בריכות שחייה - ביתיות VS מתועשות


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


בריכת שחייה בקיץ זה הפינוק המושלם. יש כאלה שעבורם זה אפילו לא נחשב מותרות אלא צורך של ממש, אבל מה עושים כשרוב בריכות השחייה בארץ סגורות בחודשי החורף ונפתחות רק בקיץ, לכמה חודשים ודי?

מלבד האפשרות למצוא באזור המגורים בריכת שחייה ציבורית מקורה או לקנות בריכת שחייה מתנפחת פשוטה, עבור אנשים כאלה בריכת שחייה ביתית יכולה להיות התשובה.  

 

סוגי בריכות שחייה ביתיות

 

כאשר אתם רוצים לבנות בחצר הבית בריכת שחייה חשוב מאוד שתבינו קודם לכן איזה סוגי בריכות קיימים ואיזה מבין הסוגים הללו יתאים ביותר לבית שלכם.

יש בריכות המחייבות היתר בנייה, למשל בריכות מבטון, ויש בריכות פיברגלס ותעשייתיות בשלל עיצובים מרהיבים ובמחירים נוחים. לפתרון מהיר בעיקר עבור הילדים אפשר לרכוש בריכה מתנפחת מתוצרת מותג מוכר. 

הסוג הראשון שבו נעסוק היא בריכת שחיה ביתית מבטון. בנייה של בריכה כזו דורשת עבודה של אנשי מקצוע מומחים בתחום, כמו הצוות המקצועי של חברת "ספיר בריכות" למשל. בבניית הבריכה הביתית מבטון עושים שימוש בחומרים ייחודים וגם יציקת הבטון צריכה להיעשות בצורה חלקה, על מנת למנוע נזילות ובעיות אחרות בהמשך.

לכן חשוב כל כך להיעזר בשירותם של בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים. את בריכת השחייה הביתית מבטון ניתן לבנות בכמה דרכים – במקרה ומדובר בבית חדש הכי טוב לבקש מהקבלן הבונה את הבית לצקת את הבריכה ובמקביל לפנות לחברת "ספיר בריכות" שיספקו את כל הציוד הנלווה שנדרש להפעלת הבריכה. בנוסף, חברת הבריכות עצמה יכולה לבנות עבורכם את הבריכה, משלב התכנון ועד שלב האבזור הסופי.

סוג נוסף של בריכות שחייה ביתיות הן בריכות פיברגלס. בריכת פיברגלס היא בריכה אשר מיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת ועשויה מחומרים איכותיים. היא מצופה בחומר חיפוי מסוג GELCOAT אשר מונע מצבע הבריכה לדהות ומעניק לה מראה יוקרתי וחלק. בריכות הפיברגלס מגיעות עם רצפה מונעת החלקה ותאורת בריכה מובנית.

 

בריכות שחייה מתועשות

 

בריכת שחייה מתועשת היא בריכה ייחודית הנבנית בטכנולוגיה מתקדמת. ניתן לבנות את שלד הבריכה בכל תוואי שטח ובכל צורה או גודל, בהתאם לדרישות הלקוח. הבנייה של הבריכה נעשית באמצעות פאנלים ייחודיים העמידים לתזוזות הקרקע ומבטיחים את עמידות הבריכה לאורך שנים רבות. בריכת השחייה עצמה מצופה ביריעת ויניל מותאמת. 

גם את יריעת הויניל ניתן להתאים לרצונו של הלקוח שכן היא מגיעה במגוון רחב של דוגמאות, צבעים והדפסים. בנייתה של בריכת שחייה מתועשת הוא תהליך הלוקח כעשרה ימים ומבוצע על ידי צוות מבית חברת "ספיר בריכות" שהוכשר לכך במיוחד. בתום התהליך תקבלו את בריכת השחייה שתמיד חלמתם עליה, מותאמת במיוחד בשבילכם. כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לקפוץ למים ולהתענג על כל רגע. 

בנוסף, אפשר להזמין ישירות מהיבואן בריכת מתנפחות בגודל מתאים, מומלץ לרכוש בריכה מתוצרת מותג אמין. את הבריכה המתנפחת אפשר להתקין בחצר, במרפסת וכדומה, בחורף אפשר לאחסן את הבריכה עד לעונה החמה הבאה. 
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה