מדוע צריך לבצע איטום לבריכת השחייה הביתית?


03-9349399

טלפון:

03-721-7234
שם מלא


טלפון


דואר אלקטרוני


עיר


תוכן הפנייהבעוד שבחלק מהחצרות הפרטיות ישנן בריכות שחייה קטנות, בחלק אחר מהחצרות יהיו בריכות גדולות יותר. וכמובן שגם הקטנות וגם בריכות השחייה הגדולות מצריכות איטום מקצועי. וכשמדברים על איטום בריכת שחייה פרטית ביתית, מדברים על עבודת איטום מקצועית בלבד.

אם יש משהו אחד חשוב בבריכת השחייה הפרטית, זה לא הנושא של הכלור בהכרח. בהחלט חשוב להחליף מים ולחטא באמצעות כלור את בריכת השחייה, אבל זה לא הדבר הראשון שקופץ לראש. במיוחד לא כשמדברים על תחזוקת בריכות שחייה פרטיות. אם אתם מחפשים אחר חברת תחזוקה לבריכת שחייה ביתית, קודם כל יהיה כדאי להתעכב על הנושא של איטום בריכות שחייה פרטיות. 

 

תחזוקת בריכות שחייה ואיטום מקצועי – מה חשוב לדעת? 

 

כשם שיש צורך לתחזק בריכה שחייה פרטית, תמיד יהיה גם את הצורך לאטום אותה בפני נזילות מים. אם כך, מדוע יהיה חשוב לאטום את בריכת השחייה? יש לנו מילה אחת בשבילכם: "שקיעה". ולא מהסוג היפה והרומנטי של השמש, אלא שקיעה של תשתיות בריכות השחייה. 

עם הזמן וכשיש נזילות של מים, בהחלט ייתכן תרחיש שבו בריכת השחייה שוקעת ושוקעת, כל פעם במעט ועוד קצת. ועם הזמן, המצב כבר יהיה בלתי הפיך. אתם תצטרכו תיקון משמעותי ביותר, מה שנקרא שיקום בריכות שחייה פרטיות ששקעו באדמה. 

 

האם חובה לאטום בריכות שחייה פרטיות? 

 

איטום בבריכת שחייה פרטית הוא למעשה חובה - פעולה שאין אפשרות לטאטא מתחת לשטיח ולהגיד "יהיה בסדר". ולאחר שהבנו מדוע כל כך חשוב לבצע את האיטום, כדאי לדבר גם על חומרי האיטום השונים. איטום בריכות שחייה ניתן לבצע באמצעות מקצוענים בתחום האיטום. 

לרוב, אלו ישתמשו בשלל חומרים אקריליים וחומרים אחרים בכדי לאטום מקצועית את בריכת השחייה. כמובן, חומרי איטום לבריכות שחייה הם חומרים עמידים בפני מים למשך שנים רבות, ואתם יכולים להיות עם ראש שקט. 

 

חומרי האיטום והעבודה המקצועית של חברת איטום בריכות

 

כל עוד חברת האיטום עובדת נכון ומשתמשת בחומרי איטום איכותיים, אתם יכולים לבטוח שבריכת השחייה שלכם לא תשקע באדמה. ודבר נוסף שחשוב לזכור, חברות איטום מומלצות לאטימת בריכת שחיה בדרך כלל גם יספקו לכם אחריות על העבודה. שימו לב, בחוזה ההתקשרות אל מול החברה צריך להיות מצוין סעיף בנושא האחריות על עבודת האיטום. 

בין אם יש צורך לאטום בריכות פיברגלס או בריכות שחייה עשויות בטון, יהיה חשוב לקבל אחריות על העבודה. ודבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון, כל בריכת שחייה פרטית מצריכה איטום בריכות מסוג שונה. בעוד שבריכת שחייה מבטון תצריך שיט איטום מסוג כזה ובריכת פיברגלס תצריך שיטת איטום מסוג אחר. בכדי לקבל פרטים מדויקים מחברת האיטום, יהיה כדאי לדעת מראש איזה סוג של בריכת שחייה יש לכם. 
שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

עיר

תוכן הפנייהראו את הבריכה שלנו בתוכנית הריאליטי " האח הגדול "


רחוב נחשון 5, פתח תקוה   
03-9349399
פקס: 039041011 | צור קשר | בריכות שחיה ביתיות | כיסוי לבריכה