גדר עץ לגינה ולבריכה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


כאשר מסביב לבריכה הפרטית ישנה גדר עץ מעוצבת, השהות בבריכה הרבה יותר נעימה. מעבר לכך, אין ספק, גדר מעץ לחצר בהחלט מעלה את ערך הנכס שלכם. בואו נדבר על הדרכים לעצב את החצר ואת הבריכה בה.

אתם בהחלט מוזמנים להנות מאווירה פסטוראלית וכפרית, כי התקנתם גדרות עץ בחצר הבית. לא פעם, כשאנשים משפצים בית פרטי, הם מעדיפים לאגד כמה שיותר בעלי מקצוע באותו הזמן בבית. באופן הזה, ניתן לחסוך בעיכובים כאלו ואחרים. למה אנחנו מתכוונים? לדוגמה, אם תזמינו אנשי מקצוע בתחום של בניית בריכות פרטיות יחד עם אנשי מקצוע בתחום גדרות מעוצבות לחצרות, סביר כי הפרויקט של השיפוץ יקודם מהר יותר. 

הקמת בריכה פרטית ועיצוב גדר עץ כפרית 

בואו ניתן דוגמה של מקרה בו בניית בריכת שחייה פרטית, משתלבת בד בבד עם הקמת גדר עץ לבריכה. אם מדברים על ענייני עיצוב, הרי שיהיה לכם הרבה יותר קל להחליט איזו גדר אתם רוצים, כשהבריכה בתהליכי בנייה. 

תוך כדי שאתם בוחרים סוג ריצוף לבריכות פרטיות מסוגים שונים, תוכלו לבחור בדיוק את סוג הגדר המתאימה. בעוד שישנן גדרות עץ לחצר מאוד מעוצבות, תמיד תוכלו להחליט שאתם הולכים על קו עיצובי פשוט ונקי, כזה שתמיד יהיה רלוונטי. 

הביטוח מחייב הקמת גדר עץ סביב בריכות פרטיות?

מעבר לעניינים עיצוביים, שאין ספק שהם חשובים, חשוב גם לזכור כי הביטוח עשוי לחייבכם בהקמת גדרות סביב בריכה פרטית. אמנם לא מדובר בכל סוגי הבריכות ובכל הגדלים, אך במקרים מסוימים, בכדי להיות מבוטחים, אתם חייבים לגדר את הבריכה. 

ואם כבר החוק מחייב אתכם בגידור בריכה בחצר, בהחלט מומלץ לבנות גדר מעץ לבריכה לפרטית. 

כל כך יפה וכפרי, עד שזה קולע לטעמם של כל האנשים, בין אם הם מאוד קפדניים לגבי ריהוט החצר שלהם. אין ספק, גדר עץ היא חלק בלתי נפרד מריהוט החצר שלכם, בין אם יש בחצר מיטות שיזוף, ערסלים, פינות ישיבה או כל סוג ריהוט אחר. 

עיצוב גדרות לבריכות פרטיות 

עיצוב גדר מעץ עשוי להיות טריקי, אך התהליך הופך להרבה יותר פשוט כשמסתייעים באנשי המקצוע הנכונים. חברות המייצרות פתרונות גידור מעוצבים סביב בריכות, תמיד יהיו מסוגלות לספק לכם את הייעוץ העיצובי שאתם תרים אחריו. 

גדרות המתאימות לבריכה פרטית יכולות להיות מעוצבות בדרכים רבות ושונות, וכך גם רלוונטי לגבי האלמנטים העיצוביים שניתן לשלב עליהן. מה ניתן לשלב בגדרות עץ? למשל, צמחייה מטפסת זה רעיון מצוין. אם אתם פחות בקטע העיצובי של צמחייה מטפסת, תמיד ניתן לבחור עצי פרי מסוגים שונים, חלקם גם נמוכים, כך שלא יצריכו נטיעה מאוד מורכבת. אם בכל זאת אתם מעוניינים לנטוע עצים גבוהים ומפותחים, בדרך כלל יהיה מומלץ להסתייע באנשי מקצוע כמו גננים לעיצוב ובניית גינות פרטיות. 
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה