

מערכות ספא מצוידות במערכת בקרת טמפרטורה מתקדמת המאפשרת לקבוע את טמפרטורת המים הקבועה במערכת הספא. טמפרטורת המים מתקבלת באמצעות גוף חימום המותקן במעברי המים השונים במערכת הספא. מערכות ספא מתקדמות מצוידות בגופי חימום חסכוניים באנרגיה המאפשרים לכם להשאיר את מערכת הספא שמישה לאורך כל ימות השנה.

 

ג'קוזי מצויד במערכת סינון הכוללת פילטרים אשר תפקידם לקלוט גופים זרים ולכלוכים קטנים. בנוסף למערכת הסינון, יש צורך במערכת חיטוי נוספת הקוטלת באופן שוטף את החיידקים הנמצאים במי מערכות הספא. חיטוי המים במערכת הספא נעשה באמצעות שימוש בטבליות ברום ובחומרים השומרים על יציבות חומציות המים (PH). שמירת יחס נכון בין כמות הברום ורמת החומציות במערכת הספא תבטיח מים נקיים, צלולים וטובים לאורך זמן.

 

מערכות ספא יוקרתיות מצוידות במערכת נוספת הנקראת אוזונטור – מכשיר המזרים אוזון לתוך המים במערכת הספא. האוזון יעיל מאוד לצרכי טיהור מי מערכת הספא ומאפשר צריכה מינימלית של ברום.

 

חזור לדף הקודםשם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה