בריכות שחייה מעוצבות לא רק לעשירון העליון


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


בריכות שחייה מעוצבות היו במשך שנים ארוכות תענוג השמור רק לעשירון העליון בישראל. ענף בריכות השחייה בארץ עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, הביקוש לבריכות מעוצבות גבר, נכנסו יבואנים ומשווקים חדשים לתחום, והמחירים ירדו בהתאם. חשוב לזכור כי איכות החיים בארץ השתפרה, רבים גרים בדירות צמודות קרקע עם גינה פרטית שניתן לבנות בה בריכה ביתית, וגם הצימרים משקיעים במתחמים עם בריכות מעוצבות. עקב התחרות בענף וירידת המחירים, כיום במחיר שווה לכל כיס כל אחד יכול להגשים חלום ולגור בבית עם בריכת שחייה פרטית. 


בריכה פרטית מעוצבת משדרגת את הנכס

 

בעלי בתים פרטיים מעוניינים לגור בנכס מעוצב עם חצר מטופחת וצמחייה עשירה ומגוונת. החלום הישראלי הוא לגור בבית צמוד קרקע עם גינה גדולה ובריכת שחייה פרטית. יבואני ויצרני בריכות השחייה מציעים כיום דגמים חדשניים ואיכותיים של בריכות ביתיות, בשלל עיצובים מרהיבים. 

למעשה, בעלי בתים פרטיים המעוניינים לשדרג את עיצוב הבית והחצר עם בריכה יפה יכולים לבחור בסוגי הבריכות הביתיות הבאים:

? בריכת שחייה מעוצבת מבטון – הבריכה נבנית בהתאם לתוכנית האדריכל או מהנדס מוסמך. ניתן לכלול את עיצוב הבריכה בתוכנית של האדריכל או מעצב הפנים כאשר בונים את הבית הפרטי או לאחר השלמת עבודות הבנייה. את דפנות הבריכה ניתן לעצב בעזרת פסיפס יפהפה או אריחי קרמיקה, ולרוב משקיעים גם בפיתוח סביבתי הכולל דק עץ, תאורה דקורטיבית וגדר ביטחון למניעת כניסת ילדים ללא השגחה.

? בריכה מתועשת לבית – בריכה מתועשת מגיעה בשלל עיצובים מרהיבים לבחירה, ובהתאמה אישית מלאה לדרישות הלקוח או האדריכל מטעמו. הבריכה עשויה מפאנלים תרמו פלסטיים ואת הדפנות מחפים על ידי יריעות PVC או ויניל. הבריכה המעוצבת תורמת לאווירה יוקרתית של הנכס ומעלה את מחירו.

? בריכה מעוצבת מפיברגלס – בריכות שחייה מפיברגלס מגיעות במגוון רחב של מידות, גדלים ועיצובים. הבריכה מיוצרת במפעל ומותקנת בבור הנחפר במיוחד עבורה. זו התקנה מהירה, תוך כיומיים ניתן כבר לשכשך במים וליהנות מבית פרטי עם בריכה מעוצבת.


עיצוב בתים פרטיים עם בריכה

 

באדריכלות המודרנית של בתים פרטיים הבריכה נחשבת לחלק בלתי נפרד מתוכנית האדריכל, בריכה מעוצבת נחשבת לסמל סטטוס והמראה שלה תורם לעיצוב יוקרתי וייחודי. ניתן לעצב את הבריכה במגוון עיצובים, למשל בריכה בסגנון כפרי עם דק עץ מסביב, בריכה מבטון בסגנון מודרני ואקסקלוסיבי ועוד.

בתהליך עיצוב בתים פרטיים ניתן לתכנן את הבריכה הביתית כבר בשלב התכנון הראשוני של הבית, כך ניתן להכין את התשתיות הנדרשות לבריכה מראש, ולחסוך עלויות. עם זאת, ניתן להתקין את הבריכה גם בבית פרטי קיים, בהתאם לגודל החצר, סוג הקרקע, תנאי האקלים ובהתאמה לדרישות הספציפיות של הלקוח. 

חברה מקצועית ומובילה המתמחה בתכנון בריכות ביתיות מציעה פתרונות מתקדמים ומקוריים, למשל בריכת אינפיניטי, בריכה בעיצוב Endless Pool המקנה תחושה ויזואלית מרשימה של בריכה אינסופית, בריכה משולבת המתחילה בסלון ונמשכת לגינה, בריכה משולבת באמבט עיסוי וכדומה. 
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה