איך לבחור כיסוי לבריכה


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייהבשנים האחרונות יבואני ומשווקי בריכות שחייה, מערכות ספא וציוד לבריכה הביתית, החלו להציע מגוון רחב של כיסויים לכל סוגי הבריכות הביתיות, לרבות בריכות מתנפחות גדולות, בריכות תעשייתיות ועוד. עד לפני כעשור נאלצו בעלי הבריכות להסתפק בשני פתרונות לכיסוי הבריכה הביתית – יריעת ברזנט שיש למתוח ידנית מעל הבריכה כדי לכסותה, או התקנת גדרות אלומיניום מסביב לבריכה כדי למנוע מילדים ואורחים לא רצויים להיכנס לבריכה ללא השגחה. 

 

כיום, יש מגוון רחב של פתרונות לכיסוי בריכות שחייה בכל גודל ובכל מקום. לכן, לפני שממהרים לבחור כיסוי זה או אחר, חשוב להבין כיצד לבחור כיסוי איכותי ועמיד לבריכה, מהן האפשרויות הקיימות, מהם היתרונות של הכיסוי ומהן החסרונות, וכמובן חשוב להשוות מחירים, לאפיין צרכים ייחודיים, למשל כיסוי המונע מילדים להיכנס למים ללא השגחת מבוגר במקום, ויש להתייחס לגורמים נוספים כמו תנאי מזג האוויר, צורת הבריכה ועוד.  

 

מטרת הכיסויים לבריכות שחייה ביתיות

 

לכיסויי הבריכה ישנם שלושה תפקידים עיקריים:

 

בטיחות – הכיסוי לבריכה נועד בראש ובראשונה למנוע כניסת ילדים לבריכה, ללא השגחת מבוגר. ישנם דגמים מתקדמים שאינם מאפשרים לילדים קטנים להיכנס למים, לכן אם אתם גרים בבית פרטי עם בריכה ויש לכם ילדים, כדאי להתייעץ עם המומחים ולבחור דגם איכותי ועמיד המבטיח שהקטנטנים לא יוכלו להשתמש בבריכה, אלא רק לאחר פתיחת הכיסוי וכאשר אתם נמצאים לידם ומשגיחים עליהם בשבע עיניים.

שמירה על ניקיון וצלילות המים – הכיסוי מונע מלכלוכים, אבק ועלים יבשים לחדור ולזהם את מי הבריכה, כך שומרים על מים נקיים וצלולים, ואין צורך לנקות את הבריכה מדי יום בעזרת שואב ייעודי או מקל עם רשת בקצה.

חיסכון בעלויות התחזוקה – הכיסוי שומר על מים נקיים לכן חוסכים בעלויות התחזוקה, הניקוי והכימיקלים, ובנוסף הכיסוי מונע אידוי מים מוגבר, לכן חוסכים גם בהוצאות המים.

 

סוגי כיסויים לבריכה

 

כיום, ניתן לרכוש מגוון רחב של כיסויים לבריכה, הדגמים הפופולריים והאיכותיים ביותר הם:

כיסוי COVERSTAR אוטומטי – זהו כיסוי בטיחותי יעיל עם מנוע חשמלי לפתיחה ולסגירה קלה ונוחה, הכיסוי החשמלי חזק ועמיד במיוחד, לאחר הסגירה יכולים לעמוד עליו מספר מבוגרים ללא חשש. חשוב לציין כי הכיסוי המתקדם מגיע עם מנגנון חשמלי ומערכת שליטה בטכנולוגיית WiFi לשליטה גם מרחוק. זהו כיסוי מומלץ ואמין המונע מילדים להיכנס למים ללא השגחה, הוא עומד גם בדרישות של תקנות הבטיחות ברשויות המקומיות השונות ולאחר התקנתו ניתן לקבל היתר לבריכה הפרטית. 

כיסוי סולארי צף לבריכה – כיסוי איכותי לבריכות ביתיות בגדלים שונים, הכיסוי היעיל מונע התאדות מים באפקטיביות של כ-95%, הכיסוי צף על פני מי הבריכה, קל לפתוח ולסגור את הכיסוי באמצעות מנגנון חשמלי איכותי, ואפשר להוזיל עלויות ולבחור דגם ידני.

כמו כן, ישנם כיסויים יחסית פשוטים מיריעות PVC או ברזנט, עם או ללא מנוע חשמלי. חשוב לבחור כיסוי המתאים באופן מושלם לבריכה הביתית, לכן אין לוותר על ייעוץ מקצועי וכדאי לרכוש את הכיסוי רק מחברה מובילה ומוכרת בענף.
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה