איך לבחור מערכת ספא ג'קוזי על בסיס גודל וצורה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


איך לבחור מערכת ספא ג'קוזי על בסיס גודל וצורה

 

איך לבחור מערכת ספא ג'קוזי על בסיס גודל וצורה

 

מיקום מערכת הספא ומטרת השימוש

השלב הראשון הוא לבדוק איפה אתם רוצים למקם את מערכת הספא ג'קוזי. אין הגיון לחפש מערכת ספא ג'קוזי לשמונה אנשים כאשר המקום מתאים למערכת ספא ג'קוזי לארבעה אנשים. לאחר בחינת המקום יש להחליט כמה אנשים אנחנו רוצים שיוכלו להיכנס למערכת הספא ג'קוזי – האם אנחנו מחפשים מערכת ספא לשני אנשים בלבד, ארבעה, שישה או יותר. יש לזכור, כי כאשר באים לבקר אותנו אורחים וחברים אנו רוצים שכמה שיותר יוכלו להיכנס למערכת הספא ג'קוזי ביחד. השלב הבא הוא לבחון כיצד אנו מתכוונים להשתמש במערכת הספא ג'קוזי – האם לשם עיסוי, תרגול או הנאה בלבד.

 

האם לגודל מערכת ספא ג'קוזי יש השפעה על עלויות שוטפות

אין יחס ישר בין גודל מערכת ספא ג'קוזי לעלויות התחזוקה השוטפות. מערכת ספא ג'קוזי המכילה 50% יותר מים מעלה את עלויות השימוש ב-15% עד 20% ולא ב-50%. ההבדל בעלות האחזקה השוטפת של מערכת ספא ג'קוזי מושפעת יותר מצורת הבידוד, גודל המשאבות ומערכות החימום מאשר גודל מערכת הספא ג'קוזי. אכן, כאמור לעיל, לגודל של מערכת ספא ג'קוזי יש השפעה כלשהי על עלויות השימוש השוטפות אולם בדרך כלל אין זה משמעותי.

 

מה גודל מערכת ספא ג'קוזי הנפוץ ביותר?

באופן כללי, מערכות ספא ג'קוזי לשישה אנשים ומעלה הינן הפופולאריות ביותר. יש לציין, כי בשנים האחרונות מערכות ספא ג'קוזי זוגיות או לשלושה אנשים נפוצות בקרב זוגות מבוגרים המעוניינים בעיסוי הידרותרפי או באווירה רומנטית. בנוסף, מערכות Swim Spa, המשלבות מערכת ספא ג'קוזי עם מערכת שחייה נגד הזרם, הופכות להיות נפוצות אצל אנשים המעוניינים לשלב תרגילי שחיה עם עיסוי הידרותרפי.

 

האם קיימות צורות נוספות של מערכות ספא ג'קוזי מלבד צורת ריבוע?

קיימות מערכות ספא ג'קוזי עגולות, מלבניות ואפילו בצורת משולש. בנוסף, אצלנו תוכלו למצוא גם מערכות מפנקות במיוחד של ג'קוזי לגינה.

 שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה