בטיחות בריכות שחיה | גדר לבריכה


03-720-7234

טלפון:

03-720-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


גדר לבריכה - בטיחות בריכות שחיה - כדי שתיהנו גם משקט נפשי.

 

                                                

 

לאחר שהחלטתם על בניית בריכת שחיה איכותית, יש לתת את הדעת לנושא בטיחות בריכת השחייה. הידיעה שילדיכם בטוחים כשהם משחקים בגינה בקרבת בריכת השחייה ולא יקרה להם דבר מקנה שקט נפשי. אנו ממליצים לכם על אמצעי הבטיחות השונים שלנו לבריכות שחיה כגון גדר לבריכה ועוד.. איתם תוכלו להסיר דאגה מליבכם ולדעת שיש ביטחון לילדיכם גם כשאתם לא בסביבה.

                              

היום, חלק מהרשויות המקומיות דורשות התקנת אמצעי בטיחות כתנאי למתן היתר להקמת בריכת שחייה. אנו מציעים לכל בית שיש בו בריכת שחיה וילדים גדר לבריכה ולהצטייד באמצעי זהירות ובטיחות לבריכה.

                          

בין מוצרי הבטיחות שלנו תמצאו:

 

 

   

כיסוי בריכה חשמלי ובטיחותי של חברת Coverstar - כיסוי בריכה חזק במיוחד המונע נפילת ילדים ו/או בעלי חיים לתוך בריכת השחייה (יכול לשאת משקל של עד כ-2 טון). הכיסוי כולל מנוע חזק, מהיר ואטום למים וכן אופציה לפתיחה וסגירה באמצעות קוד או מפתח, כך שבריכת השחיה יכולה להישאר סגורה כל עוד אין מבוגר אחראי בסביבה.

  כיסוי חשמלי לבריכה    
גדר לבריכה רשת בטיחותית - גדר דקורטיבית המיוצרת בצרפת ומקיפה את בריכת השחיה. גדר רשת בטיחותית כוללת שער לנוחות מירבית.   גדר בטיחות לבריכה   גדר לבריכת שחייה
         
מכשיר אזעקה לבריכת שחיה המתריעה על נפילה - המכשיר מזהה נפילתם של ילדים או חיות לבריכת השחייה ומפעיל צופר התראה הנמצא במכשיר עצמו יחד עם וצופר נוסף אלחוטי הממוקם בתוך הבית.   אזעקה    

         

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב גזית 3, פתח תקווה   
03-720-7234
פקס: 039041011    צור קשר     קידום אתרים | ציוד לבריכות | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה