ג'קוזי - תשובות לשאלות נפוצות


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


 

 

צוות ספיר בריכות שחייה ומערכות ספא עונה על שאלות נפוצות בנושא מערכות ספא וג'קוזי לבית. מידי יום הלקוחות הרבים שואלים אותנו שאלות שונות, לכן החלטנו לרכז את השאלות השכיחות ביותר ולספק עבורכם תשובות מדויקות ומקצועיות.

 

האם מותר להשתמש בג'קוזי בהריון?

 

שהייה ממושכת בג'קוזי אינה מומלצת במהלך השליש הראשון להריון. על פי הרופאים נמצא קשר ישיר בין שהייה במים חמים לבין התפתחות מומים בעובר. באופן כללי, מומלץ לנשים בהריון הנמצאות בשליש הראשון להימנע מרחצה באמבטיות חמות ובג'קוזי, בעיקר מהסיבה שקיים סיכון גבוה יותר להפלות בשליש הראשון להריון. בשליש השני אין בעיה לשהות בג'קוזי, אך חשוב להקפיד על כמה כללים כגון שהייה במים עד רבע שעה, טמפרטורת מים עד 37 מעלות וכניסה זהירה למים כדי להימנע מנפילות וחבלות.

 

כמה חשמל צורך ג'קוזי?

 

הוצאות החשמל בגין השימוש בג'קוזי הביתי לא צריכות להדאיג אתכם, אלא אם אתם מתכננים להשאיר את המערכת דלוקה מסביב לשעון כדי לחמם את המים כל הזמן. בהתאם לסוג ודגם הג'קוזי הביתי תוכלו לחשב את הוצאות החשמל, ובאופן כללי מדובר בהוצאה של כמה עשרות שקלים בלבד בחודש, כל עוד תקפידו על כיסוי למערכת כדי לשמור על טמפרטורת המים ולמנוע איוד מוגבר.

 

איך מנקים את הג'קוזי?

 

חשוב לנקות את הג'קוזי על פי הוראות היצרן ובהתאם להנחיות שתקבלו מהחברה ממנה רכשתם את המוצר. בדרך כלל מנקים את הג'קוזי באמצעות מטלית לחה וללא צורך בחומרי ניקיון כימיים, יש גם תכשירים ייעודיים לניקוי מערכות ג'קוזי, זהו תכשיר נוזלי המכיל סבון איכותי המתאים לניקוי פלסטיק. 

חשוב לנקות לכלוכים מהמערכת, לדוגמה עלים יבשים, ובהתאם לצורך אפשר להוסיף חומצת מלח וכימיקלים לניקוי המים ולמניעת סתימת הג'טים והצנרת.

 

כמה עולה ג'קוזי לחצר הבית?

 

מחירי מערכות הג'קוזי מתחילים בכ-10,000 ?, ויש גם מערכות יוקרתיות בעלות של 100,000 ? ולמעלה מכך. המחיר משתנה בהתאם לגודל ודגם המערכת, מותג, איכות חומרים, עיצוב, פונקציות ועוד. יש גם ג'קוזי מתנפח לגינה שמחירו כמה אלפי שקלים בלבד.

 

מה זה ג'קוזי הידרותרפי? 

 

ג'קוזי הידרותרפי הוא למעשה מערכת ספא מתקדמת המציעה אפשרות לעיסוי הידרותרפי אמיתי. הג'קוזי המשוכלל מצויד בטכנולוגיות חדשניות עם מושבי ג'טים הניתנים לכוונון ולהתאמה אישית.

 

כל כמה זמן צריך להחליף מים?

 

רוב היצרנים ממליצים להחליף את המים בג'קוזי אחת ל-3 עד 4 חודשים, אם אינכם משתמשים בג'קוזי יותר מפעמיים בשבוע, אפשר להחליף את המים כל חצי שנה.

ספיר בריכות שחייה ומערכות ספא מייבאת ומשווקת את מיטב הדגמים והמותגים של מערכות הספא והג'קוזי, החברה משווקת בין השאר מערכות ספא מתקדמות ואיכותיות מתוצרת המותג הגרמני המוביל Villeroy & Boch ומתוצרת מותגים אמריקאים מוכרים ואמינים. באולם התצוגה של ספיר תוכלו להתרשם ממגוון דגמים של ג'קוזי, לקבל ייעוץ מקצועי והסברים מפורטים וליהנות ממותגים יוקרתיים במחירים משתלמים ושווים לכל כיס. 
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה