ג'קוזי או בריכה? מה עדיף ולמי?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


בריכת שחייה או ג'קוזי (אמבט עיסוי) לגינה ולחצר הפרטית נחשבים לסמל סטטוס בישראל, אך כיום במחיר שווה לכל כיס כל אחד יכול להרשות לעצמו להזמין בריכה ביתית איכותית או אמבט עיסוי וליהנות מאיכות חיים גבוהה. אלו מוצרים שהפכו נגישים לציבור הישראלי הרחב לאור התחרות הגבוהה, כניסת מותגים חדשים וירידת המחירים, אך הבחירה בין בריכה לג'קוזי אינה קלה, לכן החלטנו לעשות סדר בנושא ולהציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.


התאמה למשתמשים ולצרכים הייחודים

 

כדי לבחור בין אמבט עיסוי לבריכת שחייה ביתית חשוב לאפיין את צורכי הדיירים ולהתאים עבורם את הפתרון הנכון והמתאים ביותר. בדרך כלל, כאשר הצרכן מתלבט בין בריכה ביתית לאמבט עיסוי המחיר אינו מהווה שיקול, אך כמובן שיש לערוך סקר שוק כדי להשוות מחירים, וחשוב לברר גם זמן ומורכבות התקנה, תשתיות נדרשות, עלויות התקנה ותחזוקה וכיוצא בזה.

 

למעשה, בריכת שחייה ביתית תתאים ברוב המקרים בעיקר למשפחות עם ילדים, בעוד הקהל המבוגר יותר בדרך כלל יבחר בג'קוזי. הבריכה משמשת את כל בני המשפחה, היא משמשת אותם לבילוי משפחתי או עם חברים, וניתן לשחות בה ולשמור על כושר. הילדים ובני הנוער יעדיפו תמיד בריכת שחייה על פני אבמט עיסוי, אך יש לחשוב מראש כיצד למנוע מילדים קטנים להיענס למים כאשר אין מבוגר בסביבה.  

 

לג'קוזי יתרונות בריאותיים, מעבר לסמל סטטוס נחשב. מבוגרים רבים מבלים במתחמי ספא ונופש וטובלים באמבט עיסוי בגלל הסגולות הרפואיות המיוחסות לכך. אגב, אחד השיקולים הוא גם האם האורחים שלכם יבלו אתכם בבריכה או בג'קוזי.


שטח ותשתיות

 

בריכת שחייה ביתית מחייבת שטח גדול יותר בחצר, בעוד אמבט עיסוי מתאים גם לגינות קטנות. את הג'קוזי קל להתקין בכל גינה של בית פרטי ויש מערכות שניתן להתקין תוך שעות ספורות. יש גם אמבט עיסוי מתנפח שניתן להתקין לבד. בריכת שחייה מחייבת תכנון קפדני, בהתאם לדגם. בריכה מחייבת תשתיות מורכבות יותר כיוון שיש להקים חדר למנוע, למשאבה ועוד, בהתאם לדגם יש לבצע עבודות עפר וחיפוי קרקע.

 

יחד עם זאת כיום, כיום ניתן לרכוש בריכות מפיברגלס שניתן להתקין עם או ללא חפירה תוך שעות ספורות בלבד, בעלות יחסית נמוכה. בריכה עילית לרוב מוגבלת בגודל אך עלות הקמת בריכה מבטון גבוהה יותר ויש להוציא גם היתרי בנייה.


שיקולי תקציב

 

המחיר של ג'קוזי נמוך ברוב המקרים בהשוואה לעלות הקמת בריכת שחייה ביתית, מעבר לעלות הבנייה וההתקנה יש להתייחס גם לנושא עלויות התחזוקה. בריכה שחייה מחייבת תחזוקה שוטפת, בקיץ ובחורף, ועלויות התחזוקה גבוהות בהרבה לעומת התחזוקה של אמבט עיסוי.

 

ככל שהבריכה גדולה, מורכבת ומתקדמת יותר גם מחירה עולה מעלה, בעוד המחיר של אמבט עיסוי מתחיל בכמה אלפי שקלים ויכול להגיע ל-20,000 ש"ח או יותר. 

 

לסיכום, כאשר מתלבטים בין ג'קוזי לבריכה ביתית ישנם יתרונות וחסרונות לכל פריט, ועליכם להתייחס לתקציב, לעלויות התחזוקה, לשטח ולאופן השימוש.
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה