בריכות שחיה ביתיות פיברגלס, בטון ועוד


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייהבריכות ביתיות - בנו גם אתם בריכת שחיה ביתית מבית ספיר.

 

לנו ניסיון רב שנים בתחום של בניית בריכות ביתיות - צפו בפרוייקטים שביצענו בבניית בריכות ביתיות פיברגלו או בריכות ביתיות מסוגים שונים - התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ.

 

הסוגים הנפוצים של בריכות ביתיות בישראל 

 

אם אתם מחפשים לבנות בריכת שחיה ביתית, ישנם שלושה מודלים אפשריים שתוכלו לבחור מתוכם:

 

1 - בריכות ביתיות מבטון

 

בריכות ביתיות מבטון הינן בריכות אותן בונים לפי הנחיות מהנדס קונסטרוקציה ועל פי תוכנית אדריכלית, המפרטת את קווי המתאר של כל בריכה, עומקים, עיצוב, מיקום אבזרים וכיוצ"ב. תהליך הבנייה כולל חפירה באדמה, ביסוס הבריכה בצורה ובשיטה שנקבעת על ידי המהנדס, טפסנות והעברת צנרות ואביזרי הבריכה, יציקת שלד הבריכה וביצוע איטום מקיף. בסיום בוחרים כיצד לחפות את הבריכה בפסיפסים ו/או קרמיקות. משך תהליך בניית בריכה מבטון כ 60-120 ימים ועלויות הבנייה הן היקרות ביותר ביחס לאפשרויות האחרות.

 

 

 

בריכת גלישה מבטון עם דק עץ
בריכת גלישה מבטון עם דק עץ
בריכה עם חיפוי פסיפס מבטון
בריכה עם חיפוי פסיפס מבטון
בריכה מבטון עם תעלת גלישה נסתרת
בריכה מבטון עם תעלת גלישה
בריכה לשחיה מבטון
בריכה לשחיה מבטון
בריכה עגולה מבטון
בריכה עגולה מבטון

 

אנו בונים בריכות ביתיות מבטון המחופות בקרמיקה או פסיפס.

 

2 - בריכה ביתית מתועשת


בריכת שחיה מתועשת היא כזאת שמבחוץ עשויה להיראות בדיוק כמו בריכת בטון, אך בפועל בנויה בצורה שונה לחלוטין. הבריכה המתועשת היא בריכה הבנויה מפאנלים תרמו-פלסטיים מוכנים, אותם מחברים בהתאם לצורת הבריכה הרצויה בהתאמה אישית לדרישות הלקוח. את דפנות הבריכה מצפים בייריעת ויניל או PVC. מדובר בבריכה חזקה ועמידה מאוד, שקל מאוד לעצב אותה ואת הסביבה שלה, ממש כמו בריכת בטון רגילה. משך תהליך הבנייה עומד על שבועיים לערך ומחירה שווה לכל כיס.

 

ספיר בונה גם בריכות ביתיות מתועשות הבנויות בטכנולוגיית הפולימר. כמו כן, החברה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת  Hydra Pools האמריקאית, העוסקת בייצור בריכות שחייה מתועשות מזה כחמישים שנה ומוכרת בארה"ב כחברה האמינה והאיכותית ביותר בתחום.

 

בריכה מתועשת בוילה
בריכה מתועשת בוילה
בריכה מתועשת עם דק
בריכה מתועשת עם דק עץ
בריכה מתועשת 4 על 25
בריכה מתועשת 4 על 25
בריכה מתועשת עם SpiloverSpa
בריכה מתועשת
בריכה צורתית מתועשת
בריכה צורתית מתועשת

 

 

3 - בריכות שחיה ביתיות פיברגלס


בריכות ביתיות מפיברגלס - בריכת שחיה פיברגלס היא למעשה בריכה המגיעה בגדלים, צורות וצבעים קבועים מראש ישירות מהמפעל. הבריכה מיוצרת כולה מפיברגלס עם גימור מיוחד העמיד לפגעי מזג האויר. בריכה ביתית מפיברגלס מותקנת בשטח בתוך בור שנחצב עבורה מראש ומייד ניתן למלא אותה מים וליהנות משחייה. משך ההתקנה 2 ימים.

 

 

פיברגלס TROPICANA-SPA
פיברגלס TROPICANA-SPA
בריכת פיברגלס שהתקנו
בריכה ביתית מפיברגלס
2016 בריכת פיברגלס
בריכת פיברגלס 2016
בריכה מפיברגלס
בריכה מפיברגלס
MAJESTIC פיברגלס
MAJESTIC פיברגלס

 

 

טכנולוגיות לבניית בריכה שחייה ביתית

 

בריכות ביתיות סופר איכותיות - ספיר בריכות שחייה ומערכות ספא מחויבת לאיכות ללא פשרות ולשמש אתכם בכל עונות השנה, בריכה ביתית צריכה להיות ללא דופי. ולכן, בתחום בריכות השחייה המתועשות בחרנו להקים בריכות שחייה מקונסטרוקציה בטכנולוגייה פולימרית העשויה PVC מוקשה המגנה על הבריכה מפגעי מזג האוויר.

 

על מנת שתוכלו ליהנות מבריכת השחייה הביתית שלכם בכל ימות השנה, אנו מציעים מערכות חימום חסכוניות באנרגיה לחימום מי הבריכה. מערכות חימום אלו ניתנות להתקנה בכל בריכת שחייה קיימת או חדשה.

 

בנוסף לכך, אנו משווקים את המערכות האוטומטיות הטובות ביותר לכיסוי הבריכה, תוצרת חברת Coverstar האמריקאית, המשלבות בטיחות מקסימלית ושמירה על חום הבריכה וניקיונה. כידוע, יש לשמור על רמת בטיחות נאותה בבריכות ביתיות.

 

החברה גם מקימה ומבצעת בריכות שחיה פרטיות מבטון, כולל ציפויי פסיפס וקרמיקה, הקמת חדר המכונות ואבזור הבריכה בכל הפריטים הנחוצים להנאה מושלמת.

 

בריכות שחיה גן תצוגה בריכות שחייה ביתיות

בריכה ביתית דורשת תכנון וליווי מקצועי. אנשי המקצוע שלנו ילוו אתכם לכל אורך תהליך בניית בריכת השחייה, החל משלב התכנון וההקמה ועד לפיתוח סביבת הבריכה.

 

אתם מוזמנים לבקר בגן התצוגה שלנו, היחיד מסוגו בישראל, ולהתרשם ממגוון מערכות הספא ג'קוזי, בריכות השחייה, הסאונות והאביזרים השונים.

 

 

בריכה ביתית היא בהחלט בהישג יד - חברת ספיר בריכות הינה החברה המובילה בישראל בתחום היבוא וההתקנה של בריכות שחיה ביתיות, מערכות ספא ג'קוזי, סאונות, אביזרים ומוצרים משלימים. כיום בריכה ביתית היא כבר לא מותרות!

עד היום משפחות נרתעו מהקמת בריכות שחייה ביתיות משתי סיבות עיקריות: המחיר הגבוהה וכאב הראש הכרוך בהשגת אישורי הבניה. בספיר בריכות שחייה פתרו בעיות אלו. 
מחירי בריכות השחייה הביתיות ותנאי התשלום הנוחים הופכים אותה לזמינה לכל כיס והיא אינה עוד בגדר של חלום בלבד או מוצר של "עשירים". את נושא היתרי הבניה, אנו נסדיר עבורכם ללא כל מאמץ וטרחה מצידכם.

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה