איך לרוקן בריכה פרטית


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייה


האם יש לכם בריכת שחייה פרטית בחצר הבית? האם רכשתם בריכה רגילה למרפסת או לגינה כדי לאפשר לילדים לבלות וליהנות ממים קרירים בעונה החמה ובחופש הגדול? ובכן, אם יש לכם בריכה קטנה קל לנקז ממנה את המים, אך ריקון בריכה פרטית גדולה הממוקמת בחצר מחייב ציוד מקצועי כמו משאבה טבולה לריקון המים, אלא אם בניתם בריכה גדולה הכוללת מנגנון ייעודי לניקוז המים לביוב הביתי, במקרים מסוימים אפשר להזמין ביובית לשאיבת המים.

 

ריקון המים בהתאם לסוג הבריכה וגודלה

ישראלים רבים רוכשים לקראת הקיץ בריכת שחייה מתנפחת לילדים, ישנם דגמים גדולים המתאימים לכל המשפחה, רוב הבריכות הפרטיות מגיעות עם פתח ניקוז. קל לרוקן א המים מבריכה מתנפחת באמצעות פתח הניקוז, לאחר ריקון המים אפשר לנקות את דפנות ורצפת הבריכה כדי למלא מים נקיים או לייבש ולאחסן את הבריכה עד לעונה הבאה.

 

בריכת פרטית עם מסגרת ממתכת ודפנות קשיחים מכילה כמות מים גדולה, לרוב יש בה פתח ניקוז הנמצא בתחתית או בצד. יש לפתוח את פתח הניקוז כדי לאפשר למים לזרום החוצה. עם זאת, חשוב לשים לב כי מדובר בכמות גדולה של מים, לכן יש לוודא כי המים יתנקזו לפתחי הביוב, אלא אם הבריכה ממוקמת בגינה ואפשר להשקות את הצמחים עם המים. במידה ורכשתם דגם של בריכות שחייה ביתיות ללא פתח ניקוז, באפשרותכם לרוקן את המים באמצעות משאבה טבולה. יש מגוון דגמים של משאבות טבולות, לכן כדאי לרכוש משאבה איכותית ועמידה המתאימה לכמות המים.

 

בריכות ביתיות מפיברגלס מצוידות ברוב המקרים בפתח ניקוז ובמשאבה ייעודית לריקון המים, יש לעקוב אחרי הנחיות היצרן כדי לרוקן את המים בבטחה ולא לגרום להצפות. הצינור היוצא ממשאבת המים הייעודית לריקון מי הבריכה מחובר ברוב המקרים ישירות למערכת הביוב הביתית. ריקון המים עשוי לארוך כמה שעות, לאחר ריקון מלא של המים אפשר לנקות את הבריכה, למלא מים מחדש או לכסות את הבריכה ולהמתין לקיץ הבא.

 

כאשר רוכשים בריכת שחייה מפיברגלס כדאי לבדוק מראש כיצד לרוקן את המים על מנת לבצע זאת בבטחה וללא גרימת נזק למכלולים השונים. כדאי לרכוש דגם איכותי מחברה אמינה ומוכרת, מומלץ לבחור בריכת שחייה המצוידת במנגנון לריקון המים לתפעול נוח יותר.

 

אם רכשתם בריכת שחייה ביתית העשויה מבטון יצוק או בריכת מתועשת, חשוב לוודא מול היצרן כי הבריכה כוללת מנגנון לריקון המים. בניית בריכה עם מנגנון מתקדם לריקון המים מאפשרת לכם להכין את הבריכה לקראת החורף, להחליף מים בקלות ולדאוג לתחזוקה הנדרשת. במידה ואין לבריכת השחייה משאבת מים לריקון מי הבריכה, אפשר להזמין ביובית או חברה המתמחה בשאיבת מים והצפות. בנוסף, כדאי לרכוש משאבת מים מקצועית ואמינה, כך תוכלו לרוקן את המים מהבריכה בהתאם לצורך ולהרגלי השימוש שלכם בבריכה הפרטית.שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה